AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Praha 10 - Hostivař
Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla

Označení autoskel pomocí pískování VIN je ideální způsob, jak své auto zabezpečit pro případ nežádoucího odcizení. Zvýšíte tak nejen jeho ochranu, ale také jeho případnou dohledatelnost ve chvíli, kdy ke krádeži přece jenom dojde. Pískování provádíme u všech nových i ojetých vozů, bez ohledu na značku. Vybrat si navíc můžete ze dvou různých variant.

Ochraňte svůj vůz díky pískování VIN na okna - AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Pískování VIN na autoskla vozidel všech typů a značek

Díky našemu smluvnímu partnerství v systému CEBIA Vašemu vozu přinášíme tu nejlepší současnou ochranu proti odcizení. Ať už je Vaše vozidlo nové či ojeté, na naší centrále v Praze 10 se postaráme o vypískování identifikačních znaků na jeho sklo. Samozřejmostí pak je také vystavení dvou samolepicích etiket OCIS, identifikační karty OCIS a Osvědčení o registraci údajů o vozidle do Systému OCIS.

Pískování VIN pro zvýšení ochrany Vašeho vozidla


Varianty označení autoskel pro bezpečnost Vašeho vozu

Rozhodnete-li se zabezpečit své auto pomocí pískování VIN, pak si můžete zvolit jeden z možných způsobů. Prvním je Systém bezpečnostního označení neboli SBZ OCIS, který znamená vypískování speciálního sedmimístného kódu schváleného policií ČR. Další variantou je System EUROVIN OCIS spočívající v pískování VIN, tedy indentifikačního čísla vozidla.

Bezpečnostní značení autoskel PrahaVýměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla