Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Levné a přitom komfortní hotelové ubytování v blízkosti mezinárodního letiště Václava Havla, dříve Ruzyně, v Praze 6 provozuje společnost FBA spol.s r.o. Pro hosty hotelu je připraveno ubytování v klimatizovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo studiích se dvěma až čtyřmi lůžky. Jsme snadno dostupný, plně bezbariérový hotel u pražského letiště, v naší recepci s nonstop provozem Vás přivítá ochotný a příjemný personál.

Prostory hotelu FBA, spol. s r.o. Praha

Moderní ubytování v bezprostřední blízkosti mezinárodního letiště v Praze

Moderní ubytování s celkovou kapacitou 70 lůžek naleznete v nově rekonstruovaném bezbariérovém hotelu, který se nachází v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla, dříve Ruzyně. Všechny pokoje jsou nekuřácké, s klimatizací, s vlastní toaletou a sprchovým koutem, TV a WiFi připojením, telefonem s přímou volbou. Pro dlouhodobě ubytované hosty máme připraveny pokoje s vlastním kuchyňským koutem. Spojte svůj pracovní, studijní či dovolenkový pobyt s odpočinkem v příjemně vybavených, nerušených prostorách hotelu blízko pražského letiště.

Ubytování v hotelu FBA, spol. s r.o. Praha


Ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích nebo v dvoupokojovém studiu s kuchyňským koutem

Jednolůžkový pokoj Standard ocení milovníci individuální turistiky nebo jednotlivci, cestující v rámci pracovního nebo studijního pobytu. Jednolůžkové pokoje jsou vybaveny pohodlným lůžkem, koupelnou s toaletou včetně ručníků a osušek, LCD televizí se satelitním příjmem a velkým pracovní stolem s židlí. Dvoulůžkové pokoje Standard jsou zařízeny obdobně jako pokoje jednolůžkové, navíc je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením - lednice, rychlovarná konvice, nádobí, mikrovlnná trouba. Pro více osob jsme nově zřídili komfortně vybavená dvoupokojová studia s kuchyňským koutem, koupelnou, v každém pokoji je klimatizace, TV, telefon. Přijďte si odpočinout před další cestou do pohodlí našeho hotelu hned vedle letiště Václava Havla.

Hotel FBA - Full Board Accommodation


Služby hotelu s komfortním ubytováním blízko pražského letiště Václava Havla

Non stop služby nabízí recepce pražského hotelu, který provozuje společnost FBA spol.s r.o. U nás si můžete zapůjčit vysoušeč vlasů, napařovací žehličku, dokonce si můžete vyprat prádlo. Na recepci si bez problémů zakoupíte osvěžující nápoje, lístky MHD, mapy, hygienické potřeby. Kdo chce, může využít posilovnu ve 3. patře hotelu. Přímo k budově hotelu vede cyklistická stezka, takže se za několik minut ocitnete v přírodním prostředí Šáreckého údolí, Královské obory Hvězda či Stromovky.


PODSTRÁNKY

Ubytování u letiště Praha

Ubytování u letiště Praha
Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace, rauty, rozvoz obědů
Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Konferenční prostory

Konferenční prostory
Pronájem konferenčních prostor a učeben, víkendové firemní pobyty v Praze
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
WEBOVÁ STRÁNKA
FBA spol.s r.o.
www.fba.cz
Adresa

Adresa

K Letišti 934
Praha 6 - Ruzyně 161 00

fba@fba.cz
+420 220 372 678


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha