Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Dřevěné podlahy nebo parkety, či parketové vlysy jsou velmi výrazným prvkem každého interiéru, navozují pocit tepla a příjemnou atmosféru. Vyhledávané jsou nejen díky svému atraktivnímu vzhledu, ale i dlouhé životnosti a výborným izolačním vlastnostem. Společnost BOMA PARKET s.r.o. nabízí ve svém velkoskladu a vzorkovně kvalitní dřevěné podlahy řady výrobců. Mezi nimi jsou např. dřevěné podlahy švédské firmy KÄHRS i norského výrobce BOEN a věhlasného českého výrobce ESCO. Dřevěné podlahy těchto výrobců mají společnou vysokou odolnost, profesionální zpracování a širokou nabídku povrchů a dekorů.

Kvalitní dřevěné podlahy ESCO, BOEN, KÄHRS

Dřevěné vícevrstvé dubové podlahy českého výrobce ESCO s různou povrchovou úpravou

V nabídce dřevěných podlah firmy BOMA PARKET s.r.o. najdedte vícevrstvé dřevěné dubové podlahy ESCO. Z hlediska pohledového třídění jsou dřevěné plovoucí podlahy ESCO rozděleny do pěti kategorií (Puro, Moderato, Vario, Rustico, Estremo). Podlahy mohou být ošetřeny matným lakem i přírodními a barevným oleji. Pro rustikální vzhled bývá struktura podlah upravena drásáním. Díky unikátnímu zámku Uniclic®Multifit jsou podlahy velmi snadno pokládány. Sortiment je doplněný o schodové profily a příslušenství. Vícevrstvé dřevěné dubové podlahy ESCO jsou vhodné i na podlahové topení.

Dřevěné vícevrstvé dubové podlahy


Dřevěné podlahy KÄHRS – široká nabídka barev, povrchů i rozměrů

Velkosklad a vzorkovna společnosti BOMA PARKET s.r.o. nabízí také dřevěné třívrstvé podlahy švédské firmy KÄHRS. Dřevěné podlahy KÄHRS jsou velmi kvalitní, snadno se udržují, jsou charakteristické vynikajícím provedením i perfektním designem. Také jsou vysoce odolné proti poškrábání. Zámkový spoj s největší pevností v tahu WOODLOCK zaručuje pevný spoj jednotlivých desek bez použití lepidla. Možná je jejich pokládka i na podlahové vytápění. Zákazník má na výběr ze široké nabídky rozměrů, barev a povrchů (dřevěné podlahy s vysokým leskem, se saténovým nebo matným lakem, olejované, mořené, kouřové, kartáčované, ručně škrábané).
V nabídce jsou dřevěné podlahy např. z kolekce Supreme Collection (kolekce tradičních širokých XXL podlah), Activity Floor (podlahy vhodné pro většinu druhů sportovních a společenských aktivit) nebo Spirit Collection (rustikální podlahy z dubu a ořechu).

Dřevěné podlahy 3vrstvé Kährs


Kvalitní, odolné podlahy z tvrdého dřeva značky BOEN v hřejivých odstínech

Firma BOMA PARKET s.r.o. nabízí také dřevěné podlahy tradičního norského výrobce BOEN. Zajisté Vás nadchnou pečlivě zpracované dřevěné podlahy z buku, dubu a třešně, v bohaté škále příjemných odstínů. Kolekce masivních dřevěných podlah BOEN vnese do každé místnosti Vašeho domova útulný styl s nádechem velkolepého designu. Vsaďte na kvalitu, ekologické zpracování, podmanivý design masivních dřevěných podlah BOEN!

Masivní dřevěné podlahy BOEN v hřejivých odstínech


Dřevěné parkety, parketové vlysy z tvrdého dřeva buku, dubu a jasanu

Jestliže jste se rozhodli pro výběr podlahy z dřevěných parket, navštivte některou z našich pražských prodejen a odborní poradci Vás seznámí s bohatou nabídkou parketových vlysů z tvrdého dřeva buku, dubu a jasanu. Parketová podlaha je složená z prkének s perem a drážkou do různých tvarů. Podlaha z dřevěných parketových vlysů je vhodná do každého interiéru, vytváří útulné prostředí, vyniká dlouhou životností a možností renovace. Dřevěné parkety jsou pevné, odolné a oblíbené pro svůj přirozený vzhled. Společnost BOMA PARKET s.r.o. nabízí i kvalitní a přitom levnou profesionální pokládku parket a podlah. Dřevěné parkety od BOMA PARKET pro Vaše spokojené bydlení!

Dřevěné parkety, parketové vlysy, BOMA PARKET s.r.o.


PODSTRÁNKY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy
Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové, rigidní a PVC podlahy

Vinylové, rigidní a PVC podlahy
Vinylové, rigid a PVC podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
WEBOVÁ STRÁNKA
BOMA PARKET s.r.o.
www.bomaparket.cz
Adresa

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4
Praha 10 101 00

info@bomaparket.cz
+420 272 660 732


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vinyl-rigid.euARES
captcha