Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy

Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Laminátové podlahy jsou cenově příznivou alternativou k dřevěným podlahám. Jsou velmi odolné proti oděru, snadno se udržují a nabízejí velké množství dekorů. Společnost BOMA PARKET s.r.o. provozuje velkosklad i vzorkovnu podlah, kde je možné si laminátové podlahy prohlédnou a zakoupit. V nabídce společnosti BOMA PARKET s.r.o. jsou i velmi kvalitní plovoucí laminátové podlahy německých firem EGGER a PARADOR.

Laminátová podlaha PARADOR - Dub broušený - selský vzor

Laminátová podlaha - rozšířená alternativa k dřevěným podlahám

Laminátové podlahy představují vyhledávanou alternativu k podlahám ze skutečného dřeva. Patří do kategorie plovoucích podlah. Vrstvená konstrukce laminátových podlah v sobě spojuje silné stránky dřeva, papíru a pryskyřice. Laminátové podlahy se vyznačují snadnou údržbou a vysokou odolností proti oděru, díky čemuž jsou vhodné i do intenzivně namáhaných místností. Jejich další výhodou je rychlá a snadná montáž, ale i příznivější cena.
Nabízejí širokou škálu dekorů, imitují dřevěnou podlahu v přírodních barvách, ale i různé struktury, vzory a barvy, mohou mít i podobu kamene nebo dlažby.

Laminátové podlahy společnosti BOMA PARKET s.r.o.


Laminátové podlahy EGGER: CLASSIC, MEDIUM, LONG, KINGSIZE, LARGE

Mezi plovoucími laminátovými podlahami se velké oblibě těší vysoce kvalitní podlahy firmy EGGER, které jsou vyráběné v Německu. Ve vzorkovně firmy BOMA PARKET s.r.o. či na jejím webu je možné vybírat z následujících kolekcí, které firma EGGER připravila pro období 2015-2017: CLASSIC, MEDIUM, LONG, KINGSIZE i LARGE. Kolekce jsou inspirovány aktuálními trendy i přírodou a jsou vhodné do všech typů interiérů, moderních, ale i tradičně zařízených.
Novinkou jsou také laminátové podlahy EGGER s technologií AQUA+, které jsou odolné vůči vlhkosti. Je tedy možné jejich použití např. v kuchyních, chodbách či koupelnách. Laminátové podlahy EGGER s označením R10 mají protiskluzový povrch. Tyto technické novinky laminátových podlah EGGER rozšířily prostory, kde je možné jejich užití.

Laminátové podlahy Egger, Parador, Rooms


Laminátové podlahy vysoké kvality německého výrobce PARADOR

V nabídce plovoucích laminátových podlah společnosti BOMA PARKET s.r.o. jsou také laminátové podlahy německého výrobce firmy PARADOR. Jedná se o podlahy velmi vysoké kvality, které se vyznačují avantgardním designem i špičkovými materiály. Dekory představují vysoce kvalitní dřeva, ale i kámen a beton. Podlahy mají přirozený vzhled a jsou vysoce odolné proti poškození.
Firma BOMA PARKET nabízí laminátového podlahy ze dvou kolekcí PARADORU. Kolekce CLASSIC zastupuje nadčasovou eleganci a nabízí široký výběr dekorů dřeva. Podlahy této kolekce jsou vhodné ke kombinaci s moderním i klasickým interiérem. Kolekce TRENDLINE přináší moderní individuální vzhled s nápaditými grafickými motivy, je vhodná i pro nábytkářský styl zaměřený na design. Je na výběr z různých formátů lamel i kombinací spár.

Plovoucí laminátové podlahy PARADOR


PODSTRÁNKY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy
Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové, rigidní a PVC podlahy

Vinylové, rigidní a PVC podlahy
Vinylové, rigid a PVC podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
WEBOVÁ STRÁNKA
BOMA PARKET s.r.o.
www.bomaparket.cz
Adresa

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4
Praha 10 101 00

info@bomaparket.cz
+420 272 660 732


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vinyl-rigid.euARES
captcha