Vinylové, rigid a PVC podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt

Vinylové a rigid podlahy se těší velké oblibě, to dokazuje i stále se rozšiřující nabídka vinylových celoplošně lepených podlah nebo vinylových plovoucích podlah se zámkovým spojem. Naše profesionální podlahové studio BOMA PARKET s.r.o. pro Vás připravilo pestrou škálu vinylových podlah věhlasných značek GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt PVC podlahových krytin GERFLOR. Na výběr Vám předvedeme vzory jedinečných reliéfních povrchů se strukturou dřeva nebo imitace břidlice, pískovce, kamene.

Vinylové podlahy lepené a zámkové, BOMA PARKET s.r.o. Praha

Vinylové podlahy celoplošně lepené a vinylové podlahy plovoucí se zámkovým spojem

Zvolit můžete vinylovou podlahu, která se pokládá buď lepením nebo pomocí systému click, to znamená zámkové vinylové podlahy určené pro pokládku plovoucím způsobem. Pestrá paleta dekorů dřeva, kamene či dlažby spolehlivých značek GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt Vám usnadní výběr vhodné vinylové podlahy ať už pro použití do běžné bytové zátěže, nebo Vám doporučíme kolekce vinylových podlah pro více zatěžované prostory jako hotely, obchody, kanceláře. Navštivte nás, jsme profesionální podlahové studio a s výběrem Vám rádi poradíme!

Vinylové podlahy, BOMA PARKET s.r.o. Praha


Praktické vinylové podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt v mnoha moderních dekorech

Vinylové podlahy jsou oblíbené pro svoji praktickou stránku a zároveň pro moderní žádaný vzhled opotřebovaného dřeva s typickou reliéfní strukturou, nebo v dekorech dlažby či kamene. Velkou výhodou vinylových podlahových krytin je odolná nášlapná vrstva proti opotřebení, takže ji neponičí ani Vaši domácí mazlíčci, dále tichý kročejový zvuk, dobrá tepelná vodivost, snadná pokládka i údržba. Vinylové podlahy jsou využitelné prakticky v každé místnosti, včetně kuchyně i koupelny.

Podlahy vinylu, BOMA PARKET s.r.o. Praha


Vysoce kvalitní PVC podlahy s textilní podložkou GERFLOR ve třech kolekcích

Využití v domácnostech i v komerčních prostorách najdou vysoce kvalitní PVC podlahy GERFLOR s textilní podložkou. PVC podlahy Gerflor HQR jsou vyrobeny unikátní patentovanou technologií, která si poradí i s nerovným podkladem, navíc obsahuje antibakteriální a protiplísňovou složku. Naše podlahové studio BOMA PARKET s.r.o. pro Vás připravilo nabídku tří kolekcí těchto PVC podlah, a to GERFLOR HQR, typ PVC podlahy pro velmi zatěžované prostory, dále kolekci Home Comfort, která poskytuje vyšší komfort tepelné i zvukové izolace a třetí kolekci linolea pod názvem Texline, která je levnější a rychlou variantou ve výběru a pokládce podlahových krytin. Vybírat můžete opět z mnoha dekorů imitujících dřevěné parkety, dlažbu nebo kámen.

PVC podlahy Gerflor, BOMA PARKET s.r.o. Praha


PODSTRÁNKY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy
Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové, rigidní a PVC podlahy

Vinylové, rigidní a PVC podlahy
Vinylové, rigid a PVC podlahy GERFLOR, Wineo, Parador, DesignArt
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy
WEBOVÁ STRÁNKA
BOMA PARKET s.r.o.
www.bomaparket.cz
Adresa

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4
Praha 10 101 00

info@bomaparket.cz
+420 272 660 732


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vinyl-rigid.euARES
captcha