SKF CZ, a.s.


U Měšťanského pivovaru 7, Praha 7 170 04
Obchodní zastoupení švédského koncernu SKF AB.
Velkoobchod - ložiska, těsnění, řemeny, spojky, řetězy.
Výrobky jsou určeny pro průmysové aplikace a automobilový průmysl.

Maloobchodní prodej zajišťujeme výhradně prostřednictvím autorizovaných distributorů. Jejich seznam naleznete na www.skf.cz.
Na adrese sídla firmy se nenachází prodejna.

Výrobky průmyslové aplikace:
- ložiska SKF všech typů a velikostí, valivá ložiska, kluzná ložiska, kuličková ložiska
- ložiska SKF pro speciální aplikace
- těsnění pro všechny průmyslové aplikace a hydraulická těsnění
- těsnění vyráběná na zakázku formou CNC obrábění ze značkových polotovarů SKF Economos
- montážní a demontážní nářadí
- přístroje pro analýzu vibrací
- přístroje pro měření souososti
- řemeny
- řemenice
- spojky
- řetězy
- pouzdra a náboje
- řetězová kola
- filtry, filtrační jednotky
- maziva
- mazací systémy.

Výrobky pro automobilní aplikace:
- sady kolových ložisek pro osobní a nákladní automobily
- vodní pumpy
- rozvodové řemeny
- napínací kladky
- spojková ložiska
- závěsy ramen a závěsy MacPherson

Služby:
- vibrační diagnostika
- diagnostika strojů
- optická měření a ustavování
- online a offline monitorovací systémy
- zabezpečovací systémy
- posouzení stavu ložisek
- posouzení pravosti ložisek
- filtrace
- návrh a optimalizace mazacích systémů
- aplikační inženýrství
- opravy ložisek
- montáž/demontáž, pronájem nářadí
- školení.

Produkty
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • pryžové pásy, hadice z pryže, pryžová těsnění, pryžové těsnicí pásky, těsnění pro vodo topo, gumové průchodky
  • převodníky snímačů teploty, bimetalové teploměry, ukazovací a registrační přístroje, tlakové senzory a manometry
  • plastická maziva, mazací a montážní pasty, mazací prostředky, motocyklové oleje, motorové oleje, průmyslové oleje
  • speciální vzdělávací kurzy, teambuildingové školení, školení obsluhy strojů, workshopy a motivační kurzy
  • filtrační technologie, průmyslová filtrace, filtrační vložky, pásové a plošné filtry, odprašování a odlučování
  • valivá ložiska, kuličková ložiska, kluzná ložiska, vřetenová ložiska, ložiskové jednotky, článkové řetězy, řetězová kola, válečkové řetězy, pouzdrové řetězy, motocyklové řetězy, kované řetězy

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech.

Údržba plochých střech Ostrava, kompletní údržba, záruční a pozáruční servis střech

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce.

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Měření a modelování hluku, akustické studie

Greif-akustika, s.r.o.

Měření a modelování hluku, akustické studie

Máte zájem konzultovat, změřit i snížit celkový hluk? Důležité je identifikovat zdroj hluku, analyzovat problém a následně připravit strategii a odborné řešení, které má za účel vytvořit individuální opatření. Na to však nebudete sami, protože svoje zkušenosti a odbornost vám poskytne společnost Greif-akustika, s.r.o. se sídlem v Praze.


Firemní články
Vysoce přesná ložiska pro stroje - Praha

Vysoce přesná ložiska pro stroje - Praha

Sháníte pro vaše zařízení vysoce přesná ložiska? Velkoobchod společnosti SKF CZ je české zastoupení švédského koncernu SKF AB. Jejich velkoobchod nabízí ložiska, těsnění, řemeny, spojky, řetězy a další výrobky, které jsou určeny pro průmyslové aplikace a automobilový průmysl. Tyto stroje požadují přesné aplikace a vykazují velké nároky právě na výkonnost ložisek. Proto je nutné pro tyto přístroje obstarat vysoce přesná ložiska, která budou splňovat všechny požadavky, mezi které se řadí: - vyšší přípustné otáčky - vysoká přesnost chodu - vysoká tuhost systému - nízký vývin tepla - nízké hladiny hluku a vibrací Valivá ložiska používaná ve všeobecném strojírenství mohou tyto požadavky splnit jen zčásti. Proto je nutné pořídit právě vysoce přesná ložiska, která optimalizují výkon a provoz vašich strojů. Navíc s tímto typem ložisek nejenže zlepšíte chod přístrojů, ale také tím můžete snížit celkovou spotřebu energie. A kde konkrétně lze vysoce přesná ložiska aplikovat? - vřetena kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů - jiná strojní vřetena (např. vyvažovací stroje) - vysokorychlostní válcovací stolice - tiskařské stroje - přesné kuličkové šrouby - otočné hroty - vysokorychlostní turbodmychadla - podtlaková čerpadla - závodní vozy - lodní gyrostabilizátory - strojní součásti pro průmysl polovodičů Společnost SKF CZ je pouze velkoobchodem, pokud byste však měli zájem i o maloobchodní prodej, ten zajišťují prostřednictvím autorizovaných distributorů. Jejich seznam najdete na webových stránkách firmy SKF CZ.


Kuličková ložiska od SKF mají vynikající poměr kvality a ceny

Kuličková ložiska od SKF mají vynikající poměr kvality a ceny

Pokud potřebujete kuličková ložiska ve vynikající kvalitě a přitom za přijatelnou cenu, pak je pro Vás řešením použití ložisek SKF. Jsou to ložiska s dlouholetou tradicí. SKF nabízí kuličková ložiska mnoha různých typů, provedení, řad, velikostí a z různých materiálů: - Standardní SKF kuličková ložiska mají sice vysokou trvanlivost, ale nejsou určeny pro aplikace, které přenáší vyšší zatížení při sníženém tření. - Kuličková ložiska třídy SKF Explorer jsou určena pro moderní stroje. Jejich vnitřní geometrie je optimalizována, mají kvalitnější povrch kontaktních ploch i lepší kvalitu kuliček - Energeticky účinná SKF ložiska jsou určena zejména pro aplikace s lehkých až normálním zatížením. Jejich výhodou je nižší spotřeba maziva a energie. Další výhodou je vysoké snížení třecího momentu zejména díky vnitřní geometrii ložisek. - Vysoce přesná ložiska SKF se používají ve vysokootáčkových aplikacích, jako jsou např. obráběcí stroje, odstředivky, tiskařské stroje. Dosahují dlouhá provozní trvanlivost při přesnosti chodu. A na závěr upozornění - dbejte na to, abyste nakupovali ložiska jen u prověřených autorizovaných distributorů. Jen tak budete mít jistotu, že nezakoupíte nekvalitní padělek...


Zakázková výroba těsnění od SKF - těsnící profily Economos

Zakázková výroba těsnění od SKF - těsnící profily Economos

Rozšířili jsme sortiment produktů a služeb poskytovaných svým zákazníkům o zakázkovou výrobu těsnění. Druhy vyráběných těsnění na zakázku (na míru, podle požadavků zákazníka): hydraulická, pneumatická, statická a hřídelová těsnění, vodící kroužky a manžety. Bližší specifikace zakázkové výroby těsnění: - obrábění pomocí technologie CNC. - realizovat je možné jakýkoliv profil těsnění. - výroba je rychlá a operativní - průměr těsnění až 600 mm. - využíváme výhradně značkových polotovarů SKF - technické poradenství je samozřejmostí Dostupnost služby po celé ČR díky síti autorizovaných distributorů SKF. Více info naleznete po kliknutí na odkaz níže:


SKF - kluzná ložiska, lineární a přesná ložiska, ložisková tělesa, ložiskové jednotky

SKF - kluzná ložiska, lineární a přesná ložiska, ložisková tělesa, ložiskové jednotky

Kluzná, lineární, přesná ložiska a ložisková tělesa nabízí SKF CZ, a.s. Další sortiment tvoří: - Ložiskové jednotky, Maziva a mazání, Nářadí pro bezporuchový provoz, Přístroje pro sledování stavu strojů, Těsnění, Valivá ložiska, Výrobky SKF pro přenos výkonu, Centrální mazací systémy, Hydraulické filtry, Zakázková výroba strojních součástí, Energeticky účinná ložiska. SKF kombinuje své znalosti a zkušenosti s nejnovějšími technologiemi. Více info naleznete na našich stránkách.


Energetická ložiska SKF – nejvyšší účinnost na trhu - Praha

Energetická ložiska SKF – nejvyšší účinnost na trhu - Praha

Ložiska SKF patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je na trhu s ložisky k dostání. Nová energetická ložiska SKF (E2) jsou navíc ještě účinnější a konstrukčně vylepšená. Zajímá vás, kde tato nová a ještě lepší ložiska seženete? Odpověď je jednoduchá, stačí se obrátit na společnosti SKF CZ. Právě ta totiž zastupuje švédského výrobce ložisek SKF AB v České republice a nabízí i místním výrobcům kvalitní ložiska všeho druhu. I standardní ložiska SKF jsou pověstná svojí vysokou účinnosti a nízkým třením. Stále je ale co zlepšovat. Nyní proto přichází nová, ještě lepší energetická ložiska SKF (E2). Ta byla speciálně navržena tak, aby vykazovala mimořádně malé tření a tím šetřila spotřebu energie. Třecí moment tak nová ložiska SKF (E2) mají ještě o 30% menší než standardní ložiska SKF. Ve srovnání s ložisky jiných značek tak ložiska SKF nabízí neuvěřitelně ekonomický provoz a značné snížení spotřeby energie. Ptáte se, čím jsou nová energetická ložiska SKF výjimečná? Jejich provozní teplota je při působení srovnatelných zátěží a při srovnatelných otáčkách mnohem nižší, než je tomu u jiných ložisek. Ložiska SKF tak snižují spotřebu plastického maziva a prodlužují životnost strojního vybavení. Díky tomu tak výrobci dosahují mnohem vyšší energetické účinnosti svých zařízení a snižují celkové náklady na výrobu. Energeticky účinná ložiska u nás seženete hned v několika variantách. Vybrat si tak můžete ložiska: - kuličková - soudečková - dvouřadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem Chcete i vy snížit spotřebu energie při výrobě? Vyměňte stará ložiska za nová a pořiďte si energetická ložiska SKF (E2) ještě dnes.


Soudečkové ložisko má velkou únosnost i naklápěcí schopnost

Soudečkové ložisko má velkou únosnost i naklápěcí schopnost

Pokud potřebujete ložisko s vysokou naklápěcí schopností, velkou únosností a kvalitním přenosem radiálního zatížení, pak je pro vás ideální soudečkové ložisko SKF Explorer. Jedná se o soudečkové ložisko špičkové výkonnosti díky faktu, že byla a jsou desítky let zdokonalována. Jakostní ocel a zlepšený proces tepelného zpracování garantují vyváženost mezi tvrdostí a houževnatostí, umožňující dlouhou provozní trvanlivost. SKF používá výhradně materiály s vysokou odolností vůči opotřebení. V provozu vykazují nízké tření a vysokou přesnost chodu. Doba provozuschopnosti, spolehlivost, odolnost proti znečištění, vysoká úroveň produktivity, snížené hladiny hlučnosti a vibrací a vynikající odolnost proti opotřebení - to jsou důvody, proč si pořídit soudečková ložiska SKF Explorer.


Pozor na padělaná ložiska a padělky ložisek SKF!

Pozor na padělaná ložiska a padělky ložisek SKF!

SKF ložiska - pozor na padělky ložisek! Padělky představují problém pro všechny výrobce značkových ložisek. Jsou nabízeny na trzích celého světa, ve všech průmyslových odvětvích a nabídka zahrnuje ložiska všech typů a velikostí. Možná nejste schopni poznat originál ložiska, Váš stroj ho ale jistě pozná... Rizika pro zákazníka mohou být vážná. Padělaná ložiska mohou způsobit poškození stroje, přerušení provozu a v horším případě i zranění. Policie ČR již zabavila více než 30 tun padělaných ložisek... Padělaná ložiska a jiné napodobené produkty jsou většinou levné neznačkové produkty. Jsou v rozporu se zákonem označeny a uvedeny na trh pod silnou značkou jiné společnosti a dodávány v obalu, který se podobá originálnímu balení používanému vlastníkem značky. Proto nakupujte jen ze zdrojů, které mohou prokázat původ zboží. Podezřelá je zejména nižší cena. Společnost SKF vyrábí ložiska od roku 1907 - to je tradice, která je pro Vás zárukou nejvyšší kvality. A platíte-li za kvalitu SKF, měli byste jí také dostat! Pokud se domníváte, že jste náhodou zakoupili padělek nebo nás chcete anonymně informovat o aktivitách v této oblasti, obraťte se na SKF na webovou adresu genuine@skf.com. Pracovníci ústředí společnosti SKF se budou zabývat získanou informací naprosto diskrétně.


Přístroje pro vyhodnocení stavu strojů CoMo, on-line a off-line monitoring

Přístroje pro vyhodnocení stavu strojů CoMo, on-line a off-line monitoring

SKF CZ, a.s.nabízí přístroje pro sledování stavu strojů - Condition Monitoring (CoMo). Monitorování strojů a přesná diagnostika. Kategorie: Přenosné přístroje On-line systémy Snímače Software. Praktické zkušenostmi s prací se zde uvedeným vybavením, nabízíme rovněž technickou podporu. Více info naleznete viz odkaz níže: