ROMAX produkce


Zenklova 145, Praha 8 180 00

ROMAX produkce.
Pořadatelé společenských akcí.
Zajištění všech společenských akcí včetně ozvučení a osvětlení.

Pronájem velkoplošných LED videostěny, velkoplošné LED obrazovky

Vlastní technické zajištění společenských akcí. Nabízíme z vlastních zdrojů kompletní služby včetně zajištění hostesek pro Vaše akce.

Vyprodukujeme pro Vás celou akci: ozvučení, osvětlení i natočení společenských akcí.

Zajištění tiskové konference, kongresů, ples, výstavy, semináře, prezentační akce v hotelu, na výstavišti i na ulici,
valné hromady, dětského dne, vánoční párty, svatby, svatebního obřadu, výroční a zahradní párty, slavnostního ceremoniálu, otevírání nových závodů, obchodních domů, čerpacích stanic, kompletní služby při pokládání základních kamenů a odhalování pomníků, otevření firmy apod.

Sestavíme program a kompletně technicky vybavíme
firemní párty, vánoční párty včetně scénáře a režie, produkce společenských akcí.

Ozvučení a osvětlení tiskových konferencí, kongresů a valných hromad, plesů, výstav, seminářů, hudebních skupin, prezentačních akcí, rautů.
Ozvučený automobil s možností reklamních ploch

Audiozáznamy z výše uvedených akcí.
Zapůjčení a montáž běžného a efektového osvětlení a obsluha

Půjčovna zapůjčení, montáž a obsluha tlumočnické techniky a TV monitorů

Půjčovna, zapůjčení pódia, krytá pódia, praktikably, altány, zahradní párty, mobiliáře, stoly, židle, UH stromky, popelníky, koše, šatnové štendry, ramínka, orientační systémy, zábrany výstavnické panely

Zajištění videopřenosů, TV snímání a rozvod do jiných prostor na kongresech, plesech, módních přehlídkách apod.
Technika pro bezdrátový kamerový přenos

Pořízení dokumentačního videozáznamu z akce, film, sestříhání materiálu a vytvoření dokumentačního filmu, videostudio.

Zajištění balóny reklamní plněné vzduchem, nebo heliem s nápisem z řezané grafiky, reklamní lety balonem, zajištění hostesky pro Vaše akce

IČ: 47110058
DIČ: CZ6008100582
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Roman Minařík

Produkční agentura na klíč Praha

Produkční agentura na klíč Praha

Produkční agentura na klíč - Romax Praha. Jak by bylo krásné, kdybyste měli na starosti pořádání kulturní, společenské nebo sportovní akce a nemuseli byste ani hnout prstem. Kdyby někdo za vás zarezervoval místo konání, zajistil ozvučení, osvětlení, moderátora, hostesky, zařídil výzdobu a postaral se o zapůjčení stanů nebo o montáž pódia. Nejlépe, aby všechny věci naráz vyřídila jediná firma, abyste nemuseli kontrolovat dílčí činnosti například i desítek firem. Jenže taková možnost pro pořádání kulturních akcí tu je. Společnost ROMAX za vás kompletně vyřídí produkci jakékoliv kulturní akce a vy si tak můžete vychutnat její bezproblémový průběh. Zajišťujeme nejen kulturní akce na klíč, takže vám odpadají veškeré starosti s produkcí. Pořádáte například: tiskovou konferenci, slavnostní ceremoniál,kongres, ples,dětský den, vánoční párty nebo jinou společenskou událost? Pak svěřte její organizační, programovou i technickou organizaci nám. Disponujeme vlastní nákladní i osobní dopravou. Pořádáme akce na klíč, ale v případě zájmu se věnujeme i jednotlivým subdodávkám. Například vám zapůjčíme techniku, velkoplošné LED obrazovky, mobiliáře, zapůjčíme stany, pořídíme videozáznam, atd. V pořádání společenských, kulturních i sportovních akcí nejsme žádní nováčci. Tomuto odvětví se věnujeme už od roku 1992. Disponujeme vlastní zvukovou i světelnou aparaturou. Kulturní akce vám zkrátka zajistíme se vším všudy!


Ozvučení akcí, velkoplošné LED obrazovky k pronájmu, Praha 8

Ozvučení akcí, velkoplošné LED obrazovky k pronájmu, Praha 8

Ozvučení akcí nebo například pronájem velkoplošných LED obrazovek v Praze a po celé České republice pro Vás zajistí společnost Romax. Chystáte koncert, meeting, tiskovou konferenci nebo festival? Pak se vám zajisté budou hodit služby společnosti ROMAX produkce, která nabízí především ozvučení akcí, osvětlení akcí a pronájem velkoplošných obrazovek. Společnost ROMAX produkce je vaším spolehlivým partnerem pro jakoukoliv akci pod širým nebem i v místnostech, sálech a konferenčních prostorách. Vybaví vás prvotřídními zařízeními, které zajistí, že bude slyšet, co má být slyšet, a že všichni uvidí, co vidět mají. Společnost ROMAX produkce zařizuje: - ozvučení koncertů, velkých akcí i diskoték - malé a vícebodové ozvučení - ozvučení tiskových konferencí - pronájem konferenční techniky - pronájem velkoplošných LED obrazovek - ozvučení videostěny - videorežie - videostudio - bezdrátové kamery - plošné osvětlení - osvětlení efektové To nejvhodnější řešení pro vámi pořádanou akci vám pomohou vybrat zkušení odborní technici při obhlídce místa konání s dostatečným předstihem před započetím události. Zřejmě nejčastěji zajišťuje společnost ROMAX produkce malé a střední ozvučení. Přitom využívá vícebodové ozvučení a zpožďovací linky. Pro ozvučení tiskových konferencí zas používají speciální zvukovou techniku s audiozáznamem a nf linkovými výstupy pro televizi a novináře. Z konferenční techniky zapůjčuje společnost ROMAX produkce konferenční mikrofony, tlumočnickou techniku i hlasovací zařízení. Pronájem velkoplošných LED obrazovek je ideální na hudební a filmové festivaly, koncerty, informační a reklamní mantinely na sportovních utkáních, přenos sportovních utkání, světelné brány při vchodech a východech na výstavách i společenské večery. LED videostěny zavěšují na vaše anebo přivezou vlastní konstrukce. Plošné osvětlení společnost ROMAX produkce využívá k běžnému osvětlení večerních a nočních akcí, stanů, venkovních ploch, budov i zámků. Osvětlení efektové pak pro zpestření a doladění atmosféry vámi konané akce. Cenu služeb vám pracovníci společnosti ROMAX produkce spočítají na míru podle vašich požadavků po obhlídce místa konání akce. Služby společnosti ROMAX produkce jsou vhodné pro nejrůznější druhy akcí a událostí - rockové koncerty i politické meetingy, seriózní konference i bláznivé akce pro radost. Ke každé zakázce přistupují její pracovníci svědomitě, kreativně a individuálně.


Společenské, kulturní a sportovní akce na klíč Praha

Společenské, kulturní a sportovní akce na klíč Praha

Společenské, kulturní a sportovní akce na klíč od společnosti Romax. Jsme schopni pro Vás kompletně organizačně, programově a technicky zajistit jakoukoliv standardní i nestandardní akci typu tiskové konference, slavnostní ceremoniály, mítinky, plesy,- prezentační akce, dětské dny,výroční párty, zahradní párty a další. Jsme připraveni zajistit pro Vás akci “na klíč” dle Vašich požadavků.


Osvětlení stanů a venkovních ploch

Osvětlení stanů a venkovních ploch

Společnost Romax zajišťuje osvětlení stanů a venkovních ploch. Osvětlení plošné: - používáme k běžnému osvětlení večerních a nočních akcí. Osvětlení stanů Osvětlení venkovních ploch Osvětlení budovy Osvětlení zámku. Osvětlení efektové: - používáme běžná efektová světla a inteligentní světla 4. generece. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Kompletní videoservis pro Vaše akce Praha

Kompletní videoservis pro Vaše akce Praha

Společnost Romax nabízí kompletní videoservis pro vaše akce. - Hudební a filmové festivaly - Koncerty - Informační a reklamní mantinely na sportovních utkáních - Obraz na sportovních utkáních - Světelné brány - Projekce TV sportovních přenosů na náměstích se speciálními efekty - Společenské večery a další. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha ozvučení velkých akcí

Praha ozvučení velkých akcí

Společnost ROMAX produkce nabízí ozvučení velkých akcí. Ozvučení koncertů: - použití špičkové techniky firem RCF, ALLEN & HEATH apod. Ozvučení diskoték: - použití špičkové techniky firem RCF, ALLEN & HEATH apod. Ozvučení tiskových konferencí: - použití speciální zvukové techniky s audiozáznamem a nf linkovými výstupy pro televizi a novináře. Dále zajistíme: - konferenční mikrofony - tlumočnickou techniku - hlasovací zařízení. Více info naleznete viz odkaz níže:


Zvukový servis Praha

Zvukový servis Praha

Společnost Romax se zabývá také zvukovým servisem a půjčovnou zvukové techniky. Již 18 let připravujeme společenské, kulturní, sportovní a další akce. Nabízíme Full servis pro vaše společenské, prezentační a kulturní akce. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Pořadatel pro společenské akce Praha

Pořadatel pro společenské akce Praha

Společnost Romax je pořadatelem společenských akcí. Zajistíme pro Vás : - Tiskové konference - Slavnostní ceremoniály - Kongresy - Mítinky - Plesy - Prezentační akce v hotelu, na výstavišti i na ulici - Valné hromady a další. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Zajištění zahradní párty Praha

Zajištění zahradní párty Praha

Produkce Romax zajistí vybavení Vaší zahradní párty. Zajistíme: - ozvučení - velkoplošné obrazovky. Dále k zapůjčení: - stoly jídelní - stoly bistro - židle - ubrusy - popelníky - odpadkové koše - topné fukary - mola - dekorace. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha pronájem bezdrátové kamery pro akce

Praha pronájem bezdrátové kamery pro akce

Produkce Romax nabízí pronájem bezdrátové kamery pro Vaše akce. Je pro Vás připravena nová technologie „bezdrátové kamery. Použití kamery: - rozsah 1 km - ve volném prostoru bez ztráty kvality signálu - možno i montáž do závodního automobilu - rozhovory do několika set metrů - příme vstupy. Více info naleznete zde:


Pronájem velkoplošná LED obrazovka Praha

Pronájem velkoplošná LED obrazovka Praha

Produkce ROMAX nabízí pronájem velkoplošné LED obrazovky. Zajistíme kompletní videoservis pro Vaše akce. Obrazovka: LEDbow 15 / 7,5 – nová generace Velkoplošné LED obrazovky ROMAX: - hudební a filmové festivaly - koncerty - obraz na sportovních utkáních - světelné brány – vchody a východy na výstavy - projekce TV sportovních přenosů na náměstích se speciálními efekty např. při gólech - společenské večery - plesy. LED videostěnu zavěsíme na: - vaší konstrukci nebo střechu pódia (váha stěny 6 x 4 m je cca 1,4 t) - přivezeme vlastní support. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • firemní akce, slavnosti obce, skákací hrady, nafukovací skluzavky, party stany, dětská centra, simulátory a trenažéry


Související články
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření
Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.


Ohňostroje a zábavní pyrotechnika pro soukromé i firemní večírky
Ohňostroje a zábavní pyrotechnika pro soukromé i firemní večírky

Plánujete rodinné oslavy, firemní večírky, svatbu či silvestrovskou party? Chcete ze své akce nezapomenutelnou událost? Dopřejte sobě i svým známým krásný a silný zážitek a pořiďte si pěkný ohňostroj. Společnost LUSEK Ohňostroje vám připraví ohňostroj malý, střední i velký.