Komárek Eurotrans, s.r.o.


Pod Hotelem 8, Praha 10 100 00

Autobusová doprava, přeprava
Mezinárodní autobusová doprava
Tuzemská nepravidelná autobusová doprava
Tuzemská autobusová doprava

Autobusová doprava s možností přepravy 44 jízdních kol.
- cyklistika, cykloturistika, přeprava kol
Autobusová přeprava osob:
Autobusová doprava školní zájezdy:
odvoz škol na školu v přírodě.

Autobusová doprava lyžařské zájezdy.
Autobusová doprava jednodenní lyžařské zájezdy.
Autobusová doprava po České republice .
Zahraniční zájezdy - autobusová doprava

Autobusová doprava pobytové zájezdy
Autobusová doprava turistické skupiny, turistické zájezdy:
Autobusová doprava po celé Evropě

Autobusová doprava do Německa, Velké Británie, Skandinávie
Od roku 1991 působíme v zahraniční
dopravě po celé Evropě:
-zajištění trajektové dopravy
-zvolení optimální přepravní trasy.
Na přání klienta zajistíme:
-občerstvení během dopravy
-další služby dle přání zákazníka.
Autobusy:
-HD12 klimatizace, WC
-NEOPLAN N316SHD Euroliner
-NEOPLAN N316SHD Transliner.

IČ: 45790086
DIČ: CZ45790086
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Komárek

Cestujte s jistotou, cestujte s Komárek Eurotrans

Cestujte s jistotou, cestujte s Komárek Eurotrans

Bezpečná a pohodlná autobusová doprava, to je Komárek Eurotrans. Cestujte s námi po České republice i v zahraničí. Vsaďte na jistotu, naše firma má dlouholeté zkušenosti s přepravou cestujících. K dispozici je vám 5 autobusů typu Karosa nebo Neoplan. Na cesty si přibalte i kolo. Naše přídavné cyklovleky mají kapacitu až 44 kol!


Autobusová přeprava a doprava do horských zimních  středisek

Autobusová přeprava a doprava do horských zimních středisek

Naše společnost Komárek Eurotrans, s.r.o. nabízí a zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu osob po celé České republice a Evropě. Naší prioritou je přeprava a doprava do do horských středisek. Nabízíme autobusovou přepravu pro školy v rámci lyžařských zájezdů, výcviků, zimní škol a školek v přírodě a dalších sportovních aktivit. Jsme připraveni splnit každý Váš požadavek pro pro cesty do zahraničí i v tuzemsku. Podrobnější informace získáte na naší telefonní lince 777293987; 777565373.


Zajištění autobusové dopravy pro jednodenní lyžařské zájezdy

Zajištění autobusové dopravy pro jednodenní lyžařské zájezdy

Naše společnost Komárek Eurotrans, s.r.o zajišťuje autobusovou dopravu po České republice i celé Evropě. Nabízíme autobusovou dopravu na lyžařské zájezdy i jednodenní, na zahraniční pobytové a školní zájezdy. Ceny našich služeb poskytujeme prostřednictvím naší telef.linky. Orientačně se ceny pohybují od 25,-Kč/km. V cenách není zahrnuto čekání, diety řidičů, silniční a jiné poplatky. Přejeme Vám štastnou cestu s naší společností! Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Autobusová doprava po České republice .

Autobusová doprava po České republice .

Společnost Komárek Eurotrans, s.r.o. nabízí autobusovou přepravu osob po celé České republice. Společnost zajišťuje autobusovou dopravu po celé Evropě, ale také má zkušenosti se severní Afrikou a západní Asií. Vozový park: - Karosa LC757 HD12 (46 + 1) - Neoplan N316 SHD (49 + 2) - Neoplan N316 SHD (49 + 2) - 2x cyklovlek pro 44 kol. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Tuzemská nepravidelná autobusová doprava

Tuzemská nepravidelná autobusová doprava

Tuzemská nepravidelná autobusová doprava. Naše společnost zajišťuje autobusovou dopravu po České republice i celé Evropě. Zkušenosti máme se severní Afrikou a západní Asií. Vlastníme 3 autobusy a 2 cyklovleky. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Mezinárodní autobusová přeprava osob

Mezinárodní autobusová přeprava osob

Komárek Eurotrans, s.r.o. nabízí mezinárodní autobusovou přepravu osob. Společnost zajišťuje autobusovou dopravu po celé Evropě, ale také má zkušenosti se severní Afrikou a západní Asií. Vozový park: - Karosa LC757 HD12 (46 + 1) - Neoplan N316 SHD (49 + 2) - Neoplan N316 SHD (49 + 2) - 2x cyklovlek pro 44 kol.


Autobusová doprava jednodenní lyžařské zájezdy

Autobusová doprava jednodenní lyžařské zájezdy

Autobusová doprava jednodenní lyžařské zájezdy. Nabízíme například autobusovou dopravu na: - lyžařské zájezdy - na jednodenní lyžařské zájezdy - na zahraniční zájezdy - na pobytové zájezdy - na školní zájezdy - na školy v přírodě a další. Přejeme Vám štastnou cestu s naší společností!


Autobusová doprava lyžařské zájezdy

Autobusová doprava lyžařské zájezdy

Naše společnost Komárek Eurotrans, s.r.o zajišťuje autobusovou dopravu po České republice i celé Evropě. Nabízíme například autobusovou dopravu na: - lyžařské zájezdy - na jednodenní lyžařské zájezdy - na zahraniční zájezdy - na pobytové zájezdy - na školní zájezdy - na školy v přírodě a další. Přejeme Vám štastnou cestu s naší společností!Další produkty a služby
  • linková doprava, zájezdová doprava, příměstská hromadná doprava, pronájem autobusů, smluvní doprava
  • mezinárodní dálkové spoje, luxusní minibusy, pravidelné zahraniční autobusové spojení, doprava pro poznávací zájezdy

Společnost STUDIO DEKOR s.r.o. se zabývá návrhy a realizací interiérů na zakázku. Nabízí také širokou nabídku bytového textilu, žaluzií a tapet.

Související články
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře
Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém komfortu vás tak dopravíme, kam si budete přát.


Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu
Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné cestování autobusem za skvělé ceny a dopraví vás kromě jiného třeba do Stockholmu.