ISC Communication Czech, a.s.


Tusarova 57, Praha 7 170 00

Distribuce a servis 2N TELEKOMUNIKACE:
- telefonní ústředny.

IČ: 26315521
DIČ: CZ26315521
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Věra Tomková

Velkoobchod s kancelářskou technikou

Velkoobchod s kancelářskou technikou

Společnost ISC Communication Czech, a.s. nabízí velkoobchodní a internetový prodej kancelářské techniky. Jedná se zejména o: - skartovací stroje - multifunkční kopírky - tiskárny - multifunkční zařízení - WIFI zařízení - LCD projektory - DLP projektory - panaboardy - plazmové displeje - příslušenství k prezentační technice - pokladní systémy - síťové kamery - klimatizace. Spotřební materiál: - inkoustové náplně - tonerové náplně - pásky pro tisk - CD a DVD media. Více informací o produktech naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Praha prodej telefonní ústředny

Praha prodej telefonní ústředny

Společnost ISC Communication Czech a.s. je velkoobchod s telekomunikační a kancelářskou technikou. Telefonní ústředny: - ISDN zařízení - ADSL zařízení - WIFI zařízení - VoIP zařízení - USB telefony - IP kamery - Internetová telefonie - Telefonní přístroje - Faxy a multifunkční zařízení - Datové moduly - Náhlavní soupravy - Videointerkom systémy - Montážní materiál - P.O.S. materiály Podrobnější informace o produktech najdete na našich stránkách www.isccz.eu


Nerozbitný mobilní telefon

Nerozbitný mobilní telefon

Vážení příznivci outdoorových zařízení! Chtěl bych Vám představit jedinečný mobilní telefon SONIM XP1. Vzhledem k vlastnostem mobilního telefonu se domnívám, že by mohl být pro Vás a Vaše členy zajímavým a zejména odolným pomocníkem v komunikaci. K základním vlastnostem telefonu je připravenost pro práci ve velmi nepříznivých podmínkách. Nevadí mu zima, teplo, nárazy, hluk, vibrace, vlhko. Má klávesnici s velkými pogumovanými tlačítky, která se lehce ovládá i v rukavicích. Telefon byl testován odborným časopisem Mobility (září 2008 číslo 9) a webovým portálem www.mobilmania.cz (zde se můžete podívat na videa testu našeho telefonu, co vše vydrží). Podrobnější informace o telefonu naleznete na www.sonimxp1.cz . Z dosavadních zkušeností zákazníků s provozem telefonu je zajímavé doplnit benefity telefonu o relativně dlouhou provozní dobu baterie, snadná ovladatelnost a příjemná klávesnice.


Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery

Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery

Společnost ISC Communication Czech a.s. má více než 15letou tradici. Za tuto dobu jsme obsadili přední příčky v distribuci telekomunikační a kancelářské techniky, GSM telefonů a služeb operátorů (fixních i mobilních). Mezi naše stěžejní produkty patří: telefonní ústředny Alcatel, 2N, Panasonic, bezdrátové telefony Siemens Gigaset, faxy, kopírky a další kancelářská a spotřební elektronika, náhlavní soupravy, dveřní komunikátory, GSM telefony a příslušenství renomovaných značek. Naše společnost distribuuje hlasové i datové služby společností Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone a GTS Novera. Pro své produkty zajišťujeme import, distribuci, marketing, instalaci, záruční i pozáruční servis. Svým partnerům nabízíme individuální přístup, kvalitní služby, výhodné ceny, výhodné obchodní podmínky, množstevní slevy, odborná školení, zajímavé motivační a věrnostní programy,marketingovou podporu, technickou podporu a help desk, velkoobchodní e-shop, ochranu skladu, pestrou nabídku prodejního sortimentu. Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery, kteří chtějí využít našich profesionálních služeb, rozšířit svůj sortiment a tak získat možnost nových výdělků. V případě Vašeho zájmu kontaktujte e-mailem objednavky@isccz.eu nebo volejte 251 109 251, www.isccz.eu.


Nabídka ke spolupráci

Nabídka ke spolupráci

Jedna z největších distributorských společností telekomunikační techniky, hlasových i datových služeb hledá nové partnery v celé ČR pro prodej a instalaci klimatizačních jednotek Panasonic. Svým partnerům nabízíme výhodné obchodní podmínky, odborná školení, technickou i marketingovou podporu, věrnostní i motivační programy. Nabídka je vhodná pro malé a střední firmy zabývající se tímto sortimentem. V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Martina Dekastella : dekastello@isccz.eu , tel: 251 109 394, www.isccz.eu.Další produkty a služby
  • telefony a faxy, kabelové rozvody, telefonní ústředna, analogová a digitální telekomunikace, gsm brány

GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opava

Související články
Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny
Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.