ISC Communication Czech, a.s.


Tusarova 57, Praha 7 170 00
Distribuce a servis 2N TELEKOMUNIKACE:
- telefonní ústředny.

Další produkty a služby
  • telefony a faxy, kabelové rozvody, telefonní ústředna, analogová a digitální telekomunikace, gsm brány

EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace obalových odpadů

Související články
CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

KABEL Trade Praha s.r.o.

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály posílit či rozšířit i do méně přístupných míst. Mobilní sítě GSM, UMTS či LTE tak mohou být díky těmto zařízením dostupné prakticky kdekoliv – např. v budovách či tunelech.


Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

ATC MOBILE

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.


Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.

KonekTel, a.s.

Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.

Tato společnost se však nezaměřuje jenom na samotný prodej svých výrobků, ale snaží se pro své zákazníky vždy najít ucelené řešení. Zúčastnila se i Veletrhu Pyros v Brně 2017.


Telekomunikační zařízení Praha vám poskytne kompletní servis služeb

BROTEL, s.r.o.

Telekomunikační zařízení Praha vám poskytne kompletní servis služeb

Právě vývoj a vývin technologií posouvá také tuto společnost neustále kupředu. Musejí dobře znát veškerou danou problematiku a učit se neustále novým věcem v této oblasti. Proto také nevynechávají žádná školení a snaží se být vždy kousek popředu.


Další produkty a služby
Velkoobchod s kancelářskou technikou

Velkoobchod s kancelářskou technikou

Společnost ISC Communication Czech, a.s. nabízí velkoobchodní a internetový prodej kancelářské techniky. Jedná se zejména o: - skartovací stroje - multifunkční kopírky - tiskárny - multifunkční zařízení - WIFI zařízení - LCD projektory - DLP projektory - panaboardy - plazmové displeje - příslušenství k prezentační technice - pokladní systémy - síťové kamery - klimatizace. Spotřební materiál: - inkoustové náplně - tonerové náplně - pásky pro tisk - CD a DVD media. Více informací o produktech naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Praha prodej telefonní ústředny

Praha prodej telefonní ústředny

Společnost ISC Communication Czech a.s. je velkoobchod s telekomunikační a kancelářskou technikou. Telefonní ústředny: - ISDN zařízení - ADSL zařízení - WIFI zařízení - VoIP zařízení - USB telefony - IP kamery - Internetová telefonie - Telefonní přístroje - Faxy a multifunkční zařízení - Datové moduly - Náhlavní soupravy - Videointerkom systémy - Montážní materiál - P.O.S. materiály Podrobnější informace o produktech najdete na našich stránkách www.isccz.eu


Nerozbitný mobilní telefon

Nerozbitný mobilní telefon

Vážení příznivci outdoorových zařízení! Chtěl bych Vám představit jedinečný mobilní telefon SONIM XP1. Vzhledem k vlastnostem mobilního telefonu se domnívám, že by mohl být pro Vás a Vaše členy zajímavým a zejména odolným pomocníkem v komunikaci. K základním vlastnostem telefonu je připravenost pro práci ve velmi nepříznivých podmínkách. Nevadí mu zima, teplo, nárazy, hluk, vibrace, vlhko. Má klávesnici s velkými pogumovanými tlačítky, která se lehce ovládá i v rukavicích. Telefon byl testován odborným časopisem Mobility (září 2008 číslo 9) a webovým portálem www.mobilmania.cz (zde se můžete podívat na videa testu našeho telefonu, co vše vydrží). Podrobnější informace o telefonu naleznete na www.sonimxp1.cz . Z dosavadních zkušeností zákazníků s provozem telefonu je zajímavé doplnit benefity telefonu o relativně dlouhou provozní dobu baterie, snadná ovladatelnost a příjemná klávesnice.


Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery

Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery

Společnost ISC Communication Czech a.s. má více než 15letou tradici. Za tuto dobu jsme obsadili přední příčky v distribuci telekomunikační a kancelářské techniky, GSM telefonů a služeb operátorů (fixních i mobilních). Mezi naše stěžejní produkty patří: telefonní ústředny Alcatel, 2N, Panasonic, bezdrátové telefony Siemens Gigaset, faxy, kopírky a další kancelářská a spotřební elektronika, náhlavní soupravy, dveřní komunikátory, GSM telefony a příslušenství renomovaných značek. Naše společnost distribuuje hlasové i datové služby společností Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone a GTS Novera. Pro své produkty zajišťujeme import, distribuci, marketing, instalaci, záruční i pozáruční servis. Svým partnerům nabízíme individuální přístup, kvalitní služby, výhodné ceny, výhodné obchodní podmínky, množstevní slevy, odborná školení, zajímavé motivační a věrnostní programy,marketingovou podporu, technickou podporu a help desk, velkoobchodní e-shop, ochranu skladu, pestrou nabídku prodejního sortimentu. Pro rozšíření naší distribuční sítě hledáme obchodní partnery, kteří chtějí využít našich profesionálních služeb, rozšířit svůj sortiment a tak získat možnost nových výdělků. V případě Vašeho zájmu kontaktujte e-mailem objednavky@isccz.eu nebo volejte 251 109 251, www.isccz.eu.


Nabídka ke spolupráci

Nabídka ke spolupráci

Jedna z největších distributorských společností telekomunikační techniky, hlasových i datových služeb hledá nové partnery v celé ČR pro prodej a instalaci klimatizačních jednotek Panasonic. Svým partnerům nabízíme výhodné obchodní podmínky, odborná školení, technickou i marketingovou podporu, věrnostní i motivační programy. Nabídka je vhodná pro malé a střední firmy zabývající se tímto sortimentem. V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Martina Dekastella : dekastello@isccz.eu , tel: 251 109 394, www.isccz.eu.