KOMET spol.s r.o.
obuvnické materiály


Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý obuvnický materiál pro ševce i výrobce obuvi, pak je pro vás firma KOMET spol. s r.o. tou pravou volbou. Tato firma se sídlem v Praze se specializuje na velkoobchod s obuvnickým materiálem a nabízí vám široký sortiment produktů za výhodné ceny.

Mezi obuvnický materiál, který u nás najdete, patří podrážky, patníky, plotny, podešve, ortopedické pomůcky a mnoho dalšího. Nabízíme také obuvnický doplňkový sortiment, jako jsou šněrovadla, vložky, krémy, kartáče, lžíce a další drobné produkty. Všechny naše produkty jsou od renomovaných firem, jako jsou Topy, Tenia, Tarrago a další.

Kromě prodeje vám rádi poradíme s výběrem vhodného obuvnického materiálu a zajistíme i zaslání pomocí zásilkové služby. Pokud si nejste jisti, zda poskytujeme vámi požadované zboží, neváhejte nás kontaktovat. Naše hlavní výhodou je opravdu rozsáhlý počet nabízených produktů a dlouholetá zkušenost v oboru.

Firma KOMET spol. s r.o. je vaším ideálním partnerem pro obuvnický materiál.

Těšíme se na vaši spolupráci!

Katalog firem:

Obuv

,

Štítky:

obuvnický materiál, podrážky, patníky, plotny, podešve, obuvnický doplňkový sortiment

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Obuvnický materiál pro ševce, opraváře i menší výrobce obuvi, velkoobchod Praha

Obuvnický materiál pro ševce, opraváře i menší výrobce obuvi, velkoobchod Praha
Kvalitní materiál na výrobu obuvi seženete u společnosti KOMET spol. s r.o. obuvnické materiály se sídlem v Praze. Široký sortiment lepidel, kartáčů i tkanin pro ševce, opraváře i výrobce bot.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOMET spol.s r.o. obuvnické materiály
WEBOVÁ STRÁNKA
KOMET spol.s r.o.
obuvnicky-material.cz
Adresa

Adresa

U Výstavby 326/3
Praha 10 - Dolní Měcholupy 109 00

martinkomet@seznam.cz
+420 602 814 049


Najdete nás také zde:

ARES
captcha