SAN SERVICE, s.r.o.
Zajištění konferenčního servisu v ČR
Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací

Firma San Service poskytuje projekční a hlasovací techniku pro usnadnění průběhu a interakci při každém jednání, školení, semináři či konferenci. Naši zapůjčenou techniku Vám vždy nainstalujeme a poskytneme také veškeré potřebné vybavení - od speciálního software, až po mikrofony, monitory, projekční plátna či profesionální kamery.

Projekční technika pro každé jednání, školení a prezentaci

Projekční technika pro školení či prezentace

Projekční technika od firmy SAN SERVICE usnadní průběh každého jednání, konference, školení či prezentace. Naše projekční vybavení, které Vám nejen zapůjčíme, ale také nainstalujeme, zahrnuje kupříkladu mikrofony, reproduktory, monitory, projekční plátna, interaktivní displeje nebo profesionální kamery pro video přenosy. Po celou dobu trvání prezentace i přenosu Vám bude k dispozici také odborný dohled.

Projekční technika a vybavení pro školení a prezentace


Bezdrátové hlasovací zařízení pro interakci během jednání

Pořádáte-li konferenci, kongres či zasedání, určitě využijete také naše špičkové hlasovací zařízení. To slouží nejen k samotnému hlasování, ale umožňuje také marketingové průzkumy nebo interaktivní vstupy do jednání. Naše hlasovací zařízení je bezdrátové a jeho výhodou tak je jednoduchá a rychlá instalace. Dodáváno je i s potřebným softwarem, který vytvoří okamžitou prezentaci výsledků hlasování, poskytuje evidenci hlasování a ukládá například i jeho historii.

Hlasování a interakce pro jednání, kongresy a zasedáníKonference, kongresy

Konference, kongresy

Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování

Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací