Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Záclony - Ladislav Daněk

Zatemňovací blackoutové závěsy do vašich oken

Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu

Před nežádoucími slunečními paprsky Vás ochrání stínicí technika, ať už se jedná o žaluzie nebo rolety. Zavolejte nám, a přijedeme přímo k Vám domů nebo do kanceláře s nabídkou a ukázkou různých typů zastínění. Pro klasická okna nabízíme horizontální žaluzie nebo látkové rolety. Do firem, kanceláří a pro francouzská okna si pořiďte vertikální žaluzie. Především v létě jistě oceníte i nabídku sítí proti hmyzu.

Žaluzie pro byt i kancelář nabízí společnost Záclony - Ladislav Daněk.

Horizontální žaluzie, jednoduché ovládání, výroba na míru, široká škála typů a barevného provedení

Pro pořízení žaluzií se můžete rozhodnout z mnoha důvodů - ať už chcete Váš dům ochránit zvědavým pohledům zvenčí, nevidíte na televizi a potřebujete zamezit průniku slunečního světla nebo chcete místnost v létě ochránit před přehříváním. Naše společnost dodává horizontální žaluzie, u kterých díky jejich jednoduchému ovládání pomocí řetízku můžete sami ovlivnit přísun slunečních paprsků a tepla, které Vám proniká do místnosti. Tyto žaluzie vyrábíme přesně na míru, s šířkou lamely 16 mm nebo 25 mm. Každá vyrobená žaluzie je originální díky široké možnosti výběru typu a barevného provedení.

Horizontální žaluzie


Vertikální žaluzie k zakrytí velkých skleněných ploch, do kanceláří i firem, ale i do obývacích pokojů a kuchyní

Vertikální žaluzie jsou velice vyhledávanou variantou především do kanceláří a firem, ale své využití najdou i v obývacích pokojích či kuchyních. Lamely u vertikálních žaluzií dodáváme v šířkách 127 a 89 mm - ty zajišťují účinnou ochranu proti přímému slunci, ale zároveň zajistí i částečný přístup denního světla. Vertikální žaluzie jsou také ideálním řešením pro velké prosklené plochy, které přemění v útulný interiér, a to i díky širokému výběru dezénů a barev.

Vertikální žaluzie


Sítě proti hmyzu, okenní, rolovací i dveřní z hliníkových profilů

Zejména v letním teplém období řešíme problém s obtížným hmyzem - stačí, když chceme v noci vyvětrat a už je problém na světě! Tomu však zabrání naše sítě proti hmyzu, které zamezí průniku jakéhokoliv hmyzu, ale zároveň jsou průhledné a velmi prodyšné, takže neovlivňují přísun světla do místnosti, ani výhled ven. Vybrat si můžete z pevných okenních sítí, z rolovacích či dveřních. Všechny profily pro výrobu sítí jsou vyrobené z hliníku. Sítě dodáváme v bílé barvě nebo v odstínech hnědé. Jejich montáž je snadná a obejde se bez vrtání - je upevněna pomocí otočných plechových jazýčků, které zajistí i následné jednoduché sundání a údržbu.

Sítě proti hmyzu


PODSTRÁNKY

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy
Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole
Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu
Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Záclony - Ladislav Daněk
WEBOVÁ STRÁNKA
Záclony - Ladislav Daněk
www.zaclony-danek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Záclony
Adresa

Adresa

Borovanského 2206/6
Praha 5 155 00

obchod@zaclony-danek.cz
+420 603 461 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha