Textilní dekorace Praha - od návrhu až po ušití a konečnou realizaci

Záclony - Ladislav Daněk

Textilní dekorace Praha - od návrhu až po ušití a konečnou realizaci

Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Záclony a závěsy mají v každé místnosti svou nepostradatelnou funkci - nejen že skvěle ozvláštní design celého interiéru, ale dodají Vám také potřebnou dávku soukromí, případně Vás zbaví ostrého slunečního světla ve chvíli, kdy ho zrovna nepotřebujete. Využijte širokou nabídku jak záclon klasických, krajkových, vyšívaných, voálů, tak i závěsů u společnosti Záclony - Ladislav Daněk!

Moderní i klasické záclony dodává společnost Záclony - Ladislav Daněk

Záclony pro zútulnění interiéru, rady pro jejich správnou údržbu a péči

Záclony patří stále k oblíbenému bytovému doplňku mnoha domácností - nejen že zamezují zvědavým pohledům sousedů, ale také skvěle vypadají. Vyberte si z naší široké nabídky záclon. Kromě samotného dodání záclon, ušití a pověšení na garnýže, Vám také poradíme, jak o záclony správně pečovat. Záclonám nejlépe svědčí ruční praní - ideálně ve vaně - namočíme je do studené vody po dobu 20 minut a poté je lehce vymácháme. Pak si připravíme lázeň s pracím prostředkem teplou cca 30°C a záclonami v ní lehce pohybujeme - nemneme a neždímáme! Záclony se v žádném případě nesuší v sušičce a nežehlí horkou žehličkou - po vyprání je pověsíme ještě vlhké, dobře vymáchané a okapané, na okno a necháme doschnout.

Jak na správnou údržbu záclon


Moderní, luxusní i klasické záclony, široká nabídka materiálů a vzorů

Každému interiéru sedí něco jiného - proto si u nás můžete vybrat ze široké škály typů a vzorů záclon, např. moderní typ, který je většinou zakončený olůvkem. Dále dodáváme klasické záclony, jako například žakárové s bordurou s okrajem zataveným laserem. Pro každého, kdo si potrpí na detaily a luxus, jsou tu nádherné vyšívané a krajkové záclony, které dovolují kombinovat barvu podkladu s různobarevnou výšivkou buď celoplošnou, nebo jen s bordurou. Pro minimalisticky laděné interiéry máme v nabídce hladké voály, které jsou utkány z tenkých nití a působí velmi vzdušně. Pokud oceníte především snadnou údržbu, pořiďte si nemačkavé záclony.

Nabídka moderních záclon


Klasické, dekorační a moderní závěsy, skvělý design i praktické využití

Pokud pohledy zvědavých sousedů není to jediné, před čím chcete Váš interiér skrýt, pořiďte si závěsy, které perfektně zabrání proniknutí ostrého slunečního světla ve chvílích, kdy je nejméně žádané. Nabízíme klasické, dekorační i moderní závěsy, v nejrůznějším materiálovém provedení - od 100 % PES, přes směsi PES a bavlny, až po hedvábí. Pokud si nejste jisti, který typ závěsů potřebujete, navštívíme Vás, ukážeme množství vzorků a pomůžeme s výběrem těch nejvhodnějších závěsů.

Široká nabídka závěsů


PODSTRÁNKY

Záclony a závěsy

Záclony a závěsy
Závěsy a záclony klasické, krajkované, vyšívané, voály, bytový doplněk

Garnýže a konzole

Garnýže a konzole
Záclonové tyče, tvarované kolejnice a spouštěcí garnýže, čistá a jednoduchá montáž

Žaluzie, sítě proti hmyzu

Žaluzie, sítě proti hmyzu
Horizontální a vertikální žaluzie, do bytu i do kanceláří, nabídka sítí proti hmyzu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Záclony - Ladislav Daněk
WEBOVÁ STRÁNKA
Záclony - Ladislav Daněk
www.zaclony-danek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Záclony
Adresa

Adresa

Borovanského 2206/6
Praha 5 155 00

obchod@zaclony-danek.cz
+420 603 461 888


Najdete nás také zde:

ARES
captcha