PODSTRÁNKY

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč
Nejrůznější videa, pořady i spoty přesně dle Vašich požadavků Vám zpracuje pražské Videostudio Polas. Společnost má více jak 25 let zkušeností v oboru a řadu úspěšných zakázek pro významné klienty. Zakázková videotvorba v našem studiu, to je služba se vším všudy - od prvotního návrhu a samotného natočení až po finální postprodukci a prezentaci. Zajistíme také internetový přenos či audiovizuální propojení a problémem nejsou ani jazykové mutace, lokalizace videí, 3D modely, obrazové montáže či korporátní grafika.

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace
Natáčení v příjemném zázemí studia a profesionální postprodukce - to jsou služby Videostudia Polas. Naše klíčovací studio nabízí možnost natáčení videa s vyměnitelným pozadím a to v různých cenových balíčcích. Kromě samotného natáčení zajistíme také špičkové zpracování a střih videa včetně náročných triků, 3D animací a zvukových montáží. Pro zachování vzpomínek na Vašich starých videokazetách či filmech navíc nabízíme jejich digitalizaci a převod na moderní formáty.

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby
Mediální trénink je ideálním způsobem jak se za pomoci zkušených profesionálů a odborníků naučit komunikovat s médii a vystupovat před publikem. V rámci teoretického i praktického školení ovládnete nejen umění správné mluvy, ale i gestikulace a zvládání stresových situací. Pro pracovníky z oblasti reklamy a PR pak nabízíme také poradenství a školení pro práci s audiovizuální technikou a materiály.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA POLAS VIDEO STUDIO Kameraman Praha, natáčení videa
WEBOVÁ STRÁNKA
POLAS VIDEO STUDIO
www.polas.cz
Adresa

Adresa

Sušická 1845/21
Praha 6 - Hanspaulka 160 00

ales@polas.cz
+420 602 350 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha