Akupunktura, chiropraxe, fyzioterapie, podiatrie, masáže, přírodní medicína a rehabilitace Praha 8

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Akupunktura, chiropraxe, fyzioterapie, podiatrie, masáže, přírodní medicína a rehabilitace Praha 8

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Komplexní rehabilitační péčí od určení lékařské diagnózy, přes léčebné metody, masáže až po preventivní doporučení, se zabývá soukromé zdravotnické zařízení MONADA spol. s r.o. v Praze. Vedle rehabilitačních procedur pro pacienty s potížemi pohybového aparátu po operacích, úrazech, při akutních nebo chronických potížích hybnosti, nabízí soukromá klinika MONADA spol. s r.o. i vzdělávací kurzy akreditované Ministerstvem zdravotnictví ČR a Unií fyzioterapeutů ČR. Pacientům je poskytována na naší soukromé klinice nadstandardní péče v ambulantní části nebo lůžkovém oddělení s denním stacionářem.

Rehabilitační cvičení,  MONADA spol. s r.o.

Ambulantní část pro komplexní rehabilitační péči na nejvyšší úrovni

Nejvyšší možnou rehabilitační péči zajišťujeme ambulantním způsobem, kde pomáháme pacientům s akutními potížemi. V ambulantních ordinacích se zaměřením na rehabilitační lékařství, neurochirurgii a neurologii, elektroléčbu, akupunkturu, aplikujeme i přírodní léčebné metody, patřičnou pozornost věnujeme také psychologickému vyšetření. Naši specializovaní lékaři a odborní pracovníci určí každému pacientovi individuální léčebný plán, aby výsledný léčebný efekt byl co nejvyšší.

Ambulantní rehabilitační péče, MONADA spol. s r.o.


Lůžkové oddělení s nadstandardním vybavením, možnost denního stacionáře

V případě bolestivých stavů, po ortopedických zákrocích, po operacích páteře, máme k dispozici lůžkové oddělení. Ve třech dvoulůžkových pokojích jsou lůžka se speciálními zdravotními matracemi, televizí a ledničkou. Pobyt na lůžkovém oddělení od pondělí do pátku využívají i klienti nejen k léčebným, ale i k relaxačním pobytům. Lůžkové oddělení nabízí i možnost denního stacionáře, kdy pacient, po absolvování předem určených léčebných procedur a odpočinkové části, odchází domů.


Individuální rehabilitační cvičení s imobilními pacienty v jejich domovech

Že jsme rehabilitační péči na naší soukromé klinice MONADA spol. s r.o. v Praze pojali komplexně, svědčí i skutečnost, že k pacientům, kteří jsou imobilní, pro vážné zdravotních důvody nemohou absolvovat rehabilitace na naší klinice, docházíme do jejich domovů a poskytujeme individuální rehabilitační terapii s využitím různých léčebných metod, rehabilitačních pomůcek i alternativních metod. Rehabilitaci v bytech pacientů provádí zkušené odborné fyzioterapeutky. Pomáháme pacientům po úrazech, operacích páteře a končetin, centrální mozkové příhodě, dále pacientům s roztroušenou sklerózou, cukrovkou, zkrátka všem nemocným, kteří by mohli naši rehabilitační péči potřebovat.

Individuální rehabilitační cvičení s imobilními pacienty


PODSTRÁNKY

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část
Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody
Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže
Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
MONADA spol. s r.o.
www.monada.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše službyKurzy
Adresa

Adresa

Střelničná 1861/8a
Praha 8 182 00

klinika@monada.cz
+420 272 940 401


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha