Art Lighting Production, s.r.o.


Komenského 427, Újezd u Brna 664 53
Společnost Art Lighting Production, s.r.o. se soustředí na vývoj a výrobu vlastních produktů v oblasti scénického osvětlení. Naše svítidla dodáváme převážně do divadel, kulturních domů nebo televizních studií a v poslední době se zabýváme integrací LED technologie. Nabízíme kompletní zpracování projektu scénického osvětlení, zajistíme realizaci, záruční i pozáruční servis.

Výroba, prodej, e-shop:
- profesionální osvětlovací technika
- scénické osvětlení
- plošná svítidla ASTERION II
- asymetrické halogenové reflektory
- svítidla s pebble konvexní čočkou
- svítidla s fresnelovou čočkou
- nízkovoltová svítidla
- zářivková svítidla
- diodová svítidla
- výrobník mlhy
- stmívací zařízení, hledištní stmívače, nástěnné stmívače
- úchytné prvky, držáky svítidel.

Otevírací doba:
- pondělí až pátek 7:00 - 16:00 hodin.

Nabízíme také projektování scénických provozů a naši produktovou řadu doplňujeme i o výrobky dalších firem v oblasti efektových světel. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Sídlíme na adrese Komenského 427, Újezd u Brna.

Produkty
  • osvětlení budov, interiérová svítidla, venkovní svítidla, LED svítidla, nástěnná svítidla, bodová svítidla, závěsná svítidla, designová svítidla


Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Kanlux s. r. o.

Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Firemní články
Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Profesionální osvětlovací techniku vyrábí a dodává společnost Art Lighting Production, s.r.o. z Újezdu u Brna. Bohatý sortiment svítidel, výrobníků mlh i stmívačů.