MINERAL METAL
RNDr. Jaroslav Kubík, CSc.


Náchodská 864/20, Praha 9 - Horní Počernice 190 00

Velkoobchodní prodej minerálů, šperků a drahých kamenů.

V našem sortimentu naleznete:
- šperky, minerály
- drahokamy
- drahé léčivé kameny
- polodrahokamy
- růženín
- ametyst
- perleť
- granát
- mastek
- hematit
- vltavín
- bižuterie
- dárky.

IČ: 16913248
DIČ: CZ521014030
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: RNDr. Jaroslav Kubík, CSc.

Praha velkoobchod s minerály a drahými kameny

Praha velkoobchod s minerály a drahými kameny

Společnost MINERAL METAL Vám nabízí velkoobchodní prodej minerálů, šperků a drahých kamenů. Naše produkty: - prívěsky - náhrdelníky a náramky - paua mušle - výrobky z kamenů - výrobky z mastku - minerály - tamblované kameny. Prodej: - vzorky minerálů pro sběratele. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Náhrdelníky a náramky z drahých kamenů

Náhrdelníky a náramky z drahých kamenů

Zabýváme se prodejem šperků z polodrahokamů a přírodních kamenů. Náhrdelníky a náramky - Buddhovy energetické náramky - Chips - korál houbový, perleť - perly - hematit - drahé kameny. Přívěsky: - korál - křišťál, fluorit - vltavín - achátové plátky - srdíčka - zvířátka - drahé kameny. Paua mušle: - prsteny - náramky - donuty - doplňky - přívěsky.Další produkty a služby
  • hodiny a hodinky, briliantové náušnice, zlaté prsteny, řetízky a přívěsky, stříbrné doplňky

Ubytování a stravování na Terminálu 3 pár minut od pražského letiště Václava Havla

Související články
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.


Snubní prsteny podle vašich představ
Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.