Těsnící produkty Most - perfektní ochrana před průnikem vody a utěsnění spár

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Těsnící produkty Most - perfektní ochrana před průnikem vody a utěsnění spár

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Výroba těsnicí materiály Bentonit
Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Bentonitové pásky MQ, splňující kritéria pro ekologické stavby zajistí dokonalé těsnění a odolnost vůči vodě. Své využití tak najdou jak při utěsnění a hydroizolaci pracovních a dělicích spár v pozemních, inženýrských a vodních stavbách, tak i na těsnění v tunelech, přehradách a vodních dílech.

Společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. dodává bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ pro utěsnění pracovních a dělicích spár nebo vodních nádrží

Hledáte způsob, jak utěsnit pracovní a dělicí spáry v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách? Máme pro Vás řešení v podobě bentonitového těsnicího pásu řady MQ, který je ideální k těsnění spár mezi betonovou deskou a svislými stěnami, k utěsnění místa styku dvou materiálů, například mezi kamenem a betonem. Skvěle utěsní spáry také v tunelech, přehradách a vodních dílech – je ho možné použít i na nádrže na pitnou vodu. Lze ho použít také na styčné spáry mezi trubkami z oceli a betonovými tělesy, například v bazénech. V naší nabídce si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů a klasického, nebo MQF provedení, které disponuje ochrannou fólií proti nepřízni počasí.

Bentonitové pásky


Skvělé chemické vlastnosti bentonitových pásků MQ pro top těsnění i jednoduchou montáž

Bentonitové těsnicí pásky byly vyvinuty speciálně pro utěsňování vodních spár. Díky svému chemickému složení má schopnost při kontaktu s vodou expandovat – může zvětšit svůj objem až o 200%, čímž vytvoří bezpečnou ochranu proti působící i tlakové vodě. Těsnění je odolné také při působení agresivních a odpadních vod. Bentonitový těsnicí pás má jednoduchou montáž – položte jej na betonovou plochu tak, aby byl zajištěn dokonalý kontakt s podkladem. Přiložte zpevňovací mřížku a po cca 25 cm ocelovými hřeby připevněte. Betonování může být provedeno bezprostředně po kladení těsnicího pásu. Minimální tloušťka betonu nad těsnicím pásem nesmí být menší než 7 cm.

Návod pro montáž bentonitových páskůBentonitové tmely

Bentonitové tmely

Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí