MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Bentonitové vysoce těsnící rohože – skládky, nádrže, kanály

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
Výroba těsnicí materiály Bentonit
Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Bentonitové pásky MQ, které dodává společnost společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o., zajistí díky svým skvělým chemickým vlastnostem dokonalé těsnění a odolnost vůči vodě. Své využití tak najdou jak při utěsnění a hydroizolaci pracovních a dělících spár v pozemních, inženýrských a vodních stavbách, tak i na těsnění v tunelech, přehradách a vodních dílech.

Společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. dodává bentonitové pásky, které zajistí dokonalé těsnění

Bentonitové pásky MQ jako skvělé řešení pro utěsnění pracovnách a dělících spár nebo vodních nádrží

Hledáte způsob, jak utěsnit pracovní a dělící spáry v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách? Máme pro Vás řešení v podobě bentonitového těsnícího pásu řady MQ, který je ideální k těsnění spár mezi betonovou deskou a svislými stěnami, k utěsnění místa styku dvou materiálů, například mezi kamenem a betonem. Skvěle utěsní spáry také v tunelech, přehradách a vodních dílech – je ho možné použít i na nádrže na pitnou vodu. Lze ho použít také na styčné spáry mezi trubkami z oceli a betonovými tělesy, například v bazénech. V naší nabídce si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů a klasického, nebo MQF provedení, které disponuje ochrannou fólií proti nepřízni počasí.

Bentonitové pásky


Skvělé chemické vlastnosti bentonitových pásků MQ zajišťují dokonalé těsnění i jednoduchou montáž

Bentonitové těsnící pásky byly vyvinuty speciálně pro utěsňování vodních spár. Díky svému chemickému složení má schopnost při kontaktu s vodou expandovat – může zvětšit svůj objem až o 200%, čímž vytvoří bezpečnou ochranu proti působící i tlakové vodě. Těsnění je odolné také při působení agresivních a odpadních vod. Bentonitový těsnící pás má jednoduchou montáž – položte jej na betonovou plochu tak, aby byl zajištěn dokonalý kontakt s podkladem. Přiložte zpevňovací mřížku a po cca 25 cm ocelovými hřeby připevněte. Betonování může být provedeno bezprostředně po kladení těsnícího pásu. Minimální tloušťka betonu nad těsnícím pásem nesmí být menší než 7 cm.

Návod pro montáž bentonitových páskůBentonitové tmely

Bentonitové tmely

Bentonitové těsnící tmely MQ 100 MASTER k zajištění utěsnění a dokonalého kontaktu s betonovou plochou

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis®, skvělé řešení pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí