ABC.ENTERPRISE, a.s.


Lelkova 797/18, Svinov, Ostrava, Ostrava - Svinov 721 00
Společnost ABC.ENTERPRISE, a.s. se sídlem v Praze již téměř 20 let disponuje zkušeností v oblasti poskytování podnikatelsko-ekonomického poradenství pro společnosti na trhu ČR.

Od roku 1995 poskytujeme také služby zaměřené na komplexní účetní outsourcing malých, středních i větších podnikatelských subjektů, kterým dále nabízíme široké spektrum odborných služeb.

Zabýváme se také účetními službami, vedením účetnictví, poradenstvím a účetní supervizí.
Svým zákazníkům dále nabízíme zpracování mezd, personální a mzdové poradenství a personálním auditem. Také si u nás můžete objednat daňové poradenství, zpracování daňových přiznání a v neposlední řadě finanční a ekonomické poradenství.

Společnost ABC-ENTERPRISE s.r.o. je pojištěna na odpovědnost za škodu způsobenou v souvislosti s výkonem povolání a odpovědnost za škodu způsobenou provozní činností v nadstandardním rozsahu.

Produkty
  • finanční strategie, soukromé investice, investiční poradenství, podílové fondy, životní pojištění, finanční produkty, finanční poradenství
  • zpracování kompletního účetnictví, zpracování daní, realizace auditů, daně a výkazy, manažerské účetnictví, účetní doklady, daňové poradenství

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel.

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel

Carling Technologies (jističe) určené pro náročné aplikace.
Frekvenční měniče – maximální efektivita a výkonnost elektromotorů.


Související články
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Ing. Dalibor Čmiel

Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Na jaře 2019 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program nabízet výměnu starých kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo.


Firemní články
Externí vedení účetnictví Ostrava, mzdy a personalistika, daňové služby, ekonomické poradenství

Externí vedení účetnictví Ostrava, mzdy a personalistika, daňové služby, ekonomické poradenství

Nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdového a personálního poradenství, daňových služeb a podnikatelsko-ekonomického poradenství.


Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Nabídka vedení účetních agend dle nabídky společnosti - viz www.abc-enterprise.cz