Ladislav Staníček


Boční 137, Veverská Bítýška 664 71

Naše firma kominictví TEMKOM, nabízí kominické práce.
Zabýváme se kontrolou a čištěním komínů, kotlů na tuhá paliva.
Provádíme:
-vložkování a rekonstrukce (i stavební) komínů
-autorizované měření emisí malých zdrojů
znečištění do 200kW na CO2, CO a tah komínů.
-prohlídky komínů inspekční kamerou.
Revize:
-komíny
-připojené spotřebiče paliv
-napojení plynových spotřebičů.
Kolaudace:
-komínová tělesa v novostavbách.
Montáž:
-nerezové fasádní komíny
-komínové systémy KAMINOFLEX, VK VACOVSKÝ
-rekuperace vzduchu ze spotřebičů
(zinkovny, návratnost investice do 5 let)
-komínové vložky (keramické KERANOVA,
plastové Ricom GAS-FLEX, nerez RS 3000, JEREMIAS)
-sanační materiály na komíny provedení SCHIEDEL,
JEREMIAS.
Další výraz: kominář.

IČ: 13023195
DIČ: CZ530214320
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ladislav Staníček

Kominík, komíny, vložkování komínů Brno

Kominík, komíny, vložkování komínů Brno

Nyní je nejlepší období na revizi Vašeho komínu. Vyzkoušejte naši firmu, o vše se rádi postaráme. Naše firma dělá kompletní kominické práce. Zkontrolujeme a vyčistíme Váš komín i kotel. Dále provádíme rekonstrukce i vložkování komínů, i stavebních. Nabízíme také autorizované měření emisí malých zdrojů znečištění do 200kW na CO2. Tah komínů. Děláme také revizi připojených spotřebičů paliv, a napojení plynových spotřebičů. Namontujeme Vám nerezové fasádní komíny, komínové systémy, komínové vložky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.


Kominické práce, kominictví Brno

Kominické práce, kominictví Brno

Sháníte spolehlivou firmu, která se zabývá kominictvím? Neváhejte a vyzkoušejte nás. Provádíme kompletní kominické práce, kontrolujeme a čistíme komíny, kotle na tuhá paliva, provedeme vložkování či rekonstrukci Vašich komínů. Provedeme revizi komínů i napojení plynových spotřebičů. Děláme také kolaudaci komínových těles v nových domech. Montujeme fasádní komíny z nerezu, komínový systém KAMINOFLEX, VK VACOVSKÝ, rekuperace vzduchu ze spotřebičů. Komínové vložky dodáváme keramické zn. KERANOVA popřípadě plastové zn. Ricom GAD-FLEX, nerez RS 3000, JEREMIAS) a další sanační materiály na komíny. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.


Revize komínů, vložkování, rekonstrukce komínů Brno

Revize komínů, vložkování, rekonstrukce komínů Brno

Potřebujete udělat rekonstrukci nebo revizi komínu v Brně a okolí? Vyzkoušejte naši firmu, určitě budete spokojeni. Kominickými prácemi se zabýváme již dlouhodobě. Komíny Vám vyčistíme, vyvložkujeme, provedeme kontrolu komínů a kotlů na tuhá paliva, popřípadě provedeme i rekonstrukci komínu. Nabízíme také autorizované měření emisí malých zdrojů znečistění. Pomocí inspekční kamery Vám komín prohlédneme. Provedeme revizi a kolaudaci komínů i připojených plynových spotřebičů. Provedeme montáž komínového systému. Neváhejte a obraťte se na nás.


Kominictví, revize komínů, komínové systémy Brno

Kominictví, revize komínů, komínové systémy Brno

Hledáte kominictví v Brně a okolí? Vyzkoušejte naši firmu. Provedeme veškeré kominické práce, zkontrolujeme Vaše komíny, i kotle na tuhá paliva, vyvložkujeme komíny, komíny také rekonstruujeme. Provádíme také autorizované měření emisí malých zdrojů znečištění Prohlížíme komíny inspekční kamerou. Mezi další naše práce patří revize komínů a plynových spotřebičů, které jsou připojené. Děláme kolaudaci komínového tělesa v nových domech. Děláme i montáž komínových systémů, komínových vložek, nerezových komínů a další práce. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Vložkování komínů, revize komínů, kominík Brno

Vložkování komínů, revize komínů, kominík Brno

Chcete provést revizi komínu? Obraťte se na nás. Poskytujeme veškeré kominické práce. Provedeme kontrolu komínů a kotlů na tuhá paliva, vložkujeme a rekonstruujeme komíny. Prohlížíme komíny inspekční kamerou. Uděláme Vám revize, opravíme komíny a připojené spotřebiče na plyn. Zkolaudujeme komínové tělesa v novostavbách. Montujeme nerezové fasádní komíny, komínové systémy, komínové vložky a jiné práce. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, nebo nám pošlete email.


Kominík, revize, rekonstrukce komínu, komínové vložky Brno

Kominík, revize, rekonstrukce komínu, komínové vložky Brno

Potřebujete vyčistit, zkontrolovat nebo rekonstruovat komín? Vyzkoušejte naši firmu. Postaráme se o všechno co se týká komínů a kotlů, provádíme kompletní kominické práce. Provedeme kontrolu Vašeho komínu, ale také kotle na tuhá paliva, provádíme také rekonstrukci komínů a vyvložkování. Děláme autorizované měření emisí malých zdrojů znečištění a to do 200kW na CO2. CO a tah komínů. Komíny prohlížíme inspekční kamerou. Uděláme také revizi komínů popřípadě také plynových spotřebičů, které máte zapojeny. Umíme zkolaudovat komínové tělesa v nových domech, montujeme fasádní komíny z nerezu a další práce. Proto neváhejte a obraťte se na naši firmu.


Nerezové fasádní komíny, kominictví, Brno

Nerezové fasádní komíny, kominictví, Brno

Sháníte firmu, která provádí kominické práce v Brně? Pokud ano, kontaktujte nás, určitě budete spokojeni. Provedeme veškeré kominické práce. Postaráme se o Vaše komíny a kotle na tuhá paliva. Děláme vložkování a rekonstrukci komínů. Prohlídky komínů inspekční kamerou. Provádíme revize, opravy komínů a připojených plynových spotřebičů. Děláme kolaudace komínových těles v novostavbách. Provedeme montáž komínového systému, komínové vložky a jiné práce. Pokud sháníte kominické práce, obraťte se na nás. Více informací na webových stránkách.


Nerezové fasádní komíny, revize komínů, kominictví Brno

Nerezové fasádní komíny, revize komínů, kominictví Brno

Potřebujete si nechat na zimu zkontrolovat komín? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma se zabývá kominickými prácemi. Děláme kontrolu komínů i kotlů na tuhá paliva, dále pak komíny rekonstruujeme a vložkujeme. Provedeme autorizované měření emisí malých zdrojů zněčištění do 200kW na CO2, CO a tah komínů. Prohlédneme komíny inspekční kamerou. Umíme udělat revizi komínů a připojených plynových spotřebičů, dále také kolaudaci komínového tělesa v novostavbách. Montujeme fasádní komíny z nerezu, komínové systémy, vložky a jiné. Pokud potřebujete jakékoliv kominické práce, kontaktujte nás.


Kominictví, kominík, komínové systémy, vložky Brno

Kominictví, kominík, komínové systémy, vložky Brno

Je podzim a stále více lidí hledá kominické práce. Pokud jste mezi nimi také, tak jste tady správně. Naše firma provádí veškeré kominické práce. Zkontrolujeme Vám komíny i kotle na tuhá paliva. Provádíme vložkování a rekonstrukce komínů. Děláme i autorizované měření emisí malých zdrojů znečištění do 200kW na CO2, CO a tah komínů. Můžeme doporučit i prohlídky komínů inspekční kamerou. Mimo jiné nabízíme revize komínů, připojených plynových spotřebičů. Kolaudujeme komínové tělesa v nových domech. Namontujeme nerezové fasádní komíny, komínové systémy, komínové vložky a další. Hledáte-li kominíka, kontaktujte nás telefonicky, nebo nám pošlete email.


Nerezové komínové systémy.

Nerezové komínové systémy.

Firma se 40 letou praxí v oboru dodává fasádní, komínové systémy v nerezové oceli pro plynná, tuhá a kapalná paliva a tavící pece.Další produkty a služby
  • čištění a frézování komínů, údržba spalinových cest, vyvložkování a revize komínů, kominictví, servis komínové techniky

Prodejce nákladní techniky a průmyslových vrat, které najdou své využití v průmyslových podnicích, nákupních střediskách i skladovacích halách.

Související články
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Kominictví Antonín Papík Ostrava - revize komínů i mnohem více
Kominictví Antonín Papík Ostrava - revize komínů i mnohem více

Kompletní práce z oblasti kominictví nabízí společnost Antonín Papík Ostrava. Nabízíme pravidelné revize komínů, čištění a kontrolu spalinových cest, ale i vložkování a kompletní stavební úpravy komínů. Ať už potřebujete komín pouze zkontrolovat nebo s ním máte nějaký problém, rádi vám pomůžeme.


Čistěte komín chytře
Čistěte komín chytře

Firma ZAMZE - spol. s r.o. se zaměřuje na věci spojené s problematikou komínů. Komín je základ každého domova. Měl by proto být pevný, stabilní a odolný a především čistý. Kominictví je navíc řemeslo staré několik staletí. V historii bylo běžné, že si tuto službu prováděl každý sám, ale v dnešní době nám toto řemeslo vykoná zkušený odborník a nemusíme sami vypadat jako černí kominíci.


ZAMZE Opava: Frézování komínů rychle, kvalitně a za příznivé ceny
ZAMZE Opava: Frézování komínů rychle, kvalitně a za příznivé ceny

Při topení tuhými palivy je podle normy potřeba, aby měl komín průměr 150 mm. Nesplňuje váš komín tuto normu? Zvětšit průměr průduchu komínu na požadovanou hodnotu umí klempířská firma ZAMZE – spol. s r.o., která sídlí ve městě Opava. Specializujeme se na frézování komínů, díky kterému váš komín získá lepší průchodnost a dostatečný tah, aniž bychom jej museli bourat.