AGENTURA PANCÉŘ s.r.o.


K Dubu 2330/2b, Praha 4 - Chodov 149 00

Agentura Pancéř působí na Českém trhu od roku 2000.

Naší specializací je ochrana, ostraha majetku a osob.
Služby :
- ostraha majetku
- ostraha osob
- recepční služby
- informátorské služby
- fyzická ostraha
- strážní služba
- monitorig
- elektronické zabezpečení
- střežení s využitím kamerového systému CCTV
- úklidové služby
- správcovské činnosti
- recepční služby
- náhradní plnění
- výroba identifikačních průkazů
- vedení mzdového a finančního účetnictví
- personální agenda.


Zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností,
to znamená, že veškerou činnost provedenou organizací s využitím těchto zaměstnanců pro zákazníka se započte pro účely výpočtu povinného odvodu do státního rozpočtu

Společnost je pojištěna v případě odpovědnosti za škodu( vzniklé v souvislosti s plněním předmětu činnosti s limitem pojistného plnění ve výši 30 000 000 Kč.

Zaměstnáváme vyškolený tým profesionálů,
pyšníme se kvalitou našich služeb.

IČ: 26155788
DIČ: CZ26155788
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 501 - 1000 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: JUDr. Jaroslav Kouba

Bezpečnostní agentura Praha - zajištění ostrahy pro obchodní centra

Bezpečnostní agentura Praha - zajištění ostrahy pro obchodní centra

Bezpečnostní agentura Pancéř nabízí služby v oblasti ostrahy a ochrany objektů i osob. Jedná se o kvalitní a profesionální služby, které vykonávají schopní, spolehliví a kvalifikovaní zaměstnanci. Maximální důraz je kladen na udržování kontaktu se zákazníkem a na kontrolní činnost plnění smluvních závazků. Služby: - fyzická ostraha objektů a osob - technické zabezpečení majetku a osob - pult centrální ochrany (PCO). Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Praha ostraha technickými prostředky

Praha ostraha technickými prostředky

Společnost AGENTURA PANCÉŘ s.r.o. nabízí zabezpečení ochrany majetku a osob technickými prostředky. Respektujeme požadavky klienta. Zajišťujeme montáž a servis: - elektronického zabezpečovacího systému (EZS) - elektronické požární signalizace (EPS) - vybavení objektu kamerovým systémem (CCTV). Doložíme průběh vykonané obchůzkové činnosti. Více info naleznete viz odkaz níže:


Vzdělávání sociálně znevýhodněných osob

Vzdělávání sociálně znevýhodněných osob

Společnost Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí vzdělávání sociálně znevýhodněných osob v rámci Samostatného Centra vzdělávání a poradenství (CVP). Služby CVP: - vzdělávací činnost zaměřená na další vzdělání a zvyšování kvalifikace pracovníků firem - celoživotní vzdělávání obecně - vzdělávání sociálně a zdravotně znevýhodněných osob - poradenská a informační činnost, zejména pro osoby zdravotně a sociálně znevýhodněné.


Agenturní zaměstnávání v oblasti security

Agenturní zaměstnávání v oblasti security

Společnost AGENTURA PANCÉŘ s.r.o. nabízí agenturní zaměstnávání v oblasti security. Společnost vyhledává: - zaměstnance pro zaměstnavatele - zaměstnání pro fyzické osoby. Služby v oblasti security po celé ČR: - v odvětví průmyslu - v administrativních centrech - ve státním sektoru - v soukromého sektoru. Ostatní služby v oblasti pracovních příležitostí: - poradenská činnost - informační činnost. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha monitorování, ostraha objektů

Praha monitorování, ostraha objektů

Naše společnost AGENTURA PANCÉŘ s.r.o.se zaměřuje na: - ostrahu ojektů - monitorování objektů - ochranu majetku - zásahy proti narušitelům - fyzickou ochranu osob a majetku. Více info na našich webových stránkách viz odkaz níže.


Praha fyzická ostraha osob a majetku

Praha fyzická ostraha osob a majetku

AGENTURA PANCÉŘ s.r.o. zajišťuje fyzickou ostrahu osob a majetku. Činnosti: - ostraha při vstupu, vjezdu - kontrola vozidel - ostraha objektu - ochrana osob - chránění majetku klienta - monitoring kontrolního zabezpečení. Více info naleznete viz odkaz níže:


Řešení problematiky náhradního plnění

Řešení problematiky náhradního plnění

Nabízíme řešení problematiky náhradního plnění. Podnikatelský subjekt, který zaměstnává více než 25 zaměstnanců, má ze zákona povinnost zaměstnávat 4% zaměstnanců se zdravotním postižením. Dokážeme snížit náklady našich klientů orientačně o úsporu na odvodu do státního rozpočtu (pokud je v plném rozsahu využitelná), která činí dvouapůlnásobek průměrné mzdy za jednoho zaměstnance za rok. Při tvorbě ceny vycházíme vždy z požadavků a potřeb klienta, rozsahu služeb a našich odborných znalostí a zkušeností v daném oboru. Nabízíme každému zájemci zdarma zpracování cenové nabídky k porovnání nákladů a vyhodnocení efektivity stávajícího způsobu zajišťování služeb v oblasti naší působnosti.


Zaměstnávání osob se zdravotním handicapem

Zaměstnávání osob se zdravotním handicapem

Společnost AGENTURA PANCÉŘ s.r.o. nabízí zaměstnávání osob se zdravotním handicapem. Cena za poskytovaného zaměstnance se zdravotním handicapem je stanovena individuelně dle konkrétní zastávané funkce do které bude zaměstnanec zařazen uživatelem v návaznosti na úroveň odměňování zaměstnanců uživatele ve stejných profesích. Přitom se nepožaduje marže, ale naopak Agentury PANCÉŘ s.r.o. přispívá uživateli na zvýšené náklady péče o zdravotně postižené budˇ formou slevy nebo zohledněním v realizačních cenách. V takovém případě je cena Agentury PANCÉŘ s.r.o. nižší minimálně o 1000 Kč/měs., než náklady organizace zákazníka za srovnatelného vlastního zaměstnance. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • ostraha osob a majetku, ochrana VIP, fyzická ostraha objektů, osobní ochrana, strážní služba
  • vyhledávání zaměstnanců, nabídky práce, oblast lidských zdrojů, pracovní profese, personální poradenství
  • recruitment, assesment centrum, development centrum, psychologická diagnostika, personální audity, hodnocení zaměstnanců, vzdělávání zaměstnanců
  • úklid domů a kanceláří, pravidelný úklid objektů, čištění koberců a žaluzií, mytí oken

Jsme výrobce a prodejce vybavení kovoobráběcích dílen - dodáváme upínací nástroje, magnetické upínače, strojní svěráky, nástroje ke srážení hran, průmyslové značení a měřidla.

Související články
Ochrana majetku, úklidové služby, kamerové systémy
Ochrana majetku, úklidové služby, kamerové systémy

Chráníte dostatečně svůj majetek? Střežení objektů kamerovými systémy je výhodné, ale ne vždy se najde pachatel, proto jsou zde i jiné možnosti, které můžete využít. V případě, že máte o toto téma nadále zájem, veškeré služby Vám zprostředkuje společnost A-ROYAL Service s.r.o.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS
Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Mytí oken není adrenalinový sport, ale přesto potřebujete správné jištění
Mytí oken není adrenalinový sport, ale přesto potřebujete správné jištění

Výškové budovy nejsou v dnešní době záležitostí už jen New Yorku nebo Dubaje. Stále více a více firemních staveb roste i u nás do podoby mrakodrapů, ve kterých sídlí společnosti, konají se zde důležité obchodní schůzky, točí se byznys. A právě proto je třeba, aby se společnost navenek prezentovala co možná v nejlepším světle. Nejde jen o upravené a správně oblečené zaměstnance, uklizené interiéry, ale důležité je také budovu udržovat zvenku. Mytí oken není v našich domácnostech žádnou novinkou, jedná se o běžnou činnost. Ale kdo ho zajistí, když se jedná o čištění budovy, která je vysoká několik desítek metrů? To už si žádá někoho, kdo zvládá výškové práce a má také patřičné vybavení. Firma Aviar Cleaning Company je úklidovou firmou, která tyto starosti převezme za vás.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.