Ivan Georgiev Canov, Ing.
PARTNER Servis


Mariánskohorská 2745/15, Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

Poradenství:
- oblast systému managementu kvality, environmentalní
management dle ISO 9001, 14001 a bezpečnost prace
dle OHSAS 18001.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 66737133
DIČ:
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Ivan Canov

Konzultace a poradenství, příprava na audit Ostrava

Konzultace a poradenství, příprava na audit Ostrava

Firma PARTNER Servis nabízí zavedení systému řízení dle příslušných ISO norem a přihlášení k certifikaci. Konzultace ve vztahu ke vzorové dokumentaci. Podporu v rámci implementace. Dále nabízíme školení a vzdělávání zaměstnanců a interních auditorů.


Vše o zavadění ISO a OHSAS

Vše o zavadění ISO a OHSAS

1. Poradenství v rámci zavedení systému managementu kvality dle ISO 9001, environmentálního mangementu dle ISO 14001, systému bezpečnost prace dle OHSAS 18001; Těchto systémů zavedeme jak jednotlivě dle požadavky klienta, nebo integrované ,tj. Systém integrovaného managementu kvality, enviromentu a BOZP. 2. Zpracovaná dokumentace jak jednotlivých systému , tak i dokumentace integrovaného systému dle bodu 1. 3. Školení zaměstnanců s požadavky systémů dle ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 4. Implementace jednotlivých systémů,tj. vzory tiskopisů k prokazování provaděných činnosti v rámci jednotlivých procesů, včetně politiky, cíle, monitorovaní, měření, analyza. 5. Registry environmentálních aspektů a dopady 6. Registr nebezpeči a hodnocení rizik v rámci procesů 7. Provadění nezavisli interní audit jednotlivých systému, včetně zpráv.Další produkty a služby
  • zlepšování výkonnosti organizací, motivace zaměstnanců, manažerské koučování, manažerské řízení firem, strategický management

Naše společnost se zaměřuje na výrobu a prodej polypropylenových a laminátových bazénů i mobilních vířivek. Prodáváme také čističky odpadních vod, filtrace, septiky i bazénové příslušenství.

Související články
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?
Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy
Hospodářské poradenství vám pomůže nastartovat podnikání v Dolním Rakousku, nejinovativnějším regionu Evropy

Dolní Rakousko patří počtem zde sídlících mezinárodních firem k nejvýznamnějším evropským regionům. Díky centrální poloze tvoří hospodářskou spojnici mezi zeměmi Evropské unie. Chcete i vy podnikat v Dolním Rakousku, jednom z nejinovativnějších evropských regionů? Nezisková poradenská organizace ecoplus International Tschechien s.r.o. vám pomůže, nabízí totiž hospodářské poradenství.


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.