NetDirect s.r.o.


Pohraniční 504/27, Ostrava – Vítkovice 703 00

Dodavatel e- commerce a e-business řešení.
ShopCentrik:
- internetový obchod pro segmenty B2C a B2B.
FastCentrik:
- velký e-shop za malé peníze poskytovaný formou
pronájmu.
MediaCentrik:
- redakční systém typu CMS pro tvorbu webových stránek.

IČ: 25907077
DIČ: CZ25907077
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Svoboda

E-business aplikace - e-shop řešení a webové stránky

E-business aplikace - e-shop řešení a webové stránky

Jsme nejúspěšnější dodavatel e-business aplikací na českém trhu. Díky dlouhodobé specializaci v oblasti e-commerce a neustálému zdokonalování našich produktů udáváme jednoznačný standard kvality. Stabilní vztah se zákazníkem a intenzivní podpora, která pomáhá růstu klienta, jsou základními principy naší práce. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje se vždy pružně přizpůsobit proměnlivým trendům.Další produkty a služby
  • tvorba webových stránek, individuální grafika webů, tvorba internetových obchodů, design webových aplikací

Naše společnost je zastoupením pro sekční garážová vrata Trido ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Dodáváme jak vrata sekční, tak i dřevěná, rolovací, křídlová, výklopná či posuvná.

Související články
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.


VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci
VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.