I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o.
Překlady Praha 1


Sokolská 31, Praha 2 120 00
Své služby nabízíme od roku 1998 a v současnosti máme více než sto dvacet stálých klientů z České republiky, Německa, Velké Británie, Belgie, USA a Švýcarska.

Tlumočíme a překládáme z i do všech evropských jazyků a mimo to i do arabštiny, korejštiny a japonštiny.
Zajišťujeme také úřední překlady – a to i v expresních termínech.
Jako pravděpodobně jediná společnost jsme zveřejnili údaje o vzdělání a praxi našich překladatelů. Víte tedy s kým pracujete.
Jsme zvyklí překládat i velké objemy v expresních termínech – tendry.
Poskytujeme:
- komplexní jazykové a tlumočnické služby
- překlad korespondence či soudně ověřené překlady úředních listin
- simultánní ( kabinové) tlumočení
- soudní překlady
- odborné překlady
- právní překlady
- překlady právních textů
- expresní překlady
- korektury
- korektura češtiny.

Nabízíme služby v těchto jazycích:
- angličtina, finština, norština
- němčina, hebrejština, polština
- ruština, holandština, portugalština
- italština, chorvatština, rumunština
- španělština, japonština, řečtina
- francouzština, latina, slovenština
- arabština, litevština, slovinština,
- bosenština, lotyština, srbština
- bulharština, maďarština, švédština
- čínština, makedonština, turečtina
- dánština, moldavština, ukrajinština
- estonština, mongolština
- vietnamština.

Služby v těchto oborech:
Automobilový průmysl
Elektrotechnika
Energetika, strojírenství
Chemie, biochemie, toxikologie,
geochemie
Informační systémy
Literatura, umění
Lokalizace softwaru
Medicína
Obchodní korespondence
Právo:
- smlouvy, normy, protokoly, zákony, vyhlášky, usnesení, pojišťovací dokumentace, zplnomocnění, rozhodnutí soudu.
Reklama a průzkum trhu.

Doplňkové služby:
- notářské ověřění dokumentů
- překlady audio záznamů.

Produkty
  • právní překlady, odborné překlady, překlady světových jazyků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení

Pneuservis Šibl Mikulovice, přezouvání a uskladnění pneumatik, 3D geometrie vozu, prodej disků.

Pneuservis Šibl Mikulovice, přezouvání a uskladnění pneumatik, 3D geometrie vozu, prodej disků

Obec Hradištko - Kersko okres Nymburk, nová Naučná stezka Bohumila Hrabala v Kersku.

Obec Hradištko - Kersko okres Nymburk, nová Naučná stezka Bohumila Hrabala v Kersku

Související články
Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

SAN SERVICE, s.r.o.

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

SAN SERVICE, s.r.o.

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE, s.r.o.

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Firemní články
Nejen soudní překlady a tlumočení pro každého

Nejen soudní překlady a tlumočení pro každého

„Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“ A pokud cizí jazyky přeci jenom neovládáte, s překlady a tlumočením do kteréhokoli evropského jazyka, ale také například s překlady do arabštiny, korejštiny nebo japonštiny vám ráda pomůže společnost I.T.C. Jan Žižka Praha. Ta provádí překlady a tlumočení v Praze, Brně, Plzni a Jihlavě, ale také elektronickou cestou.


Trápí Vás překlady nebo tlumočení? Už nemusí.

Trápí Vás překlady nebo tlumočení? Už nemusí.

Společnost I.T.C. Jan Žižka (www.itc.cz) – překlady a tlumočení - byla založena roku 1998. Od té doby poskytuje komplexní překladatelské služby firmám, institucím i soukromým osobám, a to jak v Čechách, tak v dalších 12 zemích světa.


Kompletní tlumočnické služby Praha

Kompletní tlumočnické služby Praha

Tlumočení je důležitou službou, která je potřebná hlavně v moderní době mezinárodní komunikace mezi státy, různými institucemi či mezi jednotlivci. Pro nejrůznější oblasti, mezi které patří obchod, úřední záležitosti, či třeba konference, může nabídnout I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. kompletní tlumočnické služby. Společnost se zabývá těmito službami: - Simultánní (kabinové) tlumočené – kongresy či zasedání - Konsekutivní tlumočení – obchodní jednání a školení - Soudní tlumočení – tlumočení svateb, služby notářů, policie nebo státní správy. I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. nabízí obrovské množství jazyků, které mohou tlumočit, například: - Angličtina - Arabština - Latina - Čínština - Estonština - Francouzština - a mnoho dalších… Využijte více jak patnáctileté zkušenosti překladatelské společnosti, která má za sebou obrovské množství zakázek.


Právní, soudní a ekonomické překlady express Praha

Právní, soudní a ekonomické překlady express Praha

Přeložení právních, soudnických nebo ekonomických podkladů vyžaduje bohaté zkušenosti a znalosti. Firma I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. nabízí kvalitní překladatelské služby těchto typů dokumentů. Překlady smluv, rozsudků, odborných právnických článků a mnoha dalších dokumentů. Pro správný překlad je nutné znát nejenom perfektní cizí i rodní jazyk, ale také danou problematiku. Právní texty a podklady jsou překládány výhradně absolventy studia kurzů právnické angličtiny na Právnické fakultě Karlovy Univerzity. Úspěšně překládáme pro tyto významné klienty: - Právnická fakulta UK - Dálniční stavby – právní oddělení - Cizinecká policie - Strabag - Advokátní kanceláře významných právnických kapacit. Bohaté zkušenosti s překlady, znalost jazyka, vědomosti ohledně překládaného – to vše Vám zajistí společnost I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o.


I.T.C. - tlumočení a překlady, Praha 1

I.T.C. - tlumočení a překlady, Praha 1

Společnost I.T.C. nabízí tlumočení a překlady z i do nejen všech evropských jazyků, ale navíc i arabštiny, korejštiny a japonštiny. I.T.C. má v oboru tlumočení a překladů dlouholetou praxi, během níž načerpala mnohé zkušenosti a získala i velmi dobrou pozici na trhu. Její zaměstnanci jsou spolehliví a pracují velmi rychle, a přesto bezchybně a kvalitně. To dokazují i mnohé reference, které tato společnost specializující se na tlumočení a překlady má od svých spokojených klientů. Společnost I.T.C. zajišťuje překlady a tlumočení těchto typů, a to i v expresních termínech: - soudní překlady - odborné překlady - ekonomické překlady i technické překlady - překlady právních textů - komplexní jazykové a tlumočnické služby - překlad korespondence - soudně ověřené překlady úředních listin - simultánní tlumočení - jazykové korektury Hledáte-li profesionální kvalitní a diskrétní služby z oblasti tlumočení a překladů, spoléhejte na ty, kteří mají bohaté zkušenosti a reference. Právě tyto požadavky společnost I.T.C. splňuje více než dobře. Překladatelé a tlumočníci společnosti I.T.C. pokrývají takřka všechny jazyky světa. Své služby nabízí například v těchto jazycích: - angličtina, němčina, francouzština, španělština - finština, norština, portugalština, holandština - arabština, hebrejština, čínština, turečtina - estonština, mongolština, vietnamština, lotyština Více informací o tlumočení a překladech od společnosti I.T.C. najdete na jejích webových stránkách. Najdete tam také údaje o vzdělání a fundovanosti jednotlivých překladatelů a tlumočníků.


Simultánní  a doprovodné tlumočení na kongresech a konferencích Praha

Simultánní a doprovodné tlumočení na kongresech a konferencích Praha

Společnost I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. se sídlem v centru Prahy zajišťujeme tlumočení, a to jak kabinové - simultánní, tak doprovodné - konsekutivní. Tlumočíme v těchto oborech: - ekonomické obory (fórum Zlatá koruna) - právní obory - lékařské obory - přírodovědecké obory - technické obory a v neposlední řadě v oblasti marketingu. Simultánní tlumočení na kongresech: - Praha, Brno, Vídeň, Jihlava, Pardubice, Štiřín, Liberec. Konsekutivní tlumočení: Praha, Brno, Vídeň, Jihlava, Liberec a také zahraničí. Neváhejte nás kontaktovat! Překladatelství a tlumočnictví je naším jediným oborem, kterému se plně věnujeme již sedmnáctým rokem.


Expresní překlady a ověření úředních  dokumentů Praha

Expresní překlady a ověření úředních dokumentů Praha

Společnost I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. nabízí expresní překlady do a z různých jazyků. Přeložíme více textů tzv. na "poslední chvíli". Překlady do a z se týkají těchto jazyků: - angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny japonštiny, ukrajinštiny, ruštiny, polštiny, maďarštiny, slovenštiny a ostatních jazyků. Jsme schopni vyhotovit i značně objemné práce v expresních termínech. Pro naši kancelář pracují zkušení vysokoškolsky vzdělaní překladatelé, specializující se na jednotlivé obory. Poskytujeme prvotřídní servis a profesionální přístup.


Překladatelské a tlumočnické služby Praha 2

Překladatelské a tlumočnické služby Praha 2

Společnost I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. nabízí překladatelské a tlumočnické služby. Své služby nabízíme od roku 1998 a mezi naše zákazníky patří i klientela ze zahraničí. Překládáme a tlumočíme v těchto oborech: - ekonomické překlady - překlady v oboru stavebnictví - přírodní vědy - finančnictví - právní překlady - technické překlady - kultura překlady - ochrana památek - medicína ověřené - informatika - pro automobilový průmysl - hudební věda - soudní překlady - filmový průmysl - průzkum trhu - ekologie. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Překlady expresní soudní Praha

Překlady expresní soudní Praha

Společnost I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. nabízí překlady v těchto oborech: - stavebnictví - přírodní vědy - finančnictví - právní překlady - technické překlady - kultura překlady - ochrana památek - medicína ověřené - informatika - pro automobilový průmysl - hudební věda - soudní překlady - filmový průmysl - průzkum trhu - ekologie Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.