JaR DIGITAL - kuželky, bowling s.r.o.
Ing. Jiří Daněček


Za Humny 3309/18c, Kyjov - Boršov 697 01

Kompletní dodávka a montáž na klíč bowlingové a kuželkářské dráhy, herní centra:
-bowlingová a kuželkářská dráha, centra, kuželny, kuželna, kuželky
-vývoj, výroba a rekonstrukce, opravy elektroniky kuželen a bowlingů
-vysoká kvalita použitých materiálů, trvanlivost, odolnost
-moderní design
-rychlý a levný servis
-odborné zaškolení personálu
-doplňky k elektronice (tiskárny, přešlapy, časomíra, timery, displeje)
-hrací potřeby.

Internetový obchod, e-shop.

IČ: 27736628
DIČ: CZ27736628
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Robert Daněček

Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Výroba, prodej, montáž: -bowlingové a kuželkářské dráhy na klíč -kuželny -kuželky -vývoj a rekonstrukce bowlingů a kuželen -oprava elektroniky -odolnost, trvanlivost -moderní design -kompletní servis -zaškolení personálu -hrací potřeby -příslušenství k elektronice - časomíra, displej, přeslap, tiskárna. Internetový obchod, e-shop.


Bowling, kuželky - systém zobrazování výsledků

Bowling, kuželky - systém zobrazování výsledků

Přemýšlíte jak ještě zjednodušit obsluhu na Vaší kuželně, jak zatraktivnit zápasy pro diváky? Nabízíme Vám systém Domácí Hosté, systém pro sběr dat, vizualizaci skóre a stavu hry na kuželně: - zobrazování celkového výkonu družstev a jejich rozdíl (přehledné zobrazení vedoucího družstav) - jména hračů, názvy družstev jsou zobrazovány na tably drah - automatické řízení (jen na začátku nastavíte a o zbytek se nestaráte) - zápis výsledků do formulářů schválených ČKA (českou kuželkářskou asociací) - možnost vytvoření vlastních výsledkových formulářů - možnost promítání výsledků na monitor nebo projektoru na stěnu či plátno.


Kompletní dodávka bowlingové a kuželkářské technologií na klíč

Kompletní dodávka bowlingové a kuželkářské technologií na klíč

Vyrábíme kvalitní a spolehlivé bowlingové a kuželkářské technologie v Česku, Slovensku a Polsku. Provádíme montáže, vývoj, realizace a servis technologií bowlingových, kuželkářských drah a herních center. Také prodáváme náhradní díly, hrací potřeby, čistící prostředky a předměty. Dráhy mají syntetický povrch v provedení UV, stejně tak i koule a kuželky. Všechno je řízeno multifunkčním počítačem, který je umístěn v baru. Zajišťujeme malbu a design bowlingového prostoru. Internetový obchod s rozsáhlou nabídkou příslušenství pro kuželny a bowling, včetně kuželek a koulí také přípravky na ošetřování a údržbu drah, i obuv a snímače kuželek.Další produkty a služby
  • tyče na šplh, sloupová konstrukce, branky, kryté střídačky, odrazová prkna, sítě na volejbal, šplhací žebříky, švihadla, gymnastické náčiní a nářadí
  • sportovní komplex s ubytováním, rekreační ubytovací jednotky, turistické ubytovny

Tertec, spol. s r. o. www.tertec.cz

Související články
Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina
Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

Všude, kde máme v úmyslu posedět si trochu delší dobu, vyžadujeme pohodlí. Kvalitní sedadla a křesla, která vycházejí z dílen moravské firmy HOKO-VH s.r.o. pohodlné posezení zaručují. To ale rozhodně není jediné plus, které tato renomovaná společnost svým zákazníkům přináší.


Výroba nerezových skluzavek a tobogánů
Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.


Skleněné stěny s grafickým potiskem dodají interiéru luxusní, moderní vzhled
Skleněné stěny s grafickým potiskem dodají interiéru luxusní, moderní vzhled

Šatny a sociální zařízení nemusí být vždy nudné a bez nápadu. Novým designovým trendem jsou skleněné převlékací kabinky, skleněné sanitární příčky, skleněné obklady či skleněné dveře s potiskem grafikou. O luxusní vzhled vašeho provozu se postará společnost Frajt, specialista na kvalitní vybavení prostor pro sport i volný čas.


Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch
Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.