DACOM Pharma s.r.o.


Svatoborská 365/17, Kyjov 697 01
Společnost DACOM Pharma s.r.o. se soustředí na výrobu potravinových doplňků. Mezi naše hlavní produkty patří kloubní výživa s obsahem kolagenu pro výživu a regeneraci Vašich kloubů. Dále vyrábíme kosmetiku a veterinární přípravky. Sídlíme ve městě Kyjov.

Naše výrobky, doplňky stravy, výroba:
- čistý krystalický kolagen Colafit na klouby, vaziva a kůži
- Artrofit 3v1 vyživuje, regeneruje klouby, doplněk při artróze i artritidě
- Colafit + MSM, čistý krystalický kolagen, vyživuje klouby, chrání je před záněty
- Colafit SLIM s glukomannanem
- COLACAL plus D3
- Carbofit - aktivované rostlinné uhlí, k detoxikaci organismu
- KOENZYM Q10 s hořčíkem
- Colafit Akut Pro masážní krém
- Repelent ANTImoskyto
- kloubní výživa pro psy.

Jsme firma, která klade velký důraz na kvalitu a nezávadnost výrobních procesů. Na trhu působíme již 22 let.

Produkty
  • redukční diety, zdravé stravování, nižší glykemický index, dia výrobky, minerály a stopové prvky
  • kosmetika, parfémy, sprchové gely a mýdla, drogistické zboží, čisticí prostředky, výrobky dentální hygieny

Non-stop odtahová služba, vyproštění a odtah vozidel, okres Břeclav.

Non-stop odtahová služba, vyproštění a odtah vozidel, okres Břeclav

Pobytové sociální služby pro seniory nad 65 let v Domově pro seniory Háje.

Pobytové sociální služby pro seniory nad 65 let v Domově pro seniory Háje

Související články
S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

ABENA

Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

Děti jsou před svým narozením dokonale chráněné v plodové vodě a narození pro ně znamená tak trochu šok. Jejich citlivá pokožka se najednou musí přizpůsobit novému prostředí. Abychom tento přechod co nejvíce našemu miminku ulehčili, je zapotřebí používat kvalitní kosmetiku pro každodenní péči.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

ZVG CZ s.r.o.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.


Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Bylinky Ludmila Pavlíková

Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Stres je problémem dnešní doby a může způsobit i řadu zdravotních problémů. Pomoci může tradiční čínská medicína, na kterou se specializuje firma Bylinky Ludmila Pavlíková. Nabízíme byliny a bylinné produkty, ale také přírodní kosmetiku a polodrahokamy.


Firemní články
Doplňky stravy s kolagenem na výživu kostí, kloubů a kloubních chrupavek

Doplňky stravy s kolagenem na výživu kostí, kloubů a kloubních chrupavek

Doplňky stravy s kolagenem na výživu kostí, kloubů a kloubních chrupavek, zklidňující gely, kosmetické a veterinární přípravky vyrábí a prodává společnost DACOM Pharma s. r. o. se sídlem v Kyjově.


Doplněk stravy, doplňky zdraví

Doplněk stravy, doplňky zdraví

Myslete na své zdraví, navštivte náš e-shop s doplňky stavy a zdraví a objednejte si vše, co si Vaše tělo žádá! Naše společnost DACOM Pharma s.r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem a internetovým prodejem doplňků stravy, doplňků zdraví. V našem e-shopu naleznete doplňky stravy a zdraví: -potravinové doplňky -přípravky na hubnutí -čaje -kosmetiku a drogerii -vitamíny a minerály -přípravky na posílení imunity -kloubní výživu -přípravky na trávicí ústrojí -zdravou výživu. Více informací a kompletní nabídku potravinových doplňků naleznete na webových stránkách a v našem e-shopu www.doplnkyzdravi.cz.


Kloubní výživa, doplňky zdraví s kolagenem

Kloubní výživa, doplňky zdraví s kolagenem

Hledáte vysoce kvalitní doplňky zdraví s kolagenem zaměřených na kloubní výživu? Ve spolupráci s revmatologickým ústavem v Piešťanech jsme vyvinuli přípravek Colafit – krystalický kolagen čistoty 99,9 % na klouby, vaziva a kůži. Jednoduše se užívá a má vysokou účinnost. K dostání za příznivou cenu. Mimo kloubní výživy v tabletách nabízíme také kolagen ve formě krému - Akut, ten je určen k rychlé úlevě při ztuhlosti svalů a kloubů. Nabítka doplňků zdraví s kolagenem: Colafit - čistý krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži Colafit s vitamínem C - krystalický kolagen s vitamínem C na klouby, vazivo a kůži. Colafit, Colafit Slim, Colafit Slim s glukomannem - doplněk stravy s chitosanem, s přírodním vápníkem a kolagenem. HYALFIT® - čistý krystalický kolagen typu I s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C -vhodný pro střední a starší generaci, sportovce a lidi v zátěži. Colafit + MSM - MSM je důležitý pro syntézu kolagenu, přispívá k normální tvorbě kolagenu, dále pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů, dásní a kůže. Artrofit - obsahuje Glukosamin, Chondroitin a kolagen, přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů, pomáhá udržovat klouby zdravé. Colafit kinder - doplněk stravy pro děti, přípravek na klouby s čistým krystalickým kolagenem typu I, neobsahuje chemické přísady. Colafit TRIO - dárkové balení obsahující přípravky, které ve třech krocích blahodárně působí na klouby. Kompletní nabídku kloubní výživy a potravinových doplňků zdraví naleznete na našich webových stránkách nebo e-shopu.


Potravinové doplňky s kolagenem, collagen

Potravinové doplňky s kolagenem, collagen

Jihomoravská společnost DACOM Pharma s.r.o. sídlící v Kyjově se již od roku 1995 zabývá výrobou a prodejem vlastních vysoce kvalitních potravinových doplňků zaměřených na pohybový aparát, zejména na klouby. Ve spolupráci s revmatologickým ústavem v Piešťanech se zrodil přípravek Colafit – krystalický kolagen čistoty 99,9 % na klouby, vaziva a kůži, který se stal nosným produktem společnosti. Potravinový doplněk Colafit je u uživatelů velmi oblíbený díky jednoduchému užívání, vysoké účinnosti a příznivé ceně. Mimo potravinových doplňků nabízíme kolagen (collagen) také ve formě krému Akut, který je určen k rychlé úlevě při ztuhlosti svalů a kloubů. Potravinové doplňky s kolagenem: Colafit - čistý krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži Colafit s vitamínem C - krystalický kolagen s vitamínem C na klouby, vazivo a kůži. Colafit, Colafit Slim, Colafit Slim s glukomannem - doplněk stravy s chitosanem, s přírodním vápníkem a kolagenem. HYALFIT® - čistý krystalický kolagen typu I s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C -vhodný pro střední a starší generaci, sportovce a lidi v zátěži. Colafit + MSM - MSM je důležitý pro syntézu kolagenu, přispívá k normální tvorbě kolagenu, dále pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů, dásní a kůže. Artrofit - obsahuje Glukosamin, Chondroitin a kolagen, přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů, pomáhá udržovat klouby zdravé. Colafit kinder - doplněk stravy pro děti, přípravek na klouby s čistým krystalickým kolagenem typu I, neobsahuje chemické přísady. Colafit TRIO - dárkové balení obsahující přípravky, které ve třech krocích blahodárně působí na klouby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop www.doplnkyzdravi.cz.


Doplněk stravy HYALFIT Jihomoravský kraj

Doplněk stravy HYALFIT Jihomoravský kraj

Jihomoravská společnost DACOM Pharma s.r.o. se zabývá prodejem a distribucí potravinových doplňků. Nabízíme výrobek HYALFIT kolagen s kyselinou hyaluronovou. Hyalfit je vhodný pro lidi, kteří si chtějí udržet zdravé klouby, vaziva a kůži. Je vhodný pro všechny věkové kategorie zejména však pro střední a starší generaci. Výhody: -chrání a vyživuje klouby -příznivě působí na chrupavku a kloubní tekutinu -působí blahodárně na pokožku (omlazuje) 60 tobolek dávka na 2 měsíce. Více informací a kompletní nabídku doplňků stravy naleznete na webových stránkách.


Potravinové doplňky, doplňky zdraví

Potravinové doplňky, doplňky zdraví

Společnost DACOM Pharma s.r.o. vyrábí a prodává potravinové doplňky stravy, doplňky zdraví. Nejprodávanější výrobek společnosti je přípravek na klouby Colafit, který nabízíme v různých baleních. Nejžádanější balení výrobku je Colafit 60 kostiček. Potravinové doplňky, doplňky zdraví můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, e-shopu www.doplnkyzdravi.cz. Potravinové doplňky: -čaje -zdravá výživa, bezlepkové potraviny -bio produkty -přípravky na hubnutí -vitamíny a minerály -doplňky na posílení imunity, trávicí ústrojí, kloubní výživa a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově na ulici Svatoborská. Kompletní sortiment potravinových doplňků zdraví naleznete na webových stránkách.


Doplněk stravy kolagen, Colafit Kyjov, Jihomoravský kraj

Doplněk stravy kolagen, Colafit Kyjov, Jihomoravský kraj

Společnost DACOM Pharma s.r.o. sídlící v Kyjově se zabývá výrobou a prodejem potravinových doplňků zaměřených na pohybový aparát, zejména na klouby. Potravinové doplňky s kolagenem: Colafit - čistý krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži Colafit s vitamínem C - krystalický kolagen s vitamínem C na klouby, vazivo a kůži. Colafit, Colafit Slim, Colafit Slim s glukomannem - doplněk stravy s chitosanem, s přírodním vápníkem a kolagenem. HYALFIT® - čistý krystalický kolagen typu I s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C -vhodný pro střední a starší generaci, sportovce a lidi v zátěži. Colafit + MSM - MSM je důležitý pro syntézu kolagenu, přispívá k normální tvorbě kolagenu, dále pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů, dásní a kůže. Artrofit - obsahuje Glukosamin, Chondroitin a kolagen, přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů, pomáhá udržovat klouby zdravé. Colafit kinder - doplněk stravy pro děti, přípravek na klouby s čistým krystalickým kolagenem typu I, neobsahuje chemické přísady. Colafit TRIO - dárkové balení obsahující přípravky, které ve třech krocích blahodárně působí na klouby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop www.doplnkyzdravi.cz.


Doplňky stravy Hodonín, Kyjov,  Jihomoravský kraj

Doplňky stravy Hodonín, Kyjov, Jihomoravský kraj

Nabízíme k prodeji doplňky stravy: COLACAL- 60 tobolek -vyživuje vlasy, kosti, zuby -vhodný pro ženy ve středním a starším věku. Rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny Vaše otázky. Více informací na webových stránkách.


Doplňky stravy, potravinové doplňky Kyjov, Hodonín, Jižní Morava

Doplňky stravy, potravinové doplňky Kyjov, Hodonín, Jižní Morava

Firma DACOM Pharma s.r.o. nabízí: Colafit Akut krém. -masážní přípravek -na namožené svaly -na klouby -na vaziva -na šlachy. Výrobek Colafit Akut krém obsahuje kyselinu Hyaluronovou, mentol, kostivalový extrakt... Více informací na webových stránkách.


Velká soutěž Dacom Pharma

Velká soutěž Dacom Pharma

Naše společnost Dacom Pharma s.r.o. vyhlásila Velkou Soutěž k 20. výročí od založení naší firmy o auto nebo dovolenou. Více na webových stránkách nebo na příbalových letáčcích našich výrobků.