Natálie Optik s r.o.


Tř. Budovatelů 2957, Most 434 01

Velkoobchod:
- výhradní distributor brýlových čoček KODAK LENS a NATALIE LENS

Oční optika:
- brýle
- kontaktní čočky
- brýlové čočky, KODAK
- vyšetření zraku
- sluneční brýle
- ochranné brýle pro firmy.

Brýlové obruby značek: Humphrey´s, Bogner, Converse, Benetton, Hallo Kitty, a mnoho dalších

Předváděcí akce nových kolekcí brýlových obrub pro stálé zákazníky.

IČ: 25038117
DIČ: CZ25038117
Okres: Most
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Natálie Budská

Brýlové čočky Kodak LENS

Brýlové čočky Kodak LENS

Společnost Natálie Optik s r.o. se zabývá prodejem brýlových čoček Kodak LENS. Čočky Kodak LENS: - sluneční - multifokální - bifokální - jednoohniskové. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Multifokální brýlové čočky Kodak Lens Most

Multifokální brýlové čočky Kodak Lens Most

Společnost Natálie Optik s r.o. nabízí k prodeji multifokální brýlové čočky. Multifokální brýlové čočky Kodak Lens jsou k dispozici ve velkém množství různých designů. Všechny multifokální brýlové čočky Kodak Lens jsou dostupné v provedení od standardních plastových čoček v indexu 1,5 až po nejtenčí možné plastové čočky v indexu 1,74. Mohou být navíc dále upraveny a vylepšeny tvrzením, antireflexními úpravami, barevným tónováním,anebo můžete zvolit samozabarvující variantu, která se přizpůsobí momentálním světelným podmínkám. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • měření zraku, dioptrické brýle, sluneční brýle, brýlové obruby, kontaktní čočky, úprava brýlových skel, doplňky k brýlím, čističe na brýle, roztoky na kontaktní čočky

Polanský AB s.r.o.

Související články
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online
Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze
Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.


Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.