Mandy Zlín s.r.o.
Výrobní závod BABICE


areál Pomoraví,a.s., Babice 687 03

Výroba, prodej:
- hořlavé pasty
- dřevité a gelové podpalovače
- lampové oleje
- tekuté podpalovače
- čistící prostředky pro čistění grilů, krbů a jejich příslušenství (skla, rošty atd.)
- gelové svíčky.

IČ: 60707003
DIČ: CZ60707003
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Manďák

Grilovací chips, dřevitý, tekutý, gelový podpalovač, čisticí prostředek na grily, fire

Grilovací chips, dřevitý, tekutý, gelový podpalovač, čisticí prostředek na grily, fire

Mandy Zlín s.r.o. Vám přináší nabídku na grilování 2013: Grilovací sezona 2013 je již v plném proudu a my přicházíme s nabídkou grilovacího sortimentu: - Fire grilovací chips; 450ml, 4000ml – aromatický kouř pro gurmánský zážitek! Namočte grilovací chips do vody, piva, vína či whisky, nechte 30minut působit. Rozžhavte gril na požadovanou teplotu, grilovací chips rozprostřete na žhavé uhlíky, jakmile se začne z chipsu kouřit, můžete začít grilovat…Vhodné pro vepřové, hovězí a jehněčí maso, drůbež a ryby. Vysoce jakostní produkt – vyroben výhradně z bukového dřeva. - Fire dřevitý podpalovač; 24ks, 50ks – čistě přírodní produkt, vyroben z dřevité vlny, máčen v přírodním parafínu. Unikátní doba hoření 10minut. Vhodný k podpalování jakéhokoliv materiálu. - Fire tekutý podpalovač; 500ml, 1000ml – pro snadné podpálení dřevěného uhlí, briket, dřeva. - FireGel Gelový podpalovač; 130ml, 1000ml – pro snadné podpálení dřevěného uhlí, briket a dřeva. Nutno aplikovat pod podpalovaný materiál. - Fire čisticí prostředek na grily a trouby; 500ml – výborný prostředek na čištění grilů… Při každé objednávce v e-shopu nad 500Kč dostanete dárek…:) (Do poznámky k nákupu uveďte heslo "DÁREK"). Budeme se těšit na Vaši objednávku Přejeme příjemné grilování a hodně gurmánských zážitků s našimi výrobky značky Fire … :)Další produkty a služby
  • bílá technika, myčky, pračky, sušičky, elektronická zařízení, domácí potřeby, potřeby do domácnosti, hygienické potřeby
  • antikorozní nátěrové hmoty, malířské potřeby, interiérové a fasádní barvy, laky a lazury, epoxidové barvy

EC + B service, s.r.o.

Související články
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu
Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.


Lepidlo je prostě nepostradatelné
Lepidlo je prostě nepostradatelné

Výrobky pod značkou UHU se používají po celé Evropě. Tato značka se v podstatě stala synonymem pro lepidla. Český zástupce této firmy, kterým je Z-Trade, na český trh dodává i vlastní výrobky, které se rovněž vyznačují prvotřídní kvalitou.


Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba
Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba

Drogerie je místem, kam člověk jde, když potřebuje nový šampón, barvu na zeď, nejnovější řasenku nebo třeba vybavit pouzdro svých dětí školními pomůckami. Je to místo, kde se dá sehnat prakticky vše, co vy a vaše domácnost potřebujete. Navštivte rozsáhlou Drogerii Poruba, pro kterou je spokojenost zákazníka slovním spojením, které lze vzít opravdu na těžkou váhu.