Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

KOBE-cz s.r.o.

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

KOBE-cz s.r.o.
KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Výrobek z přírodních konopných vláken je dalším špičkovým produktem českého výrobce KOBE-cz s.r.o., je vyráběn metodou thermoboding na vysokokapacitní lince. KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken je zdravotně nezávadný, přírodní suroviny patří k obnovitelným zdrojům, proto jsou stále více používány jako součást průmyslových výrobků.

Přírodní konopné vlákno KOBE ECO HEMP FLEX

Produkty z konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX, vlastnosti, složení, výroba

KOBE ECO HEMP FLEX se skládá z přírodních konopných vláken a dvousložkových pojivových vláken, které se teplem aktivují a propojují s ostatními vlákny, a tím dochází k požadovanému zpevnění výrobku. Desky a role z konopných vláken mají skvělé akumulační vlastnosti, montáž s nimi je velmi snadná a výhodou je vysoká difúzní otevřenost. Produkty z přírodních konopných vláken KOBE ECO HEMP FLEX patří do skupiny reakce na oheň: D-s1, d0.

Konopné vlákno KOBE ECO HEMP FLEX


Přírodní konopná vlákna KOBE ECO HEMP FLEX jako skvělý izolační materiál

Přírodní materiál z konopných vláken KOBE ECO HEMP FLEX vykazuje vynikajicí izolační vlastnosti, používá se k zateplení šikmých střech a dřevěných trámových stropů. Izolačních desek z přírodních konopných vláken se využívá k mezikrokevní, nadkrokevní i podkrokevní izolaci. Konopné desky a pásy dobře izolují vnější stěny, předsazené konstrukce, jsou výborným izolačním materiálem pro vnitřní i vnější stěny v dřevěných roštech a stěny s kovovými sloupky.


Balení produktů z přírodních konopných vláken KOBE ECO HEMP FLEX

Výrobky z konopných vláken vyrábíme ve standardních rozměrech, které najdete na našich webových stránkách, nebo vyrobíme v rozměru podle požadavků zákazníka. Role nebo desky z přírodního konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX balíme v požadovaném množství do PVC fólie, dále skládáme na paletu s papírovými rožky a celou paletu obalíme strečovou fólií, takže v žádném případě nemůže dojít k poškození výrobku během přepravy a skladování.Skelná vlákna

Skelná vlákna

Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Přírodní vlákna

Přírodní vlákna

KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Laminování

Laminování

Laminování rohoží z netkané textilie KOBEMAT® a KOBEFIBER jednostranné i oboustranné