AUTOSKLO - HLEĎA
Petr Hledík


Na Hraničkách 15, areál Svazarmu, Vyškov 682 01

Autosklo Hleďa se zabývá opravami a tónováním autoskel, službami v oboru automobilových skel. Jsme firma se sídlem ve Vyškově a pobočkami v Kroměříži a Prostějově. Klademe velký důraz na profesionální přístup k zákazníkovi. Provádíme odbornou výměnu všech druhů autoskel automobilových a autobusových.

Služby, práce:
-bezplatná výměna všech druhů autoskel
z pojištění a připojištění na osobní
a nákladní automobily, autobusy.
Tónování, oprava, opravy, servis:
-autoskla, autosklo, skel skla sklo
automobilů.
Kódování autoskel:
-bezprašně vypískovaný kód.
Kopie dokladů viník (řidičský průkaz,
velký technický průkaz, kopie kartičky pojištění, leasingová smlouva pokud je vozidlo na leasing, vyplněný formulář pojišťovny)
-po dobu opravy náhradní vozidla zdarma.

Autopůjčovna:
-auto zdarma přistavíme i odvezeme
- Audi A3, golf 4, dodávka Peugeot, Renault scénic.

Pneuservis:
-oprava, údržba pneumatik
-výměna kol (pneu, disků, duší, ventilů)
včetně vyvážení, huštění a ekologické
likvidace ojetých pneumatik
-vizuální kontrola a případná výměna
brzdových destiček
-výměna vadných částí výfuku.
Kopie dokladů poškozený (řidičský průkaz, velký technický průkaz-kopie,
leasingová smlouva pokud je vozidlo na leasing, devinkulace leasingové společnosti, vyplněný formulář pojišťovny).

Autoklimatizace, servis, plnění:
-autoklimatizací
-odsávání chladiva
-funkčnosti autoklimatizace.
Kopie dokladů k připojištění (řidičský průkaz, velký technický průkaz,
leasingová smlouva pokud je vozidlo na leasing, devinkulace leasingové společnosti, vyplněný formulář pojišťovny, pojistná smlouva).

Služby:
-vyřídíme pojistné události u všech
pojišťoven.

BAGRY HLEĎA - Petr Hledík
Na Hraničkách 15, areál Svazarmu
Vyškov
Stavební stroj JCB 3CX contractor:
-pohon 4X4 podkopové rameno s teleskopem, lžíce 30, 40, 60, 80cm, svahová lžíce 150cm:
-hloubení základů
-výkopy.
tel: 608355858; 774355858
email: bagry@hleda.cz
www.bagry.hleda.cz

Provozovny:
-Kroměříž, Bílanská 2959
tel./fax:573330078
mobil:777735858
-Prostějov, Drozdovice 87 (u sv.Anny)
tel./fax:582331753
mobil:776717873.

IČ: 67494765
DIČ: CZ7708284672
Okres: Vyškov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Hledík

Zatmavení autoskel Vyškov, Prostějov

Zatmavení autoskel Vyškov, Prostějov

Využijte výhodné akce pro měsíc Leden u Autosklo - Hleďa Vyškov, která je zaměřena na zatmavení autoskel. Zatmavení skel na vozidle provádíme již od 2.900,- bez DPH. Navštívit nás můžete i v provozovnách v Kroměříži, Prostějově. Kvalita je zaručena. Perfektní služby zajistíme díky odborníkům v oblasti automobilových, autobusových skel Výhody tónování autoskel: -chrání interiér vozidla před slunečními paprsky -chrání i Váš zrak - nepropouští UV záření -sníží Vám teplotu ve Vašem vozidle -jelikož není do vozidla vidět, snížíte riziko krádeží cenných věcí ve vozidle -používáme pouze kvalitní a trvanlivé autofólie. Zdarma Vám provedeme odstranění staré dálniční známky. Kotakty - Vyškov: Objednávky na tel.: 777 735 858 tel.fax.: 517 342 648 Kont. osoba : Lucie Kollárová Kontakty - Prostějov: Objednávky na tel.: 776 717 873 tel.fax.: 582 331 753 Kont. osoba : Josef Sekanina Kontakty - Kroměříž: Objednávky na tel.: 775 355 858 tel.fax.: 573 330 078 Kont. osoba : Marek Urban


Podzimní akce v Autosklo Vyškov-u výměny  čelního skla zdarma stěrače

Podzimní akce v Autosklo Vyškov-u výměny čelního skla zdarma stěrače

Využijte podzimní akce pro měsíc říjen u firmy Autosklo-Hleďa Vyškov a získejte stěrače zdarma u výměny čelního skla na pojišťovnu. Tato akce je platná pouze pro osobní automobily a max.cena sady stěračů je 400,- Kč. Spolupracujeme s většinou pojišťoven: - Česká Pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Generali, Uniqua, ČSOB Pojišťovna, Allianz, AXA, Servisní Pojišťovna, Hasičská Pojišťovna, Triglav, Wustenrot, Slavia Pojišťovna. Bližší informace na tel.: 777735858. Autosklo - Hleďa má více provozoven, najdete nás nejen ve Vyškově, ale také v Kroměříži, Prostějově a Šumperku.


Výměna autoskla z pojištění a přezutí pneumatik 200kč-akce Vyškov

Výměna autoskla z pojištění a přezutí pneumatik 200kč-akce Vyškov

Nepropásněte platnost Jarní akce pro měsíc květen u AUTOSKLO - HLEĎA Vyškov ! Výměna autoskla Vám bude provedena z havarijního pojištění a současně provedeme přezutí pneumatik na vozidle za cenu jen 200 Kč . Autosklo na Vaše auto, jedině od AUTOSKLO - HLEĎA ! Provozovna Vyškov, ul Na Hraničkách 15 Kontaktní tel.: +420777735858, +420517342648.


Jarní akce-opravy, servis čištění, plnění autoklimatizace Vyškov

Jarní akce-opravy, servis čištění, plnění autoklimatizace Vyškov

Využijte jarní akce pro měsíc duben u firmy AUTOSKLO - HLEĎA. Na provozovnách Vyškov, Prostějov, Kroměříž Vám bude provedena kontrola a doplnění klimatizace jen za 500,- Kč. Autoklimatizace je v dnešní době nepostradatelná výbava automobilu. Je však nutné provádět před sezónou řádný servis, aby její funkce byla zachována a nesnížila se její životnost. Firma Autosklo - Hleďa zajistí tyto služby: - kontrola funkčnosti klimatizace a systému - čištění, dezinfekce klimatizací od nepříjemných zápachů - servis, plnění autoklimatizací - odsávání chladiva - výměny klimatizačních filtrů na vozidle. Myslete na své zdraví - špatně fungující klimatizace má vliv na kvalitu vzduchu ve voze, který dýcháte. Nepodceňujte tedy pravidelný servis a obraťte se na nás - termín návštěvy si můžete domluvit na tel.: 777735858.


Kódování skel Cebia, ochranné značení autoskel Kroměříž, Vyškov

Kódování skel Cebia, ochranné značení autoskel Kroměříž, Vyškov

Ochraňte svůj automobil proti zlodějům ! Jednoduché řešení je kódování skel - jde o ochranné značení autoskel. V regionu Kroměříž, Vyškov a Prostějov provádí vypískování kódů na skla vozidla firma AUTOSKLO - HLEĎA. Odcizení vozidel je na nejvyšších příčkách majetkové tresné činnosti. Pokud chcete snížit pravděpodobnost, že Váš automobil bude ukraden, využijte metodu kódování skel, která je jednoduchým, efektivním a cenově dostupným řešením. Naše firma nabízí bezpečnostní kódování CEBIA. EUROVIN OCIS - značení skel vin kódem se současnou registrací údajů do Systému OCIS. SBZ OCIS - značení skel kódem SBZ se současnou registrací údajů do Systému OCIS VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození na vozidle. Na všech našich provozovnách je možné se domluvit na termínu provedení. - tel.:608355858.


Autoskla, servis, tónování autoskel Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Autoskla, servis, tónování autoskel Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Pokud hledáte v okolí Kroměříže spolehlivý servis pro autoskla nebo potřebujete tónování Vašich skel u vozidla - obraťte se na firmu AUTOSKLO-HLEĎA. Vaše poničené autosklo vyměníme zcela zdarma, stačí pokud splníte podmínky z připojištění čelního skla, nebo ze zákonného pojištění vozidel. Výhodou je, že nemusíte složitě shánět viníka, který Vám sklo poškodil. Vše vyřídíme i bez něj a vy si tak ušetříte starosti. V našem sortimentu najdete čelní, boční i zadní skla na všechny typy vozidel - osobní, nákladní i na autobusy. Vyrábíme také autoskla na míru. AUTOSKLO-HLEĎA nabízí i tónování autoskel fóliové zatmavení skel, nebo bezfóliové tónování, kdy autoskla upravíme pomocí nanášení slabé vrstvy mikronů kovu titanu na jejich povrch, můžete vybírat z mnoha odstínů zabarvení. Výhody ztmavení skel? - ochrana zraku před nepříznivými vlivy UV záření - chráníte také interiér vozu, který může být při vysokých teplotách ohrožen - pomocí zatmavených skel snížíte teplotu uvnitř vašeho vozu - nepřetěžujete tak autoklimatizaci - pro zloděje budete tvrdým oříškem, protože neuvidí, co je čeká uvnitř vozu - lepší vzhled Vašeho automobilu. Nabízíme i kódování autoskel - tři typy bezpečnostního kódování CEBIA: - EUROVIN OCIS - vin kód, současně provedeme i registraci údajů do systému OCIS - SBZ OCIS - kód SBZ a následná registrace do systému OCIS - VINFOTO - fotodokumentace a klasifikace stop poškození na vozidle. Čekáme na vás v jednom z našich tří servisů v Prostějově, Vyškově a Kroměříži. Nemůžete, nebo nechcete dojet do našeho servisu - přijedeme my za vámi! Již od roku 2001 se staráme o to, abyste při jízdě autem měli čistý štít.


Prodej, servis, likvidace pneumatik, úschova pneumatik na sezónu Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Prodej, servis, likvidace pneumatik, úschova pneumatik na sezónu Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Pokud máte potřebu zbavit se starých pneumatik, máte možnost obrátit se na pneuservis firmy AUTOSKLO - HLEĎA v regionu Kroměříž, Vyškov i Prostějov. Zajistíme likvidace pneumatik a nabízíme prodej nových a servis a opravy starých pneumatik. Pokud si u nás sjednáte přezutí pneumatik, ty nepotřebné si u nás můžete uschovat. Zaměřujeme se na kompletní pneuservisní služby i práce autoservisu: - výměna kol, přezutí pneumatik - opravy disků, ventilů, duší - likvidace pneumatik - huštění a vyvažování - kontrola, výměna brzdových destiček - oprava či výměna výfuku nebo jeho vadných částí. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.:777735858.


Výměna, tónování autoskel čelních, bočních Prostějov, Kroměříž

Výměna, tónování autoskel čelních, bočních Prostějov, Kroměříž

Firma AUTOSKLO - HLEĎA s provozovnou v Kroměříži provádí tónování a servis autoskel. U nás je možná i výměna autoskla zdarma - pokud splníte podmínky z připojištění čelního skla nebo ze zákonného pojištění! Nemusíte tak shánět viníka, který vám sklo poškodil. Vše vyřídíme i bez něj a vy si tak ušetříte trápení. Autoskla: - čelní, boční i zadní autoskla na všechny typy vozidel - na osobní, nákladní vozidla i na autobusy - vyrábíme autoskla na míru v jakémkoliv rozměru. AUTOSKLO - HLEĎA Vám zajistí a poradí s tónováním autoskel pomocí dvou metod ztmavení skel - fóliové a bezfóliové tónování autoskla: - chráníte svůj zrak před UV zářením - chrání interiér vozu při vysokých letních teplotách - zatmavená skla snížují teplotu uvnitř vašeho vozu - chrání před zloději a nevidí, co je uvnitř vozu - tmavé skla vylepšují celkový vzhled vašeho auta Provádíme také kódování autoskel pomocí trojího typu bezpečnostního kódování CEBIA. Čekáme na vás v jednom z našich tří servisů v Prostějově, Vyškově a Kroměříži.


Likvidace, úschova, prodej, servis pneumatik Vyškov

Likvidace, úschova, prodej, servis pneumatik Vyškov

Pneuservis Hleďa nabízí veškeré pneuservisní práce včetně prodeje a servisu pneumatik na všechny druhy vozidel. U nás se vám dostane kompletního servisu pneumatik. Nabízíme značky BARUM, CONTINENTAL, SEMPERIT, MICHELIN, KLEBER, NOKIAN a jiné. Nemáte kam uschovat pneumatiky na sezónu? U nás si je můžete uschovat své za pouhých 300kč, v případě, že si u nás sjednáte přezutí. Provádíme tyto pneuservisní a autoservisní práce: - huštění a vyvážení pneumatik - oprava, údržba pneumatik - kontrola, výměna brzdových destiček - výměna výfuku nebo jeho vadných částí - výměna kol, pneumatik, disků, ventilů, duší - ekologický likvidace ojetých pneumatik.


Kontrola, plnění autoklimatizace Kroměříž, Vyškov

Kontrola, plnění autoklimatizace Kroměříž, Vyškov

Klimatizace se stala nepostradatelnou součástí výbavy každého osobního i nákladního vozidla. Začíná se oteplovat, a tak se pomalu opět blížíme tomu, že první, co v autě zapínáme, je právě klimatizace. Ta však po dlouhé zimě potřebuje řádný servis, který pro vás zajistí společnost Autosklo Hleďa ve Vyškově, Prostějově i Kroměříži. V oblasti autoklimatizace provádí následující služby: - servis a plnění autoklimatizací - odsávání chladiva - čištění klimatizací od nepříjemných zápachů - mobilní plnění autoklimatizací - výměny klimatizačních filtrů na vozidle - kontrola funkčnosti klimatizace a systému Nepochybně máte svou klimatizaci v autě rádi a jen velmi neradi byste se jí vzdávali. Aby však klimatizace správně fungovala, je třeba nechat ji pravidelně kontrolovat. Právě díky pravidelnému servisu klimatizací v osobních i nákladních vozidlech máte jistotu, že se životnost vaší klimatizace nebude snižovat. Stejně, jako je třeba starat se o motor vašeho vozidla, je třeba starat se i o klimatizaci v autě, která vám zpříjemňuje dlouhé cestování ve vysokých letních teplotách. Špatně fungující klimatizace může mít i negativní vliv na vaše zdraví. Přeci jen přivádí do auta vzduch, který dýcháte. Nepodceňujte proto pravidelný servis a plnění klimatizací ve vašich osobních i nákladních vozech.


Tónování, kódování, výměna autoskel Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Tónování, kódování, výměna autoskel Kroměříž, Vyškov, Prostějov

Autosko Hleďa nabízí bezplatnou výměnu všech druhů autoskel: - z pojištění a připojištění na osobní a nákladní automobily, autobusy - tónování, oprava, opravy, servis autoskel - kódování autoskel bezprašně vypískovaný kód.Další produkty a služby
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • prodej osobních aut, servis osobních vozů, služby autopůjčovny, autorizovaný prodejce automobilů, prodej autodoplňků
  • ojetá užitková vozidla, nákladní automobily s nástavbou, prodej sklápěčů, velký výběr přívěsů
  • pneumatiky osobní, pneumatiky nákladní, pneu motocyklové, letní pneumatiky, zimní pneumatiky, duše pro vozidla, výměna pneu
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů
  • čelní autosklo, prodej bočních autoskel, zadní skla automobilů, zasklívání automobilů

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.