ACTA M, s.r.o.


Na hlinách 1786/16, Praha 8 182 00
Již od roku 1995 poskytuje společnost ACTA M, s.r.o. svým klientům komplexní daňové a účetní služby. Naše kancelář nabízí vedení účetnictví, zpracování mezd, vedení daňové evidence, zpracování daňových přiznání a také daňové poradenství. Navštívit nás můžete na adrese Na hlinách 1786/16, Praha 8.

Daňová a účetní kancelář, služby:
- vedení účetnictví
- zpracování mezd
- mzdové účetnictví
- vedení daňové evidence pro fyzické osoby
- zpracování přiznání všech typů včetně doprovodných evidencí
- daňové a účetní poradenství
- zastupování klientů na úřadech.

Pro klienty s pobočkami na Slovensku zajišťujeme rovněž vedení účetnictví a zpracování daňových přiznání podle slovenského práva.

Se společností ACTA M, s.r.o. budete mít své účty a daně pod profesionální kontrolou. Neváhejte se na nás obrátit.

Produkty
  • daňový poradce, účetní konzultant, kompletní účetnictví, daňové konzultace, ověřování účetních uzávěrek, kontrola hospodaření


Související články
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

BELL consulting s.r.o.

Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Firemní články
Vedení účetnictví, mzdové agendy, zpracování daní, Praha

Vedení účetnictví, mzdové agendy, zpracování daní, Praha

Daňová a účetní kancelář Praha, ekonomické služby, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, zpracování daní, DPH zajišťuje společnost ACTA M, s.r.o.


Manažerské účetnictví Praha

Manažerské účetnictví Praha

Společnost ACTA M, s.r.o. nabízí manažerské účetnictví. Je určeno především pro interní potřebu. Má důvěrný, interní charakter. Další naše služby: - daňové poradenství - vedení účetnictví - zpracování mezd - vedení daňové evidence a další. Více info naleznete zde: http://www.actam.cz/nase-sluzby.html