ARAVER CZ, s.r.o.
Autoservis osobních a užitkových vozů Volkswagen, servis osobních automobilů Audi, Seat, Škoda, Kia

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. v Uherském Hradišti se zabývá nejen prodejem nových a ojetých osobních a užitkových automobilů, ale zkušený tým servisních techniků provede odborně servis osobních a užitkových vozů značky Volkswagen (VW) a servis osobních vozů Škoda, Audi, Seat, Kia. V autoservisu ARAVER CZ, s.r.o lze využít záručních i pozáručních servisních služeb v akci, samozřejmostí je poskytnutí náhradního vozidla během opravy Vašeho vozu.

Autoservis, pneuservis, ARAVER CZ, s.r.o.

Mechanické a autoelektrikářské práce, karosářské a lakýrnické práce

Pro osobní automobily značky VW, Audi, Škoda, Seat, Kia a pro užitkové vozy Volkswagen poskytujeme veškeré servisní služby. Provádíme mechanické práce jako měření a nastavení geometrie, výměna oleje, testování elektroniky, tlumičů, brzd, brzdová stolice, nastavení světel, montáž denního svícení, výměna čelních skel, oprava a plnění klimatizací, předsezónní prohlídky, příprava na STK. U vozů Volkswagen, Škoda, Audi, Kia, Seat montujeme parkovací senzory a zabezpečovací zařízení, aktivujeme a montujeme denní svícení, provádíme diagnostiku vozidel. Kromě mechanických a autoelektrikářských prací jsme odborníky na karosářské a lakýrnické práce.

Autoservis pro vozy VW, Audi, Škoda, Seat, Kia


Pneuservis a ostatní služby pro zákazníky vozů VW, Audi, Škoda, Seat, Kia

V servisu vozidel ARAVER CZ, s.r.o. se postaráme i o výměnu pneumatik osobních a užitkových vozů Volkswagen a osobních automobilů Seat, Kia, Škoda a Audi. Můžete si u nás nechat namontovat tažné zařízení a různé autodoplňky. A že umíme své zákazníky rozmazlovat, Vás přesvědčí i ostatní námi poskytované služby, jako mytí motoru po prohlídce, umytí vozidla zákazníka po servisu, ruční mytí, čištění interiéru, vyřízení emisních kontrol, odtahová služba, ale i bezplatný odvoz zákazníka do centra města po otevření servisní zakázky, vyzvednutí a přistavení vozidla nebo sezónní skladování pneumatik. Samozřejmostí je půjčení náhradního vozidla po dobu trvání servisních prací.


Akce na servisní služby, prodej originálních náhradních dílů a doplňků

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. připravuje pro svoje zákazníky různé akce na servisní služby, například proměření geometrie zdarma, otestování baterií zdarma, plus akční cena na novou baterii. Nabízíme i paketové ceny servisních služeb, nebo dárkové poukazy na servisní služby. Pro stálé zákazníky je připraven věrnostní program se slevou na servisní služby a mnoho dalších výhod. Na vozy značek VW, Audi, Seat, Škoda, Kia prodáváme originální náhradní díly a doplňky, oleje a náplně, disky a pneumatiky. Využívat našich servisních služeb se Vám rozhodně vyplatí!

Akce na servisní služby, ARAVER CZ, s.r.o.Nové vozy

Nové vozy

Prodej nových vozů značek Volkswagen, Škoda, Seat, Kia v autosalonu ARAVER CZ

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis

Autoservis osobních a užitkových vozů Volkswagen, servis osobních automobilů Audi, Seat, Škoda, Kia

Ojeté vozy

Ojeté vozy

Program Das WeltAuto a program Škoda Plus pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA