ARAVER CZ, s.r.o.
Program Das WeltAuto a program Škoda Plus pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA

Společnost ARAVER, spol. s r.o. provozuje také autobazar vozů, zařazených do programů Das WeltAuto a ŠKODA Plus. Využitím programů Das WeltAuto a ŠKODA Plus získáte koupí ojetých automobilů značek VW, Audi, Seat, Škoda, ale i jiných značek záruky na ojeté vozy a řadu dalších výhod, jako například výhodné financování, výhodné pojištění, garanci rychlé a kvalitní opravy, poskytnutí veškerých služeb na profesionální úrovni.

Prodej ojetých vozů v programu Das WeltAuto a programu Škoda Plus

Program Das WeltAuto zaměřený na zánovní, předváděcí a referentské vozy

Nabídka vozů v programu Das WeltAuto je zaměřena převážně na zánovní, předváděcí a referentské vozy. V nabídce naleznete nejvíce vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT a ŠKODA, ale vybírat můžete i ojeté automobily jiných značek. Výběrem ojetého vozu v programu Das WeltAuto získáte garanci stavu kilometrů a původu vozu, záruku na každý vůz do 5 let stáří vozu, do 150 000 najetých km a s ověřeným servisním stavem vozu, garanci technického stavu vozidla, záruku mobility, možnost výměny vozu, autorizovaný servis. Přijďte k nám pro kvalitní ojetý automobil a odjeďte v něm bez zbytečných obav, s úsměvem na tváři.

Ojeté vozy v programu Das WeltAuto


Program ŠKODA Plus pro prodej ojetých vozů s řadou výhod a záruk

ŠKODA Plus je nový program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA, vybrat si můžete nejen ojeté automobily značky ŠKODA, ale i vozy jiných značek. Všechny vozy zařazené do programu ŠKODA Plus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. Při koupi ojetých vozů v programu ŠKODA Plus můžete využít i výhodné podmínky financování od společnosti ŠKODA Financial Services. A samozřejmostí jsou další výhody, jako třeba výhodné pojištění vozu, roční kontrola zdarma, certifikát vozu, záruka mobility, výkup Vašeho vozu nebo zkušební jízda.

Program ŠKODA Plus pro prodej ojetých vozůNové vozy

Nové vozy

Prodej nových vozů značek Volkswagen, Škoda, Seat, Kia v autosalonu ARAVER CZ

Autoservis, pneuservis

Autoservis, pneuservis

Autoservis osobních a užitkových vozů Volkswagen, servis osobních automobilů Audi, Seat, Škoda, Kia

Ojeté vozy

Ojeté vozy

Program Das WeltAuto a program Škoda Plus pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA