Dopravníkové pásy pro potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl

Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma

Dopravníkové pásy pro potravinářský, chemický či farmaceutický průmysl

Transportní technika Tůma s.r.o.
Ing. Aleš Tůma
Dopravní, procesní pásy a řemeny, návrh a výroba dopravníků

Procesní a dopravní pásy, stejně tak jako dopravní a technologické řemeny Vám nabízíme v mnoha provedeních a s nejrůznějšími parametry. Naše firma rovněž působí jako oficiální zastoupení a distributor produktů Ammeraal Beltech. Ať už tedy pro svou transportní techniku hledáte PTFE dopravní pás, modulární pás, procesní pás či ozubený řemen, u nás si vždy vyberete.

Transportní technika Tůma s.r.o. - bohatý sortiment řemenů a pásů

Procesní a dopravní pásy, nekonečné tkané pásy, modulární pásy

Procesní a dopravní pásy z naší nabídky mohou být spojovány svařováním nebo za pomoci mechanické spony, navíc je zde i možnost navařování nejrůznějších unašečů, vlnovců či například bočního vedení. Pro aplikace s extrémní tažnou silou či vysokou tepelnou zátěží jsou určeny nekonečné tkané pásy a řemeny, které jsou beze švů a spojů, tkané z přírodních a syntetických vláken. Modulární pásy pak nabízíme ve verzi s uzavřenou i otevřenou plochou a s plastovými ozubenými koly pro pohon dopravníku.

Bohatý sortiment pásů i řemenů pro dopravní techniku


Elastomerové pásy, síťové a PTFE pásy pro potravinářský průmysl

Při náročných aplikacích ve ztížených podmínkách se využívají elastomerové dopravní pásy, které jsou otěruvzdoré a teplotně i mechanicky odolné. Pro použití v potravinářském průmyslu, a to i pro dopravu nebalených potravin, pak poslouží síťové a PTFE dopravní pásy. Zatímco pásy síťové jsou utkané z polyesterového materiálu, PTFE pásy jsou tvořeny teflonovou fólií a skelnou nebo kevlarovou tkaninou a jejich hrany mohou být ještě zesíleny fólií.

Elastomerové dopravní pásy


Dopravní a technologické řemeny, výroba dopravníků na klíč

Dopravní a technologické řemeny u nás rovněž naleznete v široké škále provedení. PU ozubené řemeny nabízíme v metráži i jako nekonečné a kromě nich můžete vybírat i z PU a gumových plochých řemenů, svařovaných ozubených řemenů či si nechat vyrobit speciální řemen na zakázku. V sekci plastových dopravních řemenů pak naleznete řemeny polyuretanové a polyesterové, s vnitřní výztuhou a kruhovým, klínovým i jiným speciálním profilem. Součástí našich služeb je také konstrukce a výroba dopravníků na klíč - jejich lehká a variabilní konstrukce je sestavena z hliníkových profilů a konkrétní technické řešení vždy navrhujeme přímo dle specifických požadavků zákazníka.

Ozubené i ploché dopravní a technologické řemenyPohony

Pohony

Řemeny, řetězy a strojní komponenty pro pohony

Dopravní technika

Dopravní technika

Dopravní, procesní pásy a řemeny, návrh a výroba dopravníků

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty, pneumatické systémy, prvky a příslušenství