Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma

Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Strojní komponenty, pneumatické systémy, prvky a příslušenství

Strojní komponenty a pneumatické systémy - to je bohatá nabídka ložisek, těsnicích prvků, pojezdových kol a kladek, trapézových šroubů, kloubových hřídelí, ventilů a pneumatických pohonů. Najdete u nás produkty z nejrůznějších materiálů, v široké škále parametrů a značek, od normovaných prvků Ganter až po pneumatické prvky Festo.

Transportní technika Tůma - strojní komponenty a pneumatika

Ložiska, kardany a těsnicí prvky pro strojírenství

Ať už pro svůj strojní park sháníte kluzná ložiska, O-kroužky či výsuvné strojní kardany, náš sortiment Vám nabídne vše potřebné. V sekci ložisek a jejich příslušenství na Vás čekají valivá radiální i axiální ložiska, upínací pouzdra, kluzná ložiska, ložiskové jednotky a domky, v kategorii těsnicích prvků pak naleznete produkty Gufera, O-kroužky a další těsnění pro hydrauliku a pneumatiku. Dále nabízíme také jednoduché a dvojité hřídelové klouby, výsuvné strojní kardany s kluzným i jehlovým ložiskem, trapézové šrouby z oceli a nerezu či trapézové matice z oceli a bronzu.

Bohatý sortiment strojních komponentů


Normované ovládací a regulační prvky, technické plasty, kola i kladky

Normované prvky Elesa a Ganter zahrnují ruční kola, madla, páky a další ovládací prvky, stejně tak jako regulační prvky, ukazatele polohy, rychloupínače či strojní a polohové součástky. Kategorie kluzných a technických plastů Vám nabídne plasty vhodné do vysokých teplot s certifikací pro potravinářské i zdravotnické provozy. Nechybí pak samozřejmě ani pojezdová kola a kladky, především kola přístrojová, s gumovou hadicí, PU obručí, z polyamidu, ze šedé litiny a nerezi či s duší a pneumatikou.

Normované ovládací a regulační prvky Elesa a Ganter


Pneumatické systémy, válce, pohony a další pneumatické prvky

Jakožto oficiální zástupce a distributor značky Festo Vám nabízíme množství pneumatických systémů. Vybírat tak můžete z válců s pístnicí i bez pístnic, kyvných pohonů, pohonů s přímočarým vedením, tlumicích prvků, ventilů, vedení, přívodů, produktů pro úpravu stlačeného vzduchu i pneumatického příslušenství. V sortimentu ostatních výrobců pak naleznete další pneumatické prvky, jako jsou hadice, armatury, manometry, stříkací a ofukovací technika, rychlospojky, šroubení či spojky pro automatizaci.

Pneumatické prvky


PODSTRÁNKY

Pohony

Pohony
Řemeny, řetězy a strojní komponenty pro pohony

Dopravní technika

Dopravní technika
Dopravní, procesní pásy a řemeny, návrh a výroba dopravníků

Strojní komponenty a pneumatické prvky

Strojní komponenty a pneumatické prvky
Strojní komponenty, pneumatické systémy, prvky a příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Transportní technika Tůma s.r.o. Ing. Aleš Tůma
WEBOVÁ STRÁNKA
Transportní technika Tůma s.r.o.
www.tttuma.cz
Adresa

Adresa

Ruská 513/62
Ostrava - Vítkovice 703 00

ostrava@tttuma.cz
+420 596 623 516


Najdete nás také zde:

ARES
captcha