Vinařství v Koutě, sklípek U Juráků
Hedvika Juráková


165, Zlechov 687 10

Vinařství v Koutě a vinný sklípek U Juráků nedaleko Uherského Hradiště Vás zve k posezení u skleničky vína - kapacita 15 osob.
Nabízíme příjemné a klidné prostředí, na prodej 140 druhů lahodného vína, 13 druhů sudového vína, mňamky a chuťovky k vínu.

Vinařství v koutě s rodinnou atmosférou.
Distribuce, velkoobchod s vínem:
-ochutnávka vína včetně odborného výkladu
-odborná degustace .

Otevírací doba je Po - So 16.00 - 20.00.
V létě máme otevřenou letní vinnou zahrádku.

Vinotéka - prodej:
-sudová a jakostní vína - bílá, červená
-burčák
-ovocné mošty Moštík - 100% ovocná šťáva bez konzervantů, chemie a barviv
-140 druhů lahvových vín z celé Jižní Moravy
-firemní akce, rodinné, soukromé oslavy
-zajištění cateringu.

Tam za řekou Moravou, v tmavém koutku, nenápadně se malé vinařství krčí, jenž U Juráků se nazývá.

Proč zavítat právě k nám?
Naše vinařství se nachází nedaleko centra Uherského Hradiště. Příjemná obsluha Vám ráda pomůže s výběrem a doporučí Vám to správné víno.

Jaká vína Vám nabízíme?
U nás si vybere každý. Naše nabídka jistě zaujme návštěvníky, kteří si s vínem neví příliš rady, i takové, kteří mají větší zkušenosti. Nabízíme rozlévaná sudová vína i širokou nabídku lahvových vín, nejen z ČR, ale i Řecka či Bulharska. Novinkou letošního roku je pestrý sortiment rozlévaných vín pozdního sběru a výběru z hroznů. Nemusíte tak kupovat celou láhev, ale můžete ochutnat více druhů vín, vzájemně je porovnávat a vychutnávat si je.

Akce
Ať už chcete s blízkými oslavit své narozeniny, promoce, či úspěchy na poli pracovním, náš sklípek je Vám k dispozici.

Jak pijeme víno?
Kromě posezení v našem sklípku, nabízíme služby i jako vinotéka. Víno tak můžete nejen u nás ochutnat, ale i odnést s sebou. Novinkou je možnost nechat si jej dárkově zabalit a potěšit tak Vaše nejbližší.

Degustace
Nabízíme Vám rovněž degustace, které prezentují lidé s vřelým vztahem k vínu. Dozvíte se, jak víno vzniká, jak se správně dělá rosé nebo proč se slámovému vínu říká slámové. Také zjistíte jak poznat kvalitní víno od jeho levnějších variant.

Odkud je naše víno?
Naším hlavním dodavatelem je firma BRUMOVÍN, s. r. o. se sídlem v Brumovicích poblíž Velkých Pavlovic. Z dalších dodavatelů jsou to Vinařství Diana, Březí a místní vinař pan Václav Čevela z Tupes.

IČ: 72296470
DIČ:
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Hedvika Juráková

Vinný sklípek U Juráků: Naučíme vás, jak se pozná kvalitní víno

Vinný sklípek U Juráků: Naučíme vás, jak se pozná kvalitní víno

Vinný sklípek U Juráků svými víny bezpochyby zaujme každého – zkušeného milovníka vína i vinaře začátečníka. Návštěvníkům, kteří se ve víně zase tolik nevyznají, poradí náš zkušený personál, takže rozhodně nemusí mít při výběru vína sebemenší obavy. Ve vinném sklípku U Juráků se seznámíte s širokou nabídkou nejen rozlévaných sudových vín, ale také velkým množstvím lahvových vín původem nejen z České republiky, ale třeba také řeckých nebo bulharských vín.


Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Prodej dárkové, firemní balení vína-exklusivní lahvové, sudové víno

Ve Vinařství v Koutě je aktuálně na prodej dárkové balení lahvového vína, firemní balení. Na výběr i 10 druhů sudového vína. Výdejní místa Zlechov, Břeclav, Kroměříž Oskol.


Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství Uherské Hradiště-jakostní moravská i zahraniční vína

Vinařství v koutě a vinný sklípek U Juráků najdete v obci Zlechov nedaleko Uherského Hradiště. Máme širokou nabídku vína - moravská i zahraniční jakostní vína pro restaurace, bary. Vyberete si u nás i kvalitní víno na rodinné oslavy. V nabídce najdete moravská lahvová vína z oblasti Jižní Morava - z Brumovína, vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec. A také zahraniční vína – řecká a bulharská. Na prodej nabízíme i vína pozdní sběr, výběr z bobulí, výběr z hroznů. Dodáváme: - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. Distribuci a dodávky vína realizujeme pro celou Českou republiku i Slovensko. Naše vinařství je na adrese: Zlechov 165. Ohledně objednávky nás můžete kontaktovat na tel.: 606689244.


E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

E-shop dárkové balení vína, kvalitní moravské víno Uherské Hradiště

Vinný sklípek u Juráků Uherské Hradiště provozuje internetový obchod s vínem. E-shop ujuraku.eu nabízí na prodej kvalitní moravské víno - červená, bílá, růžová vína a dárkové balení vína. V nabídce najdete lahvová vína z Jižní Moravy - vinařské oblasti Mikulov, Znojmo, Valtice, Velké Pavlovice, Lednice, Bzenec, z Brumovína. Na prodej máme i zahraniční vína – řecká a bulharská. Dodáváme: - červené víno – Frankovka, Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernetu Sauvignon Rose, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, André. - bílé víno – Veltlínské, Ryzlink Rýnský, Tramín Červený, Rulanské Šedé, Neuburg, Müller Thurgau, Chardonay, Sylvánské zelené, Moravský Muškát, Sauvignon - růžové víno - Cabernet Moravia Rosé, Frankovka Rosé, Zweigeltrebe Rosé. Distribuce vína je zajištěna pro Českou republiku i Slovensko. Objednávky lze podat telefonicky: +420606689244. Vinařství a vinný sklípek jsou na adrese: Zlechov 165.


Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Posezení, oslava, večírek ve vinném sklípku Uherské Hradiště

Domluvte si posezení s přáteli ve vinném sklípku. Vinný sklípek u Juráků ve Zlechově poblíž Uherského Hradiště nabízí krásné prostředí - u nás Vaše oslava i večírek bude stát za to. Zajistíme hudbu i občerstvení. Kontaktní tel.: 606689244. Máme zde pro všechny milovníky vína připravený široký výběr lahvových i sudových vín a víno si můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob....:) Sklípek u Juráků je otevřen Po-So 16.00 - 20.00. Vinařství v koutě U Juráků nabízí prostory pro: - oslavy, srazy, rauty, večírky všeho druhu - zajistíme občerstvení i s živou hudbou.


Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Burčák ve vinárně i s sebou Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Jurák v Uherském Hradišti Vás zve na příjemné posezení u burčáku ve vinárně a nebo si jej můžete vzít s sebou. Burčáková otevírací doba je Po - So 16.00 - 22.00. Přes burčákovou sezónu Vám vyjdeme v pondělí a nově máme otevřeno i v pondělí již od 16h do 22h. Další dny máme také otevřeno: Út - Čt: 16 - 24h Pá - So: 16 - 1h Ne: 16 - 22h Burčák si samozřejmě můžete vzít i s sebou.


Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

Vinný kamenný sklípek, vinárna, víno z Moravy Uherské Hradiště

V kamenném sklípku U Juráků nabízíme 20 druhů sudových vín z celé jižní Moravy. Kromě vlastních vín také nabízíme 150 vín od moravských vinařů. Vinný sklípek slouží jako vinárna s příjemným posezením s kapacitou 30 osob. Kamenný sklípek je ideální místo pro pořádání firemních akcí, oslav narozenin nebo přátelských setkání. Zveme na návštěvu našeho vinného sklepu, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína nebo jen přátelské posezení. Přijďte se pobavit nad sklenkou dobrého moravského vína. Aktuální nabídka vína: - Veltlínské červené rané - Ryzlink rýnský - Rulandské šedé - Neuburg - Müller thurgau - Tramín červený - Merlot - Cabernet sauvignon - Zweigeltrebe - Modrý portugal - Frankovka - Cabernet sauvignon rosé. Vzpomínka na krásně strávený večer ve vinném sklípku Vám dodá sílu do dalších všedních dnů, proto navštivte náš stylový vinný sklípek U Juráků.


Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Moštík 100% přírodní ovocná šťáva Uherské Hradiště, Zlín

Vinařství U Juráků vyrábí Moštík - 100% čistá přírodní ovocná šťáva bez konzervantů a dalších chemických látek bez přidaného cukru. Přírodní šťáva z ovoce vypěstovaného na Moravě. Chcete pít poctivou šťávu plnou vitamínů a minerálů? Moštík je šťáva, která prospívá Vašemu zdraví. Moštík: - bez chemických přísad a konzervantů - ošetřeno pasterizací - lisováno za studena bez enzymů - k výrobě použity suroviny z Moravy - aseptické balení - balení uchovávající čerstvost - obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Příchutě: - jablko - jablko + celer - jablko + mrkev - jablko + hruška - jablko + rybíz - jablko + červená řepa. Vinařství U Juráků dodává Moštík ve 3 l a 5 l balení, které má praktické plastové ucho pro snadnější manipulaci. V balení má dlouhodobou trvanlivost a při otevření vydrží až 30 dní. Moštík je za příznivé ceny vhodný do wellness center, aquaparků, fitness center a mnohých dalších.


Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek, vinotéka, prodej sudového, lahvového vína Uherské Hradiště

Kamenný sklípek u Juráků Vás zve do Vinárny: -sudová a jakostní vína - bílá, červená -burčák -vinotéka 120 druhů lahvových vín z celé Jižní Moravy -firemní akce, rodinné, soukromé oslavy -zajištění cateringu -kapacita 55 lidí.


Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Pronájem vinného sklepa, degustace vína, vinný sklep v Uherském Hradišti

Přijďte posedět do našeho sklípku a dopřejte si osvěžení pro tělo i duši při skleničce lahodného vína v příjemném a klidném prostředí. Pro všechny milovníky dobrého vína jsme připravili široký výběr vína lahvového i sudového a*samozřejmě si víno můžete zakoupit i domů. Nabídka platí do vypití nemalých zásob.... Kamenný sklípek u Juráků Otevírací doba: ÚTERÝ AŽ ČTVRTEK 17h - 24h od 1.4.2014 PÁTEK AŽ NEDĚLE 16h - 01h Vhodné pro: -oslavy,srazy, rauty, večírky všeho druhu -zajistíme veškeré občerstvení i živou hudbu.Další produkty a služby
  • vinařský turistický program, vinařské stezky, návštěva vinných sklepů, řízené degustace vína, kurzy o víně
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • studené nápoje, teplé nápoje, kávy a čaje, limonády, sirupy, tonikové nápoje, mléčné nápoje, voda a minerálka
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno

EC + B service, s.r.o.

Související články
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.