Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o.


Podhorská 1800/20a, Jablonec nad Nisou 466 01
Společnost Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. nabízí otevírání zamčených dveří domů, automobilů i trezorů. Zajistíme Vám výměny bezpečnostních vložek, montujeme bezpečnostní kování včetně dalšího dveřního příslušenství. Dále se zabýváme výrobou a prodejem klíčů, zhotovíme Vám také nejrůznější vrata, brány či mříže. V naší prodejně na ulici Podhorská 1800/20a, Jablonec nad Nisou si můžete vybrat z široké nabídky dveřních kování, klik, madel a dalšího doplňkového sortimentu.

Služby:
- NONSTOP klíčová služba
- otevírání bytů, automobilů, otevíráme zamčené dveře bytových domů, automobilů i trezorů na tel. 602 420 782 - 1
- výměny bezpečnostních vložek i vložek systému generálního a hlavního klíče
- přestavby autozámků, cylindrických vložek k bytovým dveřím i k trezorům
- servisní středisko: opravy a montáže zámků, kódování a čipování klíčů.

Výroba klíčů:
- výroba klíčů na počkání
- klíče všech typů a značek FAB, tvarové, dózické, nábytkové, trezorové, atypické, klíče k visacím zámkům a klíče k domovním schránkám
- autoklíče, motoklíče, čipování klíčů.

Prodej, montáž:
- bezpečnostní kování (elektronické kování na dveře, bezpečnostní kování na dveře), dveřní kování
- interiérové kování
- zámky
- trezory a sejfy
- bezpečnostní dveře
- panelákové dveře
- systémy hlavního a generálního klíče.

Zámečnické práce:
- výroba, montáž: mříže, ploty, zábradlí, regály, schodiště, branky
- povrchové úpravy: antikorozní nátěry.

Pokud Vás zaujala naše nabídka služeb, neváhejte nás navštívit nebo kontaktovat. V naší prodejně máme otevřeno pondělí až pátek od 7:30 do 17:00, v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Další produkty a služby
  • kované ploty, kovové brány, posuvné kolejové brány, pohony pro kovová vrata, otočné kovové brány, kovové ploty
  • dělení a ohýbání materiálů, broušení a vrtání, zámečnické výrobky, výměna kování dveří, montáž zámků
  • galvanické niklování kovů, dekorativní chromování plechů, pískování kovů, žárové zinkování kovů, zinkování plechu
  • spojovací materiál, hřebíky a šrouby, vruty a matice, železářské zboží, hmoždinky a podložky
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety
  • bezpečnostní zámky, cylindrické vložky, druhy zámků, dveřní kování, otevření bytu, otevření auta, výroba klíčů

Stavební stroje a mechanizace, ruční nářadí – prodej, pronájem.

Stavební stroje a mechanizace, ruční nářadí – prodej, pronájem

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové.

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Související články
Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

ELNA-renovace s.r.o.

Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

Hledáte způsob jak nechat nějakou věc zrenovovat? Potřebovali byste pro svou věc dokonalou povrchovou úpravu? V tom případě se obraťte na opravdové odborníky v tomto oboru. Firma ELNA-renovace s.r.o. se specializuje na povrchovou úpravu a to u různých druhů materiálů. Provádí pískování, tryskání suchým ledem, metalizaci, nástřik i nátěr.


Výroba identifikačních karet na míru a prodej příslušenství

IdentCORE s.r.o.

Výroba identifikačních karet na míru a prodej příslušenství

Pro výstavy, konference, kongresy, festivaly a další meetingy, na kterých se pohybuje větší množství lidí, je třeba zajistit ideální identifikační řešení. V dnešní době se za nejspolehlivější považují identifikační karty, které jsou taktéž nejvyužívanější. S využitím moderních technologií lze vytvořit identifikační kartu, která bude vypadat profesionálně a současně bude splňovat všechny požadavky na bezpečnost a bezproblémovou identifikaci osob.


Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

D&K Brazing s.r.o.

Žíhání v lineární peci s řízenou atmosférou

Když se řekne žíhání, tak jde o druh tepelného zpracování kovů, díky kterému se zlepšují některé vlastnosti materiálů a tím i možnost dalšího zpracování. O proces žíhání a pájení oceli a nerezových materiálů se díky moderní technologii a zkušenostem odborně postará společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci.


Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

4M zabezpečovací systémy

Kamerový systém i zabezpečovací systém na míru pro Opavu a okolí

Kamerové a zabezpečovací systémy od společnosti 4M zabezpečovací systémy Opava vám pomohou chránit to nejcennější – vaši rodinu, blízké a samozřejmě i váš majetek. Pokud chcete mít i vy pod dohledem svůj byt, dům či firmu, obraťte se na nás. Poradíme vám, jaký kamerový či zabezpečovací systém je pro vaše účely nejvhodnější.


Další produkty a služby
Trezory a sejfy hotelové, stěnové a nábytkové pro nejbezpečnější úschovu cenností

Trezory a sejfy hotelové, stěnové a nábytkové pro nejbezpečnější úschovu cenností

Ochranu Vašich cenností, šperků i peněz zajistí společnost zaměřující se na výrobu bezpečnostních trezorů a sejfů, Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Bezklíčový systém otevírání dveří nabízí pohodlí i dokonalý přehled

Bezklíčový systém otevírání dveří nabízí pohodlí i dokonalý přehled

Patříte k lidem, kterým zapomenuté nebo ztracené klíče často komplikují život? Museli jste kvůli tomu už několikrát vyměňovat zámky u všech dveří? Ve společnosti Klíčové a trezorové centrum pro vás máme řešení – bezklíčový systém otevírání dveří. Bezklíčový systém otevírání dveří vám nabízí nejen pohodlí, ale také dokonalý přehled o všech dveřích a skvěle se tak hodí do domácností i velkých firem. Jak bezklíčový systém otevírání dveří funguje? Velmi jednoduše. Dveře jsou opatřeny bezdrátovým elektronickým zámkem Aperio s integrovanou RFID čtečkou. Bezklíčový systém otevírání dveří pak umožňuje v reálném čase upravovat přístupová práva a získávat informace o průchodech. Ani v případě, že svoji kartu ztratíte, se tak nemusí nic měnit, stačí, když upravíte nastavení zámku. Bezklíčový systém otevírání dveří vám ale nabízí mnohem více, než pouze snadné a pohodlné odemykání dveří. Dá vám také dokonalý přehled o jednotlivých dveřích a stane se součástí přístupového systému. Díky bezdrátové komunikaci mezi zámkem a HUBem totiž můžete snadno propojit až 8 dveří a získat nad nimi absolutní kontrolu. Bezklíčový systém otevírání dveří tak skvěle využijete ve velkých firmách i veřejných budovách. Výhodou bezklíčového systému otevírání dveří je především jeho snadná instalace. Jednotlivé dveře totiž mohou být přidány do přístupového systému snadno a bez jakýchkoli stavebních úprav a tahání kabelů. Bezklíčový systém otevírání dveří navíc podporuje většinu RFID technologií na trhu, elektronické zámky tak můžete bez problému kombinovat se stávajícím přístupovým systémem. Další velkou výhodou, kterou náš bezklíčový systém otevírání dveří nabízí, je ekonomický provoz. Jeho napájení totiž zajišťují běžně dostupné lithiové baterie, které díky šetrnosti a energetické nenáročnosti systému vydrží bez výměny i několik let. Uživatelský komfort, bezpečí, ale i snadné napojení do stávajícího přístupového systému, to vše nabízí bezklíčový systém otevírání dveří od společnosti Klíčové a trezorové centrum. Zapomeňte na složitá kabelová řešení a využijte náš moderní a efektivní systém i vy.


Digitální kukátko se slevou 30% - Jablonec nad Nisou

Digitální kukátko se slevou 30% - Jablonec nad Nisou

Měli jste už někdy v minulosti problém s doručovací službou? Slyšeli jste od doručovatelů výmluvy jako “zvonili jsme u vás, ale nikdo neotevíral”? A vy jste přitom byli celou dobu doma? Víme, jak vás podobných nepříjemností zbavit. Klíčové a trezorové centrum nabízí v rámci akce “Dveřní akce na léto” digitální kukátko Mul-T-Lock s třicetiprocentní slevou! Co je to digitální kukátko? Digitální kukátko funguje na principu telefonního záznamníku. Kdykoliv se někdo objeví u vašich dveří, kukátko daného člověka vyfotí, případně nahraje. Záleží na vašem individuálním nastavení. A vy tak už nikdy nebudete muset poslouchat výmluvy typu: “Zvonil jsem, ale nikdo nebyl doma”. Díky infračervenému záření navíc digitální kukátko rozezná tváře i v noci, a tak se na něj budete moct spolehnout 24 hodin denně. A jak můžete digitální kukátko získat? Pokud si u nás objednáte v červenci nebo srpnu bezpečnostní protipožární dveře Sherlock K330/3 včetně montáže, získáte digitální kukátko Mul-T-Lock se slevou 30 % - za skvělých 2490 korun. Jaké jsou tedy parametry digitálního kukátka? - plní funkci jako záznamník - digitální kukátko pořizuje fotografie nebo videozáznamy - fotky nebo videa se nahrávají na paměťovou kartu - součástí digitálního kukátka je infračervené záření, a tak tvář rozeznáte i ve tmě Mějte přehled o lidech, kteří se střídají za vašimi dveřmi. Jde to snadno - s digitálním kukátkem od firmy Klíčové a trezorové centrum Jablonec nad Nisou.


Nouzové otevírání dveří Liberec,Jablonec

Nouzové otevírání dveří Liberec,Jablonec

Zajišťujeme nouzové otevírání dveří ať zabouchnutých bytových dveří,bytových domů,otevírání zámků aut vč.opravy zámků a přestavby vložek a výroby klíčů podle karty a klíčů. Zajišťujeme všechny zámečnické práce vč. zabezpečení objektů montáž - bezpečnostních protipožárních dveří - dveřního příslušenství - dodávku systému generálního a hlavního klíče - sjednocených vložek - bezpečnostních závor - bezpečnostních a přídavných zámků - panoramatických či digitálních kukátek Samozřejmostí je vyměření zabezpečení objektu a odborná konzultace a to vše ZDARMA. Prodej a montáž bytových či stěnových sejfů a trezorů.


Náhradní autoklíč v rezervě!

Náhradní autoklíč v rezervě!

Neváhejte si včas pořídit náhradní autoklíč. Celý měsíc červen máme 20% slevu na všechny autoklíče s imobilizérem bez dálkového ovládání.


Jedete na dovolenou? Zabezpečtě  se!

Jedete na dovolenou? Zabezpečtě se!

JEDETE NA PRÁZDNINY?ZABEZPEČTE SE PŘED DOVOLENOU A POŘIĎTE SI BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE! Přesvědčte se sami! Jedinečná nabídka, která spojuje nejdůležitější hlediska Vašich rozhodovacích priorit pro pořízení bezpečnostních dveří, aby jste udělali ...SPRÁVNOU VOLBU. Tři důvody proč se zabezpečit dveřmi Sherlock: 1) splňuje 5 klíčových faktorů - kvalita,certifikace,odolnost,životnost a design. 2) špičkový produkt,který doporučuje Ministerstvo Vnitra ČR,Policoe ČR a Cech Zámkových Systémů ČR. Tento výrobej zařazen do projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ. 3) špičkový produkt testován policejní jednotkou rychlého nasazení URNA.


Zabezpečte se lépe a se slevou!

Zabezpečte se lépe a se slevou!

V měsíci srpnu roku 2012 máme pro Vás připravenou 10% slevu při koupi bezpečnostní vložky ve 3.bezpečnostní třídě a při koupi bezpečnostní vložky ve 4.třídě bezpečnosti slevu 20%. Neváhejte se zabezpečit lépe za méně peněz! Akce platí po celý srpen roku 2012 při hotovostní platbě v našem kamenném obchodě Klíčového a trezorového centra Hausner-Plný s.r.o., Podhorská 16, Jablonec n/N


S klidem na dovolenou-nejvýhodnější bezpečnostní dveře

S klidem na dovolenou-nejvýhodnější bezpečnostní dveře

Neváhejte a zabezpečte si byt či svůj domov tak,aby jste byly chráněni před nezvanými hosty. Nabízíme Vám pro zajištění vlastního domova bezpečnostní protipožární vchodový dveře K330/3 Sherlock Praktik Plus. V ceně celého nabízeného setu jsou dveře K330/3, bezpečnostní zárubeň,dveřní práh s těsněním, bezpečnostní vložka, panoramatické kukátko,bezpečnostní kování,zednické práce a doprava. Vyměření ZDARMA. V současné době nabízíme k těmto dveřím ZDARMA panoramatické kukátko, bezpečnostní vložku ve 3.třídě bezpečnosti,dveřní práh s těsněním a navíc jako BONUS Eco rohožku ,která patří do kategorie vysoce kvalitních, luxusních rohoží dle Vašeho výběru ZDARMA.


S klidem na dovolenou-nejvýhodnější bezpečnostní dveře

S klidem na dovolenou-nejvýhodnější bezpečnostní dveře

Neváhejte a zabezpečte si byt či svůj domov tak,aby jste byly chráněni před nezvanými hosty. Nabízíme Vám pro zajištění vlastního domova bezpečnostní protipožární vchodový dveře K330/3 Sherlock Praktik Plus. V ceně celého nabízeného setu jsou dveře K330/3, bezpečnostní zárubeň,dveřní práh s těsněním, bezpečnostní vložka, panoramatické kukátko,bezpečnostní kování,zednické práce a doprava. Vyměření ZDARMA. V současné době nabízíme k těmto dveřím ZDARMA panoramatické kukátko, bezpečnostní vložku ve 3.třídě bezpečnosti,dveřní práh s těsněním a navíc jako BONUS Eco rohožku ,která patří do kategorie vysoce kvalitních, luxusních rohoží dle Vašeho výběru ZDARMA.


Zabezpečení kol a motocyklů

Zabezpečení kol a motocyklů

Nabízíme zabezpečení motocyklů a kol alarmem či jiným lankovým zámkem i řetězem firmy Abus pro dobrý pocit bezpečí. V zájmu zabezpečení cyklistů nabízíme i přilby německé firmy Abus s nejmodernějším desingem.


Nouzové otevírání

Nouzové otevírání

Provádíme nouzové otevírání zabouchnutých bytových dveří a aut vč.opravy zámků či přestavby vložek a výroby klíčů dle karty či klíčů. Provádíme veškeré zámečnické práce vč. zabezpečení objektů - montáž bezpečnostních protipožárních dveří - montáž dveřního příslušenství - montáž a dodávka systému generálního a hlavního klíče - montáž sjednocených vložek - montáž bezpečnostních závor - montáž bezpečnostních a přídavných zámků - montáž panoramatických či digitálních kukátek Vyměření zabezpečení objektu vč. odborné konzultace ZDARMA. Prodej a montáž bytových či stěnových sejfů a trezorů.


Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Nabízíme montáž bezpečnostních protipožárních dveří vč.likvidace starých demontovaných dveří. Dveře s certifikací osadíme dveřním příslušenstvím v příslušné bezpečnostní třídě.Vyměření a porada ZDARMA.


Zabezpečení objektu

Zabezpečení objektu

Provádíme montáž a zabezpečení objektu dveřním příslušenstvím vč.kování,vložek,dveřních zavíračů či montáž bezpečnostních protipožárních dveří.


Bezpečnostní dveře,kování,vložky,otevírání bytů a automobilů

Bezpečnostní dveře,kování,vložky,otevírání bytů a automobilů

Naše firma je profesionálem ve svém oboru, proto jsme schopni Vám odborně poradit jak zabezpečit svůj majetek, rodinný dům, či byt v panelovém domě. Vyrobit klíč i k Vašim dveřím, brance nebo domovní schránce. Opravit zámek, třeba i plastových dveří, opravit spínací skříňku Vašeho vozu, odborně nainstalovat bezpečnostní systém a mnoho dalších služeb. Mimo jiné nabízíme: - Bezpečnostní protipožární dveře SHERLOCK - Ocelové profilované dveře s bezpeč.sklem a se samouzamykatelným zámkem (vhodné do panelových domů) - Výroba klíčů,systém hlavního a generálního klíče - Kování,trezory,bezpečnostní vložky,zámky,samozavírače - Programování a čipování autoklíčů různých značek - NONSTOP otevírání bytů a automobilů - Produkty firmy FAB,EVVA,KABA,MUL-T-LOCK,GUARD,ABUS a jiné