Ing. Jiří Ptáček


Dolní Česká 313/1, Znojmo 669 02

Realitní kancelář, znalecké posudky, odhadce
-nemovitosti-koupě, prodej, převody
-ceny a odhady nemovitostí
-technická pomoc stavebníkům.

IČ: 16323394
DIČ:
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Ptáček

Znalecký odhad Znojmo, odhadce Znojmo

Znalecký odhad Znojmo, odhadce Znojmo

Ing. Jiří Ptáček nabízí: -znalecký odhad v oboru nemovitosti ve Znojmě -odhady na stavby, pozemky, trvalé porosty, lesní porosty a pozemky, rybníky v rámci jihomoravského kraje -oceňování nemovitostí -rychle, kvalitně a profesionálně.


Znalecké odhady nemovitostí

Znalecké odhady nemovitostí

nabízím rychle a kvalitně vypracování znaleckých odhadů v oboru nemovitosti (stavby,pozemky, trvalé porosty, lesní porosty a pozemky, rybníky) v rámci JM kraje


Prodej a služby

Prodej a služby

K prodeji : Rodinný dům se dběma samostatnými bytovými jednotkami s velkou zahradou v Suchohrdlech u Znojma, ihned k nastěhování Cena 3 400 000,- Kč Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami poblíž centra města znojma v ulici Úprkova, garáž OA, bazén Cena : 3 100 000,- Kč Vypracuji úřední odhady nemovitostí pro převod, odhady obvyklé ceny nemovitostí k vypořádání pozůstalosti. Rychle, levně, kvalitněDalší produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti
  • znalecké posudky, ocenění majetku, odhady nemovitostí, stanovení tržní ceny, odhady cenných papírů, ocenění věcných břemen

Restaurace a kavárna Scéna nabízí zážitek z moderní gastronomie, díky lahodným pokrmům, které jsou připravovány francouzskou metodou Sous vide. Pro Vaši firemní akci či oslavu využijte možnost bohatého rautu a zábavu formou bowlingové dráhy.

Související články
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.