Klaun HOPSALÍN


Junácká 413/124, Ostrava-Stará Bělá 724 00
Agentura Klaun Hopsalín již od roku 1993 baví děti i dospěláky ve svých zábavných programech.

Naše zkušenosti plynou z dlouholeté zkušenosti na trhu. Garantujeme především vysokou kvalitu vystoupení a profesionální přístup a neustále se snažíme přicházet s novinkami v našem programu. Jsme připraveni Vám splnit Vaše požadavky v oboru zábavy a tance.

Naší specializací jsou především zábavné programy pro firmy, obchodní centra a mateřské školy, narozeninové párty pro děti, společenské a kulturní akce. Vše pro vás připravíme na klíč.

Dále pro vás zajistíme například taneční vystoupení (akrobatický tanec, tango argentino, společenské tance, disko tance), balonkovou show, bodypainting - malování na tvář, kouzelnická vystoupení a další atrakce pro děti i dospělé.

Rodiče se svými dětmi mohou využít také možnost prázdninového pobytu s Hopsalínem "Cesta kolem světa", kdy pro ně zajistíme skvělý celodenní program s ubytováním a plnou penzí.

Produkty
  • kulturní pořady, laserové show, společenské akce, pronájem sálů, kouzelnická vystoupení, představení pro děti

Umělecká kovářská a zámečnická výroba - originální doplňky, ploty, mříže nebo zábradlí.

Umělecká kovářská a zámečnická výroba - originální doplňky, ploty, mříže nebo zábradlí

Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy.

Autoškola, výuka a výcvik, řidičské oprávnění, osvojení řidičských schopností a dovedností, kondiční jízdy

Související články
Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč

Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

O tom, že věda a technika může být skutečně zábava, vás přesvědčí jeden unikátní projekt, kterým je třebíčské science centrum. Jeho sídlem jsou prostory bývalé Baťovy továrny. Tady si můžete vědu doslova osahat vlastníma rukama.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku

Informační centrum Olomouc

Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Firemní články
Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé

Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé

Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a vy byste mu chtěli uspořádat opravdu originální oslavu, ze které budou všichni jeho spolužáci a rodiče úplně paf?