Klaun HOPSALÍN


Junácká 413/124, Ostrava-Stará Bělá 724 00
Telefon: +420 605 252 527

Agentura Klaun Hopsalín již od roku 1993 baví děti i dospěláky ve svých zábavných programech.

Naše zkušenosti plynou z dlouholeté zkušenosti na trhu. Garantujeme především vysokou kvalitu vystoupení a profesionální přístup a neustále se snažíme přicházet s novinkami v našem programu. Jsme připraveni Vám splnit Vaše požadavky v oboru zábavy a tance.

Naší specializací jsou především zábavné programy pro firmy, obchodní centra a mateřské školy, narozeninové párty pro děti, společenské a kulturní akce. Vše pro vás připravíme na klíč.

Dále pro vás zajistíme například taneční vystoupení (akrobatický tanec, tango argentino, společenské tance, disko tance), balonkovou show, bodypainting - malování na tvář, kouzelnická vystoupení a další atrakce pro děti i dospělé.

Rodiče se svými dětmi mohou využít také možnost prázdninového pobytu s Hopsalínem "Cesta kolem světa", kdy pro ně zajistíme skvělý celodenní program s ubytováním a plnou penzí.

IČ: 41081013
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 500 tis. až 1 mil. Kč
Kontaktní osoba: Jaromír Riedel

Telefon:
+420 605 252 527

Email:
info@hopsalin.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Jaromír Riedel

GPS: 49°45′47.05″ N, 18°14′17.48″ E

QR kód firmy Klaun HOPSALÍN

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč

Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

O tom, že věda a technika může být skutečně zábava, vás přesvědčí jeden unikátní projekt, kterým je třebíčské science centrum. Jeho sídlem jsou prostory bývalé Baťovy továrny. Tady si můžete vědu doslova osahat vlastníma rukama.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Srdce i duše Olomouce patří baroku

Informační centrum Olomouc

Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.