Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Firma KOVONA SYSTEM, a.s., se zabývá komplexním zpracováním plechů a výrobou ocelových profilů a trubek pro domácí i celosvětový trh. Díky široké škále technologického vybavení a individuálnímu přístupu nabízíme výhodné ceny a zaručujeme kvalitní a komplexní zpracování každé zakázky. Naše služby zahrnují válcování, dělení, děrování i ohýbání trubek a profilů, svařování, lisování, ohraňování, automatické závitování a flowdrill. Samozřejmostí je i konečná povrchová úprava, například práškovým lakováním, chromováním či galvanickým zinkováním.

Kovona System, velkosériová zakázková kovovýroba

Válcování profilů a trubek, dělení profilů, trubek a plošného materiálu

Vyrábíme uzavřené válcované profily v kruhovém, čtvercovém, obdélníkovém, plochooválném či atypickém tvaru, a otevřené válcované L profily, U profily, C profily či speciální profily. Ocelové profily zpravidla vyrábíme z pásu válcovaného za tepla (HRC svitky), jakosti S 235, či za studena (CRC svitky), jakosti DC 01. Možná je také výroba z pozinkovaného pásu či po domluvě i z materiálu jiných jakostí. Dále provádíme příčné a podélné dělení svitků, řezání profilů a trubek laserem či pilou.

Válcování otevřených a uzavřených profilů a trubek


Děrování a bezdeformační ohýbání trubek a profilů

Bezdeformační ohýbání tenkostěnných trubek a profilů provádíme při maximálním průměru trubky 42 mm a maximální délce 4 m, s možností ohýbání s trnem. Děrování trubek a profilů probíhá na laserech, výstředníkových lisech, automatizovaných děrovacích pracovištích nebo může být včleněno přímo do samotného válcovacího procesu.

Děrování trubek a profilů


Svařování, lisování, ohraňování, automatické závitování a flowdrill

Jsme specialisté na tváření plechů postupným lisováním, stejně tak jako jejich strojní ohraňování. Dále provádíme automatické závitování a využíváme technologii flowdrill do plechů, uzavřených a otevřených profilů. Součástí naší nabídky je pak samozřejmě také odporové a obloukové svařování trubek, profilů a plechů, a to metodou TIG (WIG), MIG/MAG či ve speciálním režimu CMT svařování a MIG pájení.

Svařování trubek, profilů a plechů


PODSTRÁNKY

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba
Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily
Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy
Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVONA SYSTEM, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVONA SYSTEM, a.s.
kovona.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 2007
Český Těšín 737 01

kovona@kovona.cz
+420 558 764 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha