EUROprojekt build and technology s. r. o.


Hasičská 551/52, Ostrava - Hrabůvka 700 30
Pozemní a inženýrské stavitelství, stavby.
Stavební projekce, projektování staveb.
Projekční služby:
- vypracování návrhu - studie, prováděcí projekt.
Projektová dokumentace:
- územní, stavební řízení
- skutečné provedení stavby
- provedení stavby.
Pasportizace, zaměření stávajících objektů.
Hrubé propočty stavby, položkové a slepé rozpočty.
Inženýrská činnost ve výstavbě.
Revitalizace panelových a bytových domů.
Výstavba a rekonstrukce rodinných domů.
Realizace a rekonstrukce staveb, fasád.
Zateplování.
Opravy, rekonstrukce střech.
Půdní byty, půdní vestavby a nástavby.
Výměna:
- okna
- zateplení fasád, oprava balkónů
- izolace střešních plášťů
- dodávka - nové vchodové vstupy.
Dílčí, celkové rekonstrukce:
- byty
- bytová jádra
- koupelny.
Výstavba:
- dětská hřiště
- víceúčelová hřiště s umělým povrchem.
Dodání, montáž:
- vybavení sportoviště.
Výroba, instalace:
- sportovní tribuny.
Realitní a developerská činnost.
Prodej, pronájem:
- byty
- domy
- komerční, rekreační objekty.
Pronájem:
- pozemky
- činžovní domy.

TOPSTONE
- Certifikovaný partner
- Kamenný koberec – prodej a realizace

Poradenství na dotační tituly ve stavebnictví.
Společnost je zapsána v programu Zelená úsporám.
Realizace staveb v programu Zelená úsporám.
Zpracování projektové dokumentace k dotačnímu titulu Zelená úsporám.
Zpracování kompletních žádostí dotačního programu Nový panel.
Zpracování kompletních žádostí v dotačním programu OPŽP (operační program životního prostředí).

Autorizovaný obchodní a technický zástupce:
- izolační systém NEW-THERM SYSTEM
- prodyšné zateplení
- na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek
- vynikající tepelně izolační vlastnosti
- poloviční tloušťka systému
- prodyšnost
- nepřijíma vlhkost
- samozhášivý
- odolný vůči ptákům a hlodavcům
- zdravotně nezávadný.
Krycí omítka NOVALITH - upravená omítka s technologii APS.
Silikonová omítka ARMASIL na bázi silikono - pryskyřičné emulze.
Tyto omítky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, stálobarevné a prodyšné.

Další produkty a služby
  • prostory k pronájmu, nájem nemovitostí, pronájem skladových prostorů, nájem kancelářských prostor
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • výroba mantinelů, ochranné sítě, sportovní oplocení, výroba žíněnek, vybavení posiloven, gymnastické vybavení, divácké tribuny, sportovní povrchy, basketbalové konstrukce, volejbalové sloupy, branky na házenou, fotbalové branky, dětská hřiště
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken
  • stavba krytý plavecký bazén, stavba koupaliště, stavba zimní stadion, stavba fotbalové hřiště, výstavba sportovní areály, výstavba tenisové kurty
  • renovace bytových jader, zednické a obkladačské práce, dodávka sanitárního vybavení, montáž posuvných dveří, revize elektroinstalace


Související články
Developerská činnost

HAVAX a.s.

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Forward tenis - sportovní stavby

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.


CHEMIA SYSTEM GEO: Hydroizolace a rekultivace skládek

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

CHEMIA SYSTEM GEO: Hydroizolace a rekultivace skládek

O hydroizolace a rekultivace skládek v souladu s ekologickými požadavky se spolehlivě postará firma CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.. Pro daný případ navrhneme vhodné technické řešení, které bude zároveň ekonomicky optimální, zabezpečíme dodávku a také realizaci díla přesně podle požadavků zákazníka.


Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Ing. Tomáš Novotný

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.


Další produkty a služby
Kamenný koberec TopStone, kamínková dlažba Ostrava

Kamenný koberec TopStone, kamínková dlažba Ostrava

Hledáte kvalitní kamenný koberec pro příjezdovou cestu, garážové stání, okolí bazénů, na parkoviště, terasu, veřejné prostranství, školní hřiště? Naše firma EUROprojekt build and technology s.r.o., sídlící v Ostravě Vám provede kamennou dlažbu TopStone. Kamínkový povrch je složen z přírodních kamínků, pryskyřice a tvrdidla. Je vodopropustný, mrazuvzdorný, protiskluzový, vysoce odolný s lehkou údržbou. Provedení kamenného koberce s povrchem mramoru či říčního kamínku. Cenovou nabídku Vám zpracujeme zdarma. S kamenným kobercem získáte celistvý povrch beze spár s krásným přírodním vzhledem. Výhody: - snadná údržba - protiskluzovost - povrch beze spár - vysoká odolnost - odolnost vůči solím a chemikáliím - mrazuvzdornost - kročejový útlum - dlouhá životnost - kombinovatelnost s jinými povrchy - jednoduchá a rychlá realizace - vodopropustnost - ekologická nezávadnost - snadná tvarovatelnost - dobrá tepelná vodivost - nedochází ke kapilárnímu vzlínání Možnosti použití (v exteriéru i interiéru): - veřejná prostranství - bytové a průmyslové prostory - kancelářské areály - aquaparky - okolí bazénů - příjezdové cesty - chodníky - terasy - schodiště - balkóny - garáže - parkovací plochy - parkovací stání.


NEW-THERM® PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ

NEW-THERM® PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ

Firma Europrojekt představuje jako autorizovaný obchodní a technický zástupce revoluční novinku v oblasti zateplování. Unikátní prodyšný český zateplovací systém se špičkovou švýcarskou technologií omítek tvoří dohromady: - NEW-THERM® SYSTEM. Nesporné plusy tohoto systému tkví především v bezkonkurenčních izolačních vlastnostech polyuretanových desek v porovnání s dosud používanými materiály. Ve srovnání tloušťky izolantu s polystyrenem o polovinu a ve srovnání s minerální vatou o 60%. Součinitel tepelné vodivosti Lambda = 0, 021. Při použití PUR desek nedochází díky jejich menší tloušťce k zásadní změně vzhledu budovy. New Therm® dokáže propouštět vodní páru, to znamená, že takto zateplený systém bude dýchat a vy se tímto vyhnete tvorbě plísní a řas, což se u předchozích technologií stávalo. Stěrkový i lepicí tmel jsou rovněž prodyšné. Difuze tohoto nového systému Mí µ = 20 . V takto zateplené budově nedochází ke srážení vodních par. Polyuretanové desky nepřijímají vodu. New Therm® je celkově odolnější vůči mechanickému poškození oproti jiným dosud používaným materiálům. Je odolný i proti hlodavcům a ptákům a je taktéž samozhášivý. PUR desky jsou zdravotně nezávadné, nevylučují žádné škodliviny a mohou být použity i do prostoru s potravinami – nejsou napadány plísněmi a trvale odolávají hnilobě. Nedílnou součástí tohoto převratného systému tvoří omítky pro povrchovou úpravu NOVALITH a ARMASIL. A to pro svou vysokou odolnost vůči povětrnostím vlivům, díky své prodyšnosti a stálobarevnosti.


Revitalizace, výstavba, projekce, inženýrská činnost, Ostrava

Revitalizace, výstavba, projekce, inženýrská činnost, Ostrava

Nabízíme komplexní služby revitalizace bytové výstavby: - revitalizace, rekonstrukce bytových a rodinných domů - jsme registrovaná prováděcí firma v programu Zelená úsporám - vyřizovaní dalších dotačních titulu ve stavebnictví - kompletní inženýrská činnost - zpracovaní projektové dokumentace, stavební projekce - technický dozor investora.


Zateplení fasád panelových, bytových, rodinných domů, Ostrava

Zateplení fasád panelových, bytových, rodinných domů, Ostrava

Společnost EUROprojekt build and technology s. r. o. nabízí zateplovací práce: - kompletní zateplování budov a objektů - zateplení fasád panelových, činžovních, bytových a rodinných domů - tepelné izolace fasády domů - použití zateplovacích systémů MultiTherm.