Ort-Art, s.r.o.


Šenovská 1829, Petřvald u Karviné 735 41
Poskytujeme odbornou lékařskou péči v oborech - ortopedie, ortopedická ambulance, speciální chirurgie, anesteziologie a léčba bolesti, rehabilitace a rekondice, traumatologie pohybového ústrojí, léčba měkkých tkání a kostní soustavy rázovou vlnou.

Ortopedie, ortopedická ambulance:
- ambulantní ortopedická léčba – nutnost objednání na všechny návštěvy ambulantního charakteru
- operační ortopedická léčba - jednodenní chirurgie i složité rekonstrukční zákroky
- artroskopické miniinvazivní operace – koleno, rameno, hlezno, loket
- úrazové operace – kostní operace - ošetření zlomenin, operace vazových a měkkých tkání
- degenerativní operace
- operace vrozených vad.

Speciální chirurgie, operační výkony:
- tříselná kýla - onemocnění tříselného kanálu
- Dupuytranova kontraktura - onemocnění pojiva, palmární aponeurózy ruky
- syndrom karpálního tunelu
- varixy dolních končetin - rozšíření žil v podkoží na dolních končetinách
- znaménka, kožní defekty.

Anesteziologie a léčba bolesti:
- ARIM - anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína
- různé formy celkového a lokálního znecitlivění a léčba poruch životních funkcí pacientů během operačních výkonů nebo na lůžkových odděleních
- léčba akutní nebo chronické bolesti fyzikálními, farmakologickými nebo jinými postupy
- anesteziologický servis dle požadavků operatéra.

Rehabilitace, rekondice, pooperační péče:
- rehabilitační péče pod dohledem operatéra
- individuální plán rehabilitačních procedur a cvičení.

Léčba měkkých tkání a kostní soustavy rázovou vlnou.

Další produkty a služby
  • soukromé kliniky, plastická a estetická chirurgie, totální endoprotézy, by-passové operace, imunologická a alergologická ambulance
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat

Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty.

Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty

Podlahové studio, pokládka podlah dřevěných, laminátových a plovoucích.

Podlahové studio, pokládka podlah dřevěných, laminátových a plovoucích

Související články
Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Další produkty a služby
Sportovní ortopedie, traumatologie, rehabilitace Ostrava

Sportovní ortopedie, traumatologie, rehabilitace Ostrava

Hokejisté, fotbalisté, házenkáři i volejbalisté se potkávají na privátní ortopedické klinice Ort-Art v Petřvaldě u Karviné, kde se zaměřujeme na komplexní ortopedickou léčbu. Mimo o běžné pacienty pečujeme také o řadu vrcholových sportovců, kteří u nás využívají ortopedii, sportovní traumatologii a rehabilitaci. Nabízíme kvalitní péči na moderně vybaveném lůžkovém oddělení nadstandardního typu. Pro aktivní, profesionální sportovce a sportovní kluby poskytujeme: - operační výkony v oblasti ortopedie a sportovní traumatologie, speciální chirurgie, plastické chirurgie - traumatologie pohybového ústrojí - zabýváme se zdravotními problémy v důsledku pohybové aktivity - vyšetření chronických a akutních bolestí velkých kloubů - rehabilitace - rehabilitační programy pro pooperační stavy, chronické onemocnění - vodoléčba, fyzikální léčba, manipulační a mobilizační techniky, nadstandardní doplňková léčba - rekondiční péče a rekondiční pobyty - nadstandardní rekondiční jednotky pod vedením sportovního trenéra. Své zranění u nás také léčí sportovci z mnoha odvětví jako je házená, basketbal, volejbal, krasobruslení, cyklistika, florbal a další. Naším úkolem je umožnit klientovi co nejrychlejší návrat k jeho sportovním činnostem. V moderním centru o vás budou pečovat naší specialisté se zkušenostmi s rehabilitací špičkových sportovců.


Ortopedická klinika Petřvald

Ortopedická klinika Petřvald

Soukromé zdravotnické zařízení ORT-ART, s.r.o. v Petřvaldu u Karviné je moderní vysoce kvalitní ortopedická klinika se specializací na speciální chirurgii. Ortopedická klinika hotelového typu se zkušenými ortopedy a zdravotním personálem Vám poskytne odbornou lékařskou péči a vy se můžete rychle vrátit k vaši práci či sportovním aktivitám. Zákroky provádíme buď ambulantně, v případě složitějších operací je nutná hospitalizace nejdéle do tří dnů. Navazující péči po vaši operaci je rahabilitace. Naši fyzioterapeuti Vám sestaví individuální rehabilitační cvičení. Objednejte si návštěvu telefonicky 596541136


Speciální chirurgie, léčba bolesti na klinice Ostrava, Petřvald

Speciální chirurgie, léčba bolesti na klinice Ostrava, Petřvald

Problém varixů je problémem mužů i žen ve všech věkových kategoriích. Operace křečových žil je v současné době velmi častým operačním výkonem. Privátní ortopedická klinika ORT-ART v Petřvaldě u Ostravy se kromě ortopedické chirurgie zabývá také speciální chirurgií a léčbou bolesti na klinice. Výborné výsledky vám zajistí personál s mimořádnými zkušenostmi. Speciální chirurgie, prováděné operační výkony: - varixy, křečové žíly dolních končetin - hemeroidy - dle stádia možno provádět Baronovou ligaturou - tříselná kýla - Hernia inqiunalis - onemocnění tříselného kanálu - syndrom karpálního tunelu - ligamntum capri volare - Dupuytranova kontraktura - onemocnění pojiva, palmární aponeurózy ruky - kožní defekty, znaménka - excize znamének, kožních defektů, extirpace podkožních lipomů, nádorů. Léčba bolesti na klinice: - léčba akutní nebo chronické bolesti fyzikálními, farmakologickými nebo jinými postupy - využití širokého spektra postupů a farmak s důrazem na bezpečnost pacienta. Na naší klinice vám bude stanovena na základě konzultace s lékařem správná diagnóza a optimální postup léčby.


Rehabilitační, pooperační péče Ostrava - chirurgická, ortopedická

Rehabilitační, pooperační péče Ostrava - chirurgická, ortopedická

Rehabilitační léčba je nezbytnou součástí pooperační péče. Dostat se po operaci rychle do kondice vám pomůžeme v moderním léčebném centru - Privátní ortopedická klinika ORT-ART, s.r.o. v Petřvaldě u Ostravy, kde poskytujeme zdravotní péči na nejvyšší úrovni. Pro pacienty, kteří podstupují ortopedické operace a chirurgické zákroky, zajišťujeme následnou rehabilitační péči pro dospělé i děti. Podle pooperačního stavu vytvoříme individuální plán rehabilitačních procedur a cvičení. Rehabilitace po operaci, rehabilitační péče: Pooperační stavy - ortopedické, chirurgické, neurochirurgické, rehabilitace pro dospělé i děti Chronická onemocnění: - dospělí i děti - kineziologický rozbor - terapie - Vojtova metoda, měkké mobilizační techniky, Bobath koncept, metodika NDT, reflexní masáže, klasické kondiční cvičení Další výkony a služby: - manipulační a mobilizační techniky – posilovna, klasická masáž, tělocvična - vodoléčba - masážní vana, rehabilitační bazén, vířivá vana - fyzikální léčba – elektroléčba - nadstandardní doplňková léčba - relaxace v prostorách zimní zahrady, sauna včetně ochlazovacího bazénu. V moderním centru privátní kliniky ORT-ART, s.r.o. se vám budou věnovat specialisté, kteří mají dlouholeté zkušenostmi s rehabilitací špičkových sportovců.


Ortopedie Ostrava, Petřvald-ambulantní, operační ortopedická péče

Ortopedie Ostrava, Petřvald-ambulantní, operační ortopedická péče

Pokud vás trápí onemocnění šlach nebo máte problémy s pohybovým aparátem, můžete se s důvěrou obrátit na privátní ortopedickou kliniku ORT-ART v Petřvaldě u Ostravy, kde v moderním léčebném centru poskytujeme ambulantní, operační ortopedickou i preventivní péči. Na ortopedii provádí zákroky zkušený lékařský tým. Preferujeme individuální přístup ke každému pacientovi. Ambulantní ortopedická léčba, ortopedická ambulance: - poskytnutí komplexní ortopedické péče - diagnostika a léčba onemocnění pohybového aparátu - preventivní péče - nutné objednání na všechny návštěvy ambulantního charakteru. Ortopedie: - operační ortopedická léčba - jednodenní chirurgie i složité rekonstrukční zákroky - ortopedická péče navazuje na doléčení pooperačních stavů, moderní pooperační rehabilitační péči včetně technik myoskeletární medicíny a rekondiční péče - artroskopické miniinvazivní šetrné operace kloubů bez většího narušení integrity kloubního pouzdra – koleno, rameno, hlezno, loket - úrazové operace – kostní operace - ošetření zlomenin, řešení nitrokloubních zlomenin, rekonstrukce nezhojených zlomenin, operace vazových a měkkých tkání - degenerativní operace - onemocnění plosky nohy, deformace prstu, odstranění kostních výrůstků, řešení úponových potíží apod. - operace vrozených vad - prodloužení Achillovy šlachy, odstranění nadpočetných prstů, korekce postavení deformovaných prstů horních a dolních končetin, Torticollis - řešení zkrácení svalů na krku. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. Naši kliniku naleznete na ulici Šenovská 1829, Petřvald u Ostravy.


Ortopedie, chirurgie, rehabilitační péče Ostrava

Ortopedie, chirurgie, rehabilitační péče Ostrava

Naše ortopedická klinika nabízí služby: - ambulantní péče - operační péče - rehabilitace - doléčení pooperační péče - speciální chirurgie - léčba bolesti - myoskeletální medicína - rázová vlna.