Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Kompletní nabídku veškerých opravárenských a autoservisních služeb osobních i užitkových a SUV automobilů všech značek, nákladních aut, opravy brzdového systému, opravy a výměna výfuků, opravy převodovek, náprav a podvozkových částí, opravy a servis motorů, opravy elektrických částí vozidel, opravy karoserií, autolakýrnické práce, diagnostiku vozidel, opravy a servis klimatizací, výměna autoskel, seřízení a renovace světlometů, geometrie kol, příprava a zajištění STK a měření emisí, najdete pod jednou střechou firmy Pneu a auto servis Znojmo.

Kompletní opravárenské a servisní služby, Pneu a auto servis Znojmo

Kompletní nabídka opravárenských a servisních služeb v autoservisu Znojmo

Navštivte Pneu a auto servis ve Znojmě a využijte našich odborných služeb v oblasti oprav a servisů automobilů všech značek a typů. Poradíme si i s náročnějšími opravami vozidel. Provádíme karosářské a autolakýrnické práce, opravujeme i poškozené plastové díly vozidel, opravujeme výfuky, tlumiče výfuku, spojkové sady, provádíme opravy a seřízení brzd, výměníme brzdové destičky, hadice, kapaliny.


Opravy a servis elektroinstalace, diagnostika a seřízení motoru, zapůjčení náhradního vozu zdarma

V našem autoservisu si poradíme i s opravou elektroinstalace, opravíme alternátory, startéry, seřídíme nápravy a podvozkové části vozů, zabýváme se i diagnostikou a seřízením motorů, provádíme geometrii kol, vyměníme poškozená autoskla. Samozřejmostí je výměna oleje a filtru. Po dobu opravy Vašeho vozu Vám poskytneme zdarma náhradní vozidlo. Využijte naší kompletní nabídky opravárenských a servisních služeb.

Opravárenské a servisní práce, Pneu a auto servis Znojmo


Zajištění STK a měření emisí, zjištění a odstranění závad před technickou kontrolou

V našem znojemském autoservisu důkladně Váš automobil prohlédneme, zjistíme případné závady, které na místě profesionálně opravíme. Poté zajistíme termín technické kontroly a měření emisí. Budete-li chtít, zajedeme s Vaším vozem na STK a Stanici měření emisí, kde provedou měření benzínových a dieslových motorů, LPG a CNG. Během jednoho dne Vám předáme Váš automobil i s vystavenými doklady o měření emisí a STK. Jsme připraveni pro Vás i Váš automobil udělat maximum!


PODSTRÁNKY

Autoservis

Autoservis
Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Pneuservis

Pneuservis
Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Světlomety, výfuky, klimatizace

Světlomety, výfuky, klimatizace
Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrána
WEBOVÁ STRÁNKA
Pneu a auto servis Znojmo
www.servisznojmo.cz
Adresa

Adresa

Loucká 3057/32
Znojmo 671 81

pneukomplex@seznam.cz
+420 515 227 700


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha