Pneu a auto servis Znojmo
Pavel Vrána
Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Služby pneuservisu na špičkové úrovni, montáž a vyvážení pneumatik, přezouvání pneumatik, geometrie kol, prodej letních a zimních pneumatik a disků za příznivé ceny, uskladnění pneumatik, ekologická likvidace starých pneu, opravy alu disků moderní technologií, prodej, opravy, výměny, kódování a programování všech typů ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách, to vše můžete očekávat od profesionálního a spolehlivého pneuservisu – Pneu a auto servis Znojmo.

Servis pneumatik, Pneu a auto servis Znojmo

Prodej, výměna, vyvážení pneumatik, uskladnění pneumatik zdarma

Chtějte pro Váš automobil to nejlepší a svěřte ho do profesionální péče vyhlášeného pneuservisu na Znojemsku. Nabídneme Vám kvalitní a přitom cenově výhodné zimní a letní pneumatiky, provedeme odbornou montáž a vyvážení pneumatik, výměnu pneumatik, geometrii kol, postaráme se o ekologickou likvidaci starých pneumatik a navíc zdarma uskladníme Vaše pneumatiky do příští sezóny. Využijte kompletních služeb kvalitního pneuservisu ve Znojmě k Vaší plné spokojenosti!

Služby pneuservisu, Pneu a auto servis Znojmo


TPMS služba, technologie na dojezdové pneumatiky, oprava alu disků

Náš pneuservis se stal jediným TPMS specialistou na Znojemsku a Vy tak můžete využít další z našich služeb – prodej, opravy, výměny, kódování a programování všech typů ventilů se snímačem tlaku a teploty vzduchu v pneumatikách. V našem pneuservisu jsme vybavili RUN FLAT CENTRUM technologií na dojezdové pneumatiky, přezouváme disky do velikosti 27". A dokonce, opět jako jediný pneuservis ve Znojmě, opravujeme alu disky rovnáním, svařováním, včetně atypických svářecích procesů, a lakováním. Odborníci v Pneu a auto servis Znojmo odborně vyřeší veškeré problémy s Vaším autem.

TPMS, opravy alu disků, Pneu a auto servis ZnojmoAutoservis

Autoservis

Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Pneuservis

Pneuservis

Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Světlomety, výfuky, klimatizace

Světlomety, výfuky, klimatizace

Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací