Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Společnost Baran-FMB, spol. s r.o., tradiční výrobce a dodavatel vysoce kvalitních plastových a dřevěných oken f&m pro rodinné domy, bytové domy a paneláky. Pro okenní systémy Midea, Supra, Supra energeto vyrábíme hliníkové opláštění Aluskin s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Okna dodáváme a montujeme včetně okenního příslušenství, žaluzií, parapetů, rolet i sítí proti hmyzu.

Montáž kvalitních oken f&m české výroby

OKNA DŘEVĚNÁ, EUROOKNA, PLASTOVÁ OKNA PRO RODINNÉ I PANELOVÉ DOMY

Česká okna f&m vyráběná v technologicky nejvyspělejším provozu nabízí vysokou kvalitu, prověřené materiály a dlouhou životnost. Moderní materiál a konstrukce plastových oken dovoluje výrobu v různých typech a provedeních.
Přírodní materiál a inovativní technologie dřevěných eurooken přináší přirozenost a funkčnost. Naše okna jsou vhodná a přizpůsobená potřebám rodinných i panelových domů.

Plastová okna v různých typech a provedeních


ALUSKIN, HLINÍKOVÉ OPLÁŠTĚNÍ PRO OKENNÍ SYSTÉMY

Hliníkové opláštění Aluskin je novým produktem naší společnosti pro zajištění ještě vyššího standardu kvality našich oken f&m. Je určený pro okenní systémy okenní systémy Midea, Supra, Supra energeto. Aluskin poskytuje vynikající tepelněizolační vlastnosti, prodlužuje životnost a statické parametry okenním systémům. Vysoce jakostní povrchová úprava prováděná výpalem dává možnost výběru ze široké palety barevného provedení.

Aluskin, hliníkové opláštění okenních systémů


PŘÍSLUŠENSTVÍ OKEN F&M, ŽALUZIE, PARAPETY, ROLETY A SÍTĚ PROTI HMYZU

Naše společnost dodává a montuje okenní příslušenství dle přání zákazníka. Kvalitní stínící techniku, jako jsou žaluzie a předokenní rolety, zajišťující dokonalé soukromí, utlumení hluku a zvýšení ochrany vaší nemovitosti si můžete vybrat v naší vzorkové prodejně. Vnitřní a venkovní parapety vyrobené z vysoce odolného materiálu zajistí jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu. Sítě proti hmyzu díky své konstrukci splynou s oknem a přitom zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu. Příslušenství je plně kompatibilní se všemi typy oken.

Okenní příslušenství pro dokonalost vašich oken


PODSTRÁNKY

Dřevěná a plastová okna včetně příslušenství

Dřevěná a plastová okna včetně příslušenství
Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Dveře interiérové a vchodové

Dveře interiérové a vchodové
Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, lamelová rolovací vrata z hliníku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Baran - FMB, spol. s r.o. Ing. Karel Baran
WEBOVÁ STRÁNKA
Baran - FMB, spol. s r.o.
www.baran.cz
Adresa

Adresa

Nám. Svobody 1
Opava 746 01

okna-dvere@baran.cz
+420 553 619 256


Najdete nás také zde:

ARES
captcha