Veterinární klinika PrimaVet
MVDr. Šindler a MVDr. Zavřel s.r.o.


Obvodová 3607, Kroměříž 767 01
Veterinární klinika PrimaVet nabízí veterinární ošetření pro vaše domácí mazlíčky, malá zvířata a drobné zvířectvo. Zajišťujeme nonstop veterinární ošetření, pohotovost 24 hodin denně na tel.: 721206073.

Veterina, veterinář, veterinární ordinace, klinika, nonstop veterina:
-veterinární praxe pro malá zvířata
-veterinář pro drobné zvířectvo.
Služby:
-RTG vyšetření, rentgen, pořizování RTG snímků
-sonografie, sonografické vyšetření
-koprologické vyšetření
-stomatologie - ultrazvukové odstraňování zubního kamene, vrtání a plombování zubů, rovnátka
-chirurgie, kostní, břišní, gynekologická chirurgie
-možnost hospitalizace po chirurgickém zákroku
-hematologické a biochemické vyšetření krve
-ortopedie
-interna
-vakcinace
-odčervení
-stanovení optimální doby nakrytí vaginální cytologií a progesteronovým testem
-cytologické a histologické vyšetření
-endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva
-testy k diagnostice endokrinologických onemocnění
-testování koček na FIV a FeLV
-zubní ultrazvuk
-biochemický analyzátor
-biochemické vyšetření do 10 minut
-vystavování EUROPASŮ
-čipování
-pohotovost 24 hodin denně tel.721206073.

Produkty
  • vakcinace zvířat, prevence zvířecích onemocnění, léčba onemocnění zvířat, kastrace zvířat, označování zvířat mikročipy, vydávání zvířecích pasů, služby veterináře

Domácí péče Hrušková Česká Lípa, péče o pacienty v domácím prostředí, péče o diabetiky, seniory.

Domácí péče Hrušková Česká Lípa, péče o pacienty v domácím prostředí, péče o diabetiky, seniory

Ověřování elektronických a digitálních tachografů Rychnov nad Kněžnou, stanice měření emisí.

Ověřování elektronických a digitálních tachografů Rychnov nad Kněžnou, stanice měření emisí

Související články
Nechcete, aby se zbytečně trápili? Nechte je vykastrovat

Veterinární klinika Palackého Opava

Nechcete, aby se zbytečně trápili? Nechte je vykastrovat

Každý majitel chce pro svého mazlíčka dlouhý a spokojený život. Základním předpokladem, jak toho dosáhnout je zachování zdraví. Kromě kvalitní stravy a pravidelného očkování můžete ale předcházet vzniku mnoha zdravotních komplikací i tím, že svého čtyřnohého společníka necháte vykastrovat. Kastrace je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraněny orgány produkující pohlavní hormony. U samců jsou to varlata (orchidectomie), u samic se odstraňují vaječníky (ovariectomie), případně vaječníky a děloha (ovariohysterectomie). Tyto orgány jsou zodpovědné za probíhající pohlavní cykly a za schopnost zvířat se pářit a rozmnožovat. Pro zvířata, která nejsou určena k chovu, však zároveň představují zbytečné riziko vzniku zdravotních komplikací.


Veterinární neurologie a neurochirurgie

MVDr. Petr Johanides

Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Preventivní péče o psí zuby vám ušetří peníze a vašemu zvířeti zdraví

Veterinární klinika Palackého Opava

Preventivní péče o psí zuby vám ušetří peníze a vašemu zvířeti zdraví

Psí i kočičí zuby jsou náchylné k usazování zubního plaku a vzniku zubního kamene, který může být následně zdrojem vážných problémů. Pravidelná péče o psí zuby, potažmo i o kočičí zuby, se proto nesmí podceňovat. Veterinární klinika Palackého Opava nabízí kompletní preventivní vyšetření zubů u psů a koček, díky nimž můžete vašemu mazlíčkovi ušetřit spoustu nepříjemností.


Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Veterinární klinika Mlejnský

Bravecto pipety přinášejí v boji s parazity zaručené výsledky

Zvíře, které je napadeno blechami nebo klíšťaty, prožívá opravdová muka. Šetrnou a zároveň velice účinnou pomocí je Bravecto pipeta. Je vhodná pro kočky, větší psy i pro miniaturní plemena psů. Neuškodí ani březím nebo kojícím samicím.


Firemní články
Dopřejte svému mazlíčkovi bezbolestný pohyb návštěvou zvířecího ortopeda

Dopřejte svému mazlíčkovi bezbolestný pohyb návštěvou zvířecího ortopeda

Ortopedické problémy nemají jen lidé, ale také zvířata, která rovněž potřebují včasné vyšetření, aby mohla nadále vést kvalitní život. Ať už jde o opotřebení kloubů v pozdějším věku, vrozené vady či fraktury kostí, vždy je třeba jednat rychle, aby se z menšího problému nestala doživotní vada. Ortopedické vyšetření je prvním krokem k odstranění problému.


Zubní kámen může vašim domácím mazlíčkům způsobit velké problémy

Zubní kámen může vašim domácím mazlíčkům způsobit velké problémy

Prevence vzniku zubního kamene je u psů a koček důležitá stejně jako u lidí. Jsou ale případy, kdy se čtyřnozí kamarádi brání jakémukoliv pokusu o čištění zubů a dalších preventivních opatření, a zubní kámen se dříve či později objeví. Aby se zamezilo vypadávání zubů, které může následovat, je třeba zubní kámen odstranit, a to nejlépe ultrazvukem, tedy nejjednodušší a nejúčinnější metodou.


Nonstop veterina, veterinární ošetření, pohotovost 24h Kroměříž

Nonstop veterina, veterinární ošetření, pohotovost 24h Kroměříž

Veterinární klinika PrimaVet v Kroměříži je vybavena a v pohotovosti 24h denně, provádí veškerá ošetření malých zvířat a drobného domácího zvířectva. Zaparkujete přímo před klinikou a Vaši domácí mazlíčci se u nás nemají čeho bát. Poskytneme jim tu nejlepší a odbornou péči s citlivým přístupem. Provedeme vstupní vyšetření v klidném a čistém prostředí naší vyšetřovny. Veterinární praxe pro malá zvířátka nabízí tyto služby: -vakcinace a očkování psů, koček nebo králíků -odčervení zvířátek -testování koček na FIV a FeLV -čipování psů včetně vystavení pasu -endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, gastroskopie, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva -testy k diagnostice endokrinologických onemocnění -stanovení optimální doby nakrytí -cytologické a histologické vyšetření -RTG vyšetření s vysokofrekvenčním RTG přístrojem a fotokomorou -kostní chirurgie -břišní chirurgie -chirurgie gynekologická -stomatologie - zubní ultrazvuk, odstranění zubního kamene, rovnátka.... -hematologické a biochemické vyšetření krve -ortopedie -sonografické vyšetření -koprologické vyšetření.


Veterinární klinika, ošetření malých zvířat, domácího zvířectva Kroměříž

Veterinární klinika, ošetření malých zvířat, domácího zvířectva Kroměříž

Veterinární klinika PrimaVet provádí veškerá ošetření malých zvířat a drobného domácího zvířectva: -vakcinace, očkování -odčervení -čipování -endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva -stanovení optimální doby nakrytí -cytologické a histologické vyšetření -RTG vyšetření -sonografie -koprologické vyšetření -stomatologie -chirurgie -zubní ultrazvuk, odstranění zubního kamene, rovnátka.... -hematologické a biochemické vyšetření krve -ortopedie -interna -testování koček na FIV a FeLV Pohotovost 24 hodin denně tel.721206073