Prima Vet
MVDr. M. Šindler; MVDr. R. Zavřel


Obvodová 3607, Kroměříž 767 01

Veterinární klinika PrimaVet nabízí veterinární ošetření pro vaše domácí mazlíčky, malá zvířata a drobné zvířectvo. Zajišťujeme nonstop veterinární ošetření, pohotovost 24 hodin denně na tel.: 721206073.

Veterina, veterinář, veterinární ordinace, klinika, nonstop veterina:
-veterinární praxe pro malá zvířata
-veterinář pro drobné zvířectvo.
Služby:
-RTG vyšetření, rentgen, pořizování RTG snímků
-sonografie, sonografické vyšetření
-koprologické vyšetření
-stomatologie - ultrazvukové odstraňování zubního kamene, vrtání a plombování zubů, rovnátka
-chirurgie, kostní, břišní, gynekologická chirurgie
-možnost hospitalizace po chirurgickém zákroku
-hematologické a biochemické vyšetření krve
-ortopedie
-interna
-vakcinace
-odčervení
-stanovení optimální doby nakrytí vaginální cytologií a progesteronovým testem
-cytologické a histologické vyšetření
-endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva
-testy k diagnostice endokrinologických onemocnění
-testování koček na FIV a FeLV
-zubní ultrazvuk
-biochemický analyzátor
-biochemické vyšetření do 10 minut
-vystavování EUROPASŮ
-čipování
-pohotovost 24 hodin denně tel.721206073.

IČ: 65392167
DIČ:
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: MVDr. Marek Šindler

Dopřejte svému mazlíčkovi bezbolestný pohyb návštěvou zvířecího ortopeda

Dopřejte svému mazlíčkovi bezbolestný pohyb návštěvou zvířecího ortopeda

Ortopedické problémy nemají jen lidé, ale také zvířata, která rovněž potřebují včasné vyšetření, aby mohla nadále vést kvalitní život. Ať už jde o opotřebení kloubů v pozdějším věku, vrozené vady či fraktury kostí, vždy je třeba jednat rychle, aby se z menšího problému nestala doživotní vada. Ortopedické vyšetření je prvním krokem k odstranění problému.


Zubní kámen může vašim domácím mazlíčkům způsobit velké problémy

Zubní kámen může vašim domácím mazlíčkům způsobit velké problémy

Prevence vzniku zubního kamene je u psů a koček důležitá stejně jako u lidí. Jsou ale případy, kdy se čtyřnozí kamarádi brání jakémukoliv pokusu o čištění zubů a dalších preventivních opatření, a zubní kámen se dříve či později objeví. Aby se zamezilo vypadávání zubů, které může následovat, je třeba zubní kámen odstranit, a to nejlépe ultrazvukem, tedy nejjednodušší a nejúčinnější metodou.


Nonstop veterina, veterinární ošetření, pohotovost 24h Kroměříž

Nonstop veterina, veterinární ošetření, pohotovost 24h Kroměříž

Veterinární klinika PrimaVet v Kroměříži je vybavena a v pohotovosti 24h denně, provádí veškerá ošetření malých zvířat a drobného domácího zvířectva. Zaparkujete přímo před klinikou a Vaši domácí mazlíčci se u nás nemají čeho bát. Poskytneme jim tu nejlepší a odbornou péči s citlivým přístupem. Provedeme vstupní vyšetření v klidném a čistém prostředí naší vyšetřovny. Veterinární praxe pro malá zvířátka nabízí tyto služby: -vakcinace a očkování psů, koček nebo králíků -odčervení zvířátek -testování koček na FIV a FeLV -čipování psů včetně vystavení pasu -endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, gastroskopie, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva -testy k diagnostice endokrinologických onemocnění -stanovení optimální doby nakrytí -cytologické a histologické vyšetření -RTG vyšetření s vysokofrekvenčním RTG přístrojem a fotokomorou -kostní chirurgie -břišní chirurgie -chirurgie gynekologická -stomatologie - zubní ultrazvuk, odstranění zubního kamene, rovnátka.... -hematologické a biochemické vyšetření krve -ortopedie -sonografické vyšetření -koprologické vyšetření.


Veterinární klinika, ošetření malých zvířat, domácího zvířectva Kroměříž

Veterinární klinika, ošetření malých zvířat, domácího zvířectva Kroměříž

Veterinární klinika PrimaVet provádí veškerá ošetření malých zvířat a drobného domácího zvířectva: -vakcinace, očkování -odčervení -čipování -endoskopie - flexibilní endoskop Olympus GIF typ E, vyšetření žaludku, kolonoskopii - endoskopické vyšetření tlustého střeva -stanovení optimální doby nakrytí -cytologické a histologické vyšetření -RTG vyšetření -sonografie -koprologické vyšetření -stomatologie -chirurgie -zubní ultrazvuk, odstranění zubního kamene, rovnátka.... -hematologické a biochemické vyšetření krve -ortopedie -interna -testování koček na FIV a FeLV Pohotovost 24 hodin denně tel.721206073Další produkty a služby
  • vakcinace zvířat, prevence zvířecích onemocnění, léčba onemocnění zvířat, kastrace zvířat, označování zvířat mikročipy, vydávání zvířecích pasů, služby veterináře


Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice
Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.


Veterinární neurologie a neurochirurgie
Veterinární neurologie a neurochirurgie

Zvířata, zejména psi a kočky, jsou našimi kamarády již od nepaměti. Chcete jim dopřát kvalitní péči, odborné zdravotnické vyšetření a preventivní očkování? Zdraví se totiž týká nejenom nás lidí, ale také našich blízkých kamarádů. MVDr. Petr Johanides ve Žďáru nad Sázavou má vybudovanou veterinární kliniku, která řeší případy nejenom běžných a preventivních kontrol, ale díky nadstandardnímu vybavení také jakékoliv vážnější onemocnění psů a koček a to dokonce i formou operací.


Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat
Operační mikroskop pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat

Problémy se zrakem, které negativně ovlivňují kvalitu života, trápí nejen lidi, ale i zvířata. Řešení těchto problémů u zvířat je náročné, jelikož vyžaduje moderní technologii pro přesné operační zákroky a bohaté zkušenosti. Veterinární klinika v Uherském Hradišti pořídila nový operační a vyšetřovací mikroskop TERA-21, díky kterému provádí specializované operativní zákroky. Veterinárních klinik s touto technologií je přitom v celé republice jen několik.