FROGGY s.r.o.


Tešetice 214, Znojmo 671 61
Izolace plochých střech, teras, hydroizolace, izolace proti půdní vlhkosti, vodě, radonu, klempířské, pokrývačské práce, terasy Znojemsko, Moravský Krumlov, Miroslav, Třebíč, Moravské Budějovice, Mikulov
-izolace základy staveb, ploché střechy, balkony, terasy, sklepy, jímky, bazény, jezírka
-střechy
-klempíři
-pokrývači
-PVC fólie / PE fólie
-radonové fólie
-zateplení střech
-základové desky
-půdní vlhkost
-spodní a tlaková voda
-fólie Fatrafol, Dekplan, Sikaplan, Texsa.
Specializujeme se na rodinné a bytové domy.

Precizní opracování složitých detailů a těžko přístupných ploch.
Nabízíme až 10 let záruku, zaměření a nabídku zdarma.
V případě potřeby zajistíme tahové i zátopové zkoušky.
Mnoho spokojených zákazníků a referenčních staveb po celém okrese Znojmo.

Produkty
  • izolování a hydroizolace, tepelné izolace, zateplení budov a fasád, izolace proti chemikáliím
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků

Hotel Sloup Soběslav - ubytování uprostřed jihočeské krajiny nedaleko řeky Lužnice.

Hotel Sloup Soběslav - ubytování uprostřed jihočeské krajiny nedaleko řeky Lužnice

Motocykly JAWA - světové známe motocykly a náhradní díly a příslušenství od JAWA Moro spol. s.r.o..

Motocykly JAWA - světové známe motocykly a náhradní díly a příslušenství od JAWA Moro spol. s.r.o.

Související články
Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Firemní články
Měření radonu na pozemcích, radonový průzkum pozemku | Znojmo

Měření radonu na pozemcích, radonový průzkum pozemku | Znojmo

Chcete vědět, jaké hodnoty na vašem pozemku naměříme? Provedeme radonový průzkum pozemku a následně z něj vypracujeme posudek, zajistíme dopravu a navrhneme hydroizolační systém a protiradonová opatření. Cena měření radonu se pohybuje od 1.400,- Kč do 2.600,- Kč bez DPH pro 1 objekt (rodinný dům, chata apod.), pro objekty s půdorysem 800 m2 a více cenu stanovíme dohodou od 3.500,- Kč bez DPH. Při stanovení radonového indexu pozemku pro více staveb v jedné lokalitě Vám poskytujeme výrazné slevy! Neváhejte a kontaktujte FROGGY s.r.o Znojmo nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i kompletní nabídku služeb naší společnosti.


Izolace spodní stavby proti radonu, izolace proti půdní vlhkosti | Znojmo

Izolace spodní stavby proti radonu, izolace proti půdní vlhkosti | Znojmo

Potřebujete provést izolaci spodní stavby proti radonu nebo proti půdní vlhkosti? Pak neváhejte a obraťte se na nás! V současné době naše společnost FROGGY s.r.o. nabízí realizaci izolačních systémů z veškerých materiálů. Spolupracujeme s dodavateli renomovaných značek izolačních materiálů jako je Fatrafol (CZ), Alkorplan (Německo), Sikaplan (Švýcarsko) a mnoha dalšími. Dle typu zakázky Vám doporučíme typ materiálu (PVC fólie, PE fólie, asfaltový pás, aj.), vhodný nejen pro izolace spodní stavby proti radonu, izolace proti půdní vlhkosti a tlakové vodě. Cena izolací je individuální a závisí na řadě faktorů, které je třeba zohlednit v každé cenové kalkulaci. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši kancelář ve Znojmě na ulici Jungmannova! Kompletní nabídku izolačních prací a služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Izolace střechy, izolace balkonu Znojmo, Brno

Izolace střechy, izolace balkonu Znojmo, Brno

Provádíme montáže izolačních systémů z veškerých materiálů, dostupných na našem trhu. Podle typu zakázky doporučíme klientovi typ materiálu - PVC fólie, PE fólie, asfaltový pás, a další. Provádíme izolace spodní stavby proti radonu, půdní vlhkosti a tlakové vodě, dále pak izolace plochých či šikmých střech, balkónů a teras, izolace bazénů, jímek, jezírek a přírodních biotopů i izolace speciálních staveb (čerpací stanice, montážní jámy, skládky odpadu apod.). Ceny izolací jsou individuální a závisí na řadě faktorů, které zohledníme v cenové kalkulaci. Zakázky realizujeme nejen ve Znojmě, kde má naše společnost sídlo, ale i třeba v Brně, Třebíči a dalších městech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny důležité informace.


Radonový servis, měření radonu Znojmo

Radonový servis, měření radonu Znojmo

Zabýváme se radonovým programem, měřením radonu a radonovými izolacemi. Úkolem měření je stanovení radonového indexu pozemku jako podklad pro provedení opatření, vedoucích ke snížení rizika ozáření osob v důsledku výskytu radonu a produktů jeho přeměny ve vnitřním ovzduší staveb ve smyslu zákona č.18/1997 Sb. a vyhlášky č. 307/2002 Sb. V nutném případě provedení protiradonového opatření se aplikuje norma ČSN 73 0601 Ochrana staveb proti radonu z podloží. Nabízíme měření radonu na pozemcích – rodinný dům, chata apod. a měření radonu v objektech. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo najdete na webových stránkách.


Izolace, hydroizolace, izolace střechy Znojmo

Izolace, hydroizolace, izolace střechy Znojmo

Společnost FROGGY s.r.o. Vám nabízí izolační a hydroizolační práce, včetně rekonstrukcí. Spolupracujeme s dodavateli zn. Fatrafol (CZ), Alkorplan (Německo), Sikaplan (Švýcarsko) a dalšími. Klientům poradíme vhodný materiál k izolaci - PVC fólie, PE fólie, asfaltový pás a další. Realizujeme spodní stavby proti radonu, půdní vlhkosti a tlakové vodě, ploché střechy, šikmé střechy, balkóny a terasy, dále provádíme i izolace bazénů, jímek, jezírek a přírodních biotopů, izolace speciálních staveb čerpací stanice, montážní jámy, skládky odpadu. Cena izolací se liší dle faktorů, které se musí v kalkulaci zohlednit. Pro více informací nás kontaktujte na email, nebo telefonicky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na webových stránkách.


Měření radonu Znojmo

Měření radonu Znojmo

Měření radonu Znojmo. Měření radonu na pozemcích: -cena od 1 400,- pro 1 objekt -pro objekt o půdorysu 800 m2 a větší se cena stanovuje dohodou - od 3 500,- Cena zahrnuje: -radonový průzkum pozemku -vypracování posudku -doprava -návrh hydroizolačního systému -protiradonové opatření. Měření radonu v objektech: -cena od 2 000,- dle počtu místností.


Měření radonu, radon Znojmo

Měření radonu, radon Znojmo

Měření radonu, radon Znojmo. Naše společnost vznikla roku 2004 a zabýváme se radonovým programem, montážemi, zednickými pracemi a izolací. Radonový program: Povinnost zajištění odborného stanovení radonového indexu pozemku a předložení výsledků průzkumu ukládá žadateli o výstavbu pobytové stavby ustanovení § 6 odst. 4 zákona č.18/1997 Sb. v posledním znění. Úkolem měření je stanovení radonového indexu pozemku jako podklad pro provedení opatření, vedoucích ke snížení rizika ozáření osob v důsledku výskytu radonu a produktů jeho přeměny ve vnitřním ovzduší staveb ve smyslu zákona č.18/1997 Sb. a vyhlášky č. 307/2002 Sb. V nutném případě provedení protiradonového opatření se aplikuje norma ČSN 73 0601 Ochrana staveb proti radonu z podloží. Pro více informací nás kontaktujte!


Radonový servis,měření radonu Znojmo,Moravský Krumlov

Radonový servis,měření radonu Znojmo,Moravský Krumlov

Radonový servis,měření radonu Znojmo,Moravský Krumlov. Měření radonu na pozemcích: -cena od 1 400,- pro 1 objekt -pro objekt o půdorysu 800 m2 a větší se cena stanovuje dohodou - od 3 500,- Cena zahrnuje: -radonový průzkum pozemku -vypracování posudku -doprava -návrh hydroizolačního systému -protiradonové opatření. Měření radonu v objektech: -cena od 2 000,- dle počtu místností.


Radon znojmo,Moravský Krumlov,Miroslav

Radon znojmo,Moravský Krumlov,Miroslav

Radon znojmo,Moravský Krumlov,Miroslav. Dle ustanovení se technická opatření, vedoucí ke snížení rizika ozáření v důsledku výskytu radonu, musí provádět, pokud je radonový index stavebního pozemku střední nebo vysoký. Provádíme měření: -v objektech-cena od 1 400,- -na pozemcích-cena od 2 000,- Cena zahrnuje: -radonový průzkum pozemku -vypracování posudku -doprava -návrh hydroizolačního systému -protiradonové opatření.


Zahradní jezírka Znojmo

Zahradní jezírka Znojmo

Zahradní jezírka Znojmo. Zaměřuje se také na realizaci koupacích jezírek neboli biotopů. Zajistíme: -kompletní realizace, návrh -výkopové, zednických prace vyzdění koupací části, beton apod. -dřevěné, kovové doplňky můstky, lávka, přípojka elektřiny -cena jezírka závisí především na velikosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zahradní jezírka Znojmo, Jihlava, Brno

Zahradní jezírka Znojmo, Jihlava, Brno

Zahradní jezírka Znojmo, Jihlava, Brno. Zaměřuje se také na realizaci koupacích jezírek neboli biotopů. Zajistíme: -kompletní realizace, návrh -výkopové, zednických prace vyzdění koupací části, beton apod. -dřevěné, kovové doplňky můstky, lávka, přípojka elektřiny -cena jezírka závisí především na velikosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Izolace, hydroizolace, Znojmo , Moravský Krumlov, Miroslav

Izolace, hydroizolace, Znojmo , Moravský Krumlov, Miroslav

Firma FROGGY s.r.o. Oto Domaniža v oblasti Moravský Krumlov, Znojmo nabízí své práce: Izolační práce, hydroizolační práce, rekonstrukce. -spodní stavby proti radonu -půdní vlhkosti a tlakové vodě -ploché střechy -šikmé střechy, balkóny a terasy -izolace bazénů, jímek, jezírek a přírodních biotopů -izolace speciálních staveb čerpací stanice, montážní jámy, skládky odpadu. Zvolíme vhodnou izolaci PVC fólie, PE fólie, asfaltový pás aj. Zhotovýme kalkulaci, návrh.


Měření radonu, radonový servis, Znojmo, Mor. Krumlov, Miroslav

Měření radonu, radonový servis, Znojmo, Mor. Krumlov, Miroslav

FROGGY s.r.o. Oto Domaniža pro oblast Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav nabízí měření radonu na vašem stavebním pozemku. Práce, měření: -radonový servis -radonu v zemi -technická opatření, vedoucí ke snížení rizika ozáření osob v důsledku výskytu radonu -stanovení radonového indexu pozemku -vypracování posudku -půda, radioaktivita.