WAREX spol. s r.o.
Výroba obytných kontejnerů
Výroba obytných kontejnerů

Závody společnosti WAREX - výrobní v Javorníku a montážně-expediční v Jeseníku - se opět vrátily k výrobě obytných kontejnerů a doplnily tím tak modulární stavby, generální dodávky, ocelové konstrukce a výrobu ocelových svařenců, výpalků, dílů a technologických ocelových konstrukcí.

Samotné výrobě obytných kontejnerů předchází vlastní vývoj a výzkum nových technologií nebo materiálů, svárů a kompletní montáže v našem výrobním podniku.
Pro výrobu nepoužíváme již dříve využívané izolace nebo dřevotřísky, pracujeme pouze s prvotřídním a novým materiálem.

Všechny kontejnery disponují zvýšenou tepelnou odolností, díky níž je úspora energií při chlazení nebo vytápění. Taktéž jsme v našich kontejnerech odstranily všechny tepelné mosty na podlaze, stěnách i stropu.

Obytné kontejnery využijete zejména na dočasných stavbách a staveništích, jako ubytovací prostory nebo sociální byty. Zajímavá je stavba školek a škol, kanceláří a ubytování při vojenských misí. Pro trvalou výstavbu montujeme stavby s nosnou ocelovou konstrukcí.

V rámci naší pobočky zhotovujeme ocelové svařence, díly, výpalky a zajišťujeme výrobu ocelových konstrukcí (obslužné plošiny, nosné konstrukce pro třídiče a drtiče, rampy, konstrukční komponenty výrobních linek). Tyto konstrukce dodáváme svařované nebo šroubované.


Slogan:

Rychlost - kvalita - spolehlivost


Obchodní značky:

WAREX


Katalog firem:    

Nová nebytová výstavba

,  

Ocelové konstrukce a kovové schody

,  

Průmyslové stavby

,  
Štítky:

ocelové konstrukce, modulární stavby, montované mateřské školy, haly, svařence Javorník