Penzion U Vlků Valtice

CZKPenzion, ubytování v soukromí Lednicko-Valtický areál, Pálava

Penzion u Vlků poskytuje ubytování v soukromí V Lednicko-Valtickém areálu a oblasti Pálavy - v místě, kde je možné navštívit a vychutnat si atmosféru vinných sklípků a řadu kulturních akcí. V našem penzionu, který se nachází nedaleko historického centra Valtického zámku, poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní.

V penzionu si hosté vychutnají pohodlné ubytování v některém z našich pěti nekuřáckých pokojů. Ubytovací kapacita je vhodná i pro rodinnou dovolenou, v každém z pokojů je k dispozici přistýlka. Při ubytování na 6 a více nocí od nás získáte slevu na ubytování. Každý z pokojů má své sociální zařízení, klimatizaci a hosté mají přístup k WIFI zdarma. Součástí vybavení pokojů je i barevná TV, ručníky, skleničky, vysoušeč vlasů a malá lednička.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu a také ubytovací a rekreační poplatek. Na bohatých švédských stolech naleznete vajíčka, hemenex, pomazánky, sýry, džemy, uzeniny, paštiku, ovoce, zeleninu, cereálie, jogurty, pečivo a wasa-knackebrot. K pití podáváme kávu, čaj, džus, kakao, mléko apod.

Náš penzion se nachází pouhých 150 metrů od historického centra Valtického zámku. Hosté mají k dispozici parkování zdarma na parkovišti za penzionem. Ve dvoře se nachází i uzamykatelná garáž pro kola - náš penzion skvěle poslouží jako výchozí bod při cykloturistice. Na výlety po okolí můžete bez problému vyrazit na kole.

Penzion U vlků je ideálním místem pro rodinnou dovolenou - v areálu penzionu se nachází sportoviště a dětské hřiště s houpačkou.

S našim regionem je také neodmyslitelně spjata vinařská tradice. V tomto ohledu můžete navštívit Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice, a. s. nebo Vinařskou akademii Valtice, o.s.


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Penziony

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

penzion, ubytování v soukromí, zámek Valtice, se snídaní, Lednicko-Valtický areál, Pálava